Leden 2011

Díky holky :)

31. ledna 2011 v 20:46 | Cooky |  Nezařazené
Holky, jste zlaté. Chci vám poděkovat za vaši důvěru ke mě! Už hodně z vás se ke mě obrátilo a chtěly jste po mě rady! :)
Jsem za vaši důvěru vážně ráda! :)
cooky

Fascinující, čarovné - aneb nad námi je zázrak

31. ledna 2011 v 18:14 | Cooky |  Na téma týdne
1
  Kdykoliv se zadívám do toho tajuplna, napadne mě hned několiv slov. Dokonalost, fascinace, úžas, neuvěřitelnost,...Procházíme se pod takovou krásou a někomu to příjde naprosto všední. Noční obloha je pro někoho něco, co vídá každý den, co ho nenatchne, co ho už jako malé děcko přestalo zajímat. Podle mě obloha není něco, co by se mělo považovat za všední. Nikdy není a nebude stejná. Každý den je výjimečná a jedinečná.
  Když je léto, je pro mě noční obloha o to víc fascinující. Obzvlášť, když je teplá a jasná noc. To skoro každý den vysedávám na balkoně a se šťastným pohledem tu krásu pozoruji.
  Vždycky jsem se tam nahoru ráda dívala a vždycky budu. Obloha jak noční tak denní je úžas. Na tebe obloho, bych se dokázala dívat celá staletí...
cooky

Máš odstáté uši? Co s tím?

30. ledna 2011 v 14:31 | Cooky |  Nezařazené
1

Jak uši spolehlivě zakrýt?

  Máš odstáté uši a trápítě? Já vím jaké to je. Taky je mám odstáté! Hodně!
  Přečti si pár užitečných rad, jak tvá ouška zakrýt.

Dlouhé vlasy
  Pokud máš odstáté uši, neměla by si mít úplně krátké vlasy. Tím myslím krátké - "na kluka". Pokud máš vlásky delší, máš vyhráno. Tím je spolehlivě zakryješ.

Pozor na účes
  Prvím pravidlem je, nedávat si vlasy za uši. Tím by ti okamžitě šly vidět.

Čelenky
  Myslíš si, že když máš odstáté uči jsou pro tebe čelenky tabu? Omyl! Čelenku klidně nos a vždycky pár prameny vlasů uši zakryj. Vhodné jsou i látkové čelenky, které se nedávají za uši, ale přímo na ně. Tak můžeš čelenky nosit bez problému. Popravdě řečeno - ale u mě to problém je. Já mám totiž uši vážně hodně odstáté a tak, když mám přes uši látkovou čelenku dlouho, začnou mě bolet, otlačovat se a podobně.

Culík
  Pokud chceš nosit culík, nedělej ho klasicky pevný, ale volný, nech vlasy přes uši.

Už nemusíš mít ze svých uší mindrák! :) Řiď se těmito radami a nikdo ani nemusí vědět, jaké uši vlastně máš! :)
cooky

Díky :)

30. ledna 2011 v 14:13 | Cooky |  Nezařazené
  Holky, moc vám děkuju za vaše názory na mé EMO fotky, tedy o pokus o EMO fotky! :D Hodlám připravit fotky i na další styly - barbie a podobně! :) Je to zábava! Doufám, že se těšíte! :)

Nudááá

30. ledna 2011 v 0:10 | Cooky |  Já píšu
Holky, dneska už nic nepřidám /tedy dneska ano, ale až po tom, co se vyspím :D /. Chci vám popřát dobrou noc. Zítra zkusím přidat více článků - k tématu blogu! :D Dnes jsem to docela zazdila! :D

Jinak čti tyto články:
cooky

Jaké to dnes bylo

29. ledna 2011 v 23:56 | Cooky |  Já píšu
já
Hrozné, už od rána!

No jo, to se Cooky zase jednou probudila. Nevyspala se zrovna do růžova. Sotva vstala, už měla chuť vraždit. A to hlavně svou ctěnou rodinku. No to tak už bohužel občas bývá, ale netřeba mluvit, jistě to znáte. Takže co si budeme vykládat. Cooky celý dnešní den strávila na počítači. Koukala na úžasný film POČÁTEK, brzy se tu objeví i recenze, kterou Cooky napíše. Taky musí napsat recenci na NA VLÁSKU, to byl fakt jedinečný animák, který ji dostal. Ale zpěk k dnešku. Vážně měla chuť vraždit a tak přišel její milovaný kámoš - její brácha 4ever. Kecali spou, fotili, drbali a co je hlavní - smáli se. Zvedl Cooky náladu a za to mu moc děkuje. I když tohle nebude číst. Je to skvělý kámoš. Dneska dokonce mluvil optimisticky, což je historická chvíle. No a navečer Cooky vážně nas**** její nej kámoška, protože od ní slyšela moc ošklivou věc, která není pravdivá. Kašlat na to! Nazdar digitální děti! :D
cooky

Já a EMO? :D

29. ledna 2011 v 20:26 | Cooky |  Kosmetika
Holky, zkusila jsem se stylizovat do "EMO" povedlo se? :D
3
4
1
2

Nauč se mít ráda sama sebe

29. ledna 2011 v 13:23 | Cooky |  Moje tipy
já
Hledej na sobě to dobré
  Nauč se mít ráda. Nekoukej se na to špatné, ale zkus na sobě najít to nejlepší. Určitě je něco, co na sobě máš ráda, co se ti líbí. Třeba vlasy, nebo oči. Ukaž své přednosti - najdi je! Hledej se tak dlouho, dokud nenajdeš. Musíš těžit z toho, co máš. 

Uvědom si, že jsi jedinečná
Ty jsi jedninečná osobnost. Nikdo na světě není jako ty. Uvědom si svoji výjimečnost. Jsi unikát - každý je.

Lepší být trochu namyšlená, než každý den brečet před zrcadlem a myslet si, jaká jsi ošklivka
Je to tak, radši si každý den říkej, jak jsi pěkná, jak ti to sluší. Lepší, než si říkat, jak jsi hrozná a hledat na sobě chyby.

Nauč se přijímat komplimenty
Určitě to znáš. Někdo ti něco pochválí a ty tvrdíš, že to není pravda a podobně. Věř lidem, příjmi ten kompliment. Poděkuj a uvědom si, že je to tak, že jsi pěkná, že ti to sluší a tak dále. Řekni "díky" a věř, že kompliment je upřímný.

Mysli pozitivně
Když budeš mít pozitivní mysl, budeš se cítit mnohem lépe. Budeš vidět jen to dobré a to špaté potlačíš.

Dělej změny
  Připadáš si pořád stejná a už tě to nebaví? Zkus změnit styl oblékání, účes, kup si nový parfém - cokoliv. Třeba poznáš, že nový look ti sluší víc. Neboj se trošku experimentovat. Změny ti prospějou.

Máš pár kil navíc a jen si stěžuješ?
  To je špatně! Pokud se ti nelíbí své tělo, něco s tím musíš udělat. Né si jen stěžovat, to je k ničemu - tím nezhubneš. Začni třeba běhat, posilovat, plavat. nejen, že zhubneš, ale přidá ti to na sebevědomí, protože budeš vědět, že jsi pro sebe udělala něco dobrého.

Začni se mít ráda! 
cooky

Miluje JI, ale JEHO taky

29. ledna 2011 v 12:56 | Cooky |  Já píšu
g
Aneb když se mají tři rádi

Tento příběh je smyšlený.
Článek nekopíruj!

  Alex byl úspěšný manažer jedné prosperující firmy. Zdálo se, že mu nic neschází. Ale co se všem zdálo tak samozřejmé nebyla pravda.
  Alex žil v nádrehrém luxusním bytě s kouzelným výhledem se svou přítelkyní Klárou. Přátelé si mysleli, že jim to klape, vlastně každý si to myslel. Vypadali jako ten nejdokonalejší pár. Ona měla stále úsměv na tváři, on jí každý den nosil domů květiny. Prostě všechno vypadalo tak dokonale - možná až moc dokonale. Nikdo ale netušil, ani Klára ne, co se odehrává v Alexově duši. Bojoval sám se sebou. Uměl to však dobře skrývat. Nevěděl, co má dělat. Proč? Seznámil se s jedním mužem - s Davidem. Nikdy před tím se na muže nedíval takto. Nikdy ho muži nezajímali v tomto směru. Najednou ale pocítil chtíč. Chtěl se ho dotýkat, chtěl ho mít pro sebe. Jenže byl přesvědčený o tom, že Kláru miluje a že by jí nemohl takto ublížit. Cosi se jednou ale zvrtlo. David a Alex v sobě našli zalíbení. Najednou Alex nenosil Kláře květiny a nechodil domů včas. Klára nevěděla, co se to děje a začala Alexe podezřívat, ten si uvědomil, že je moc nápadný a všechno se vrátilo do normálu. Nosil květiny a chodil všas. Davida ale neopustil. S výčitkami zápasil každý den. Nevěděl, co s tím. Chtěl by být i s ní i s ním. Miloval oba - moc je miloval. Jednou se s chvějícím hlasem Kláry zeptal, jestli někdy neuvažovala o "trojce". Po dlouhém rozvororu Klára k "trojce" svolila. Netušila však, že si Alex jednoho dne nepřivede domů do postele druhou ženu, ale muže. Byla z toho docela překvapená, ale už k postelovým hrátkám svolila a nebylo cesty zpět. Co jí ublížilo nejvíc? Alex se na Davida díval s neuvěřitelnou a procítěnou láskou. Takhle se na Kláru nedíval. Díval se na ni jinak. V posteli si všímal víc jeho než jí. Klára to pochopila. Ten muž je důvod, proč se Alex takhle choval. Z "trojky" najednou byla "dvojka". Klára s pláčem odběhla do koupelny. Když po dvouch hodinách přišla do ložnice, viděla ty dva, jak spí na posteli v obětí. Bolelo jí to.
  Každý den na to Alex před Klárou mluvil jen a jen o něm a neviděl, jak ji to ničí. Nechápal, že žárlí.
  Jak to celé dopadlo? Krára od Alexe odešla a on zůstal s Davidem. Když byl ale jen s ním, chyběli mu ženy....jak to teda asi tak dopadne? Bude se vše opakovat?

Bisexualita může s životem pěkně zamávat!
cooky

Velké rty - výhoda nebo nevýhoda?

29. ledna 2011 v 10:23 | Cooky |  Nezařazené
Máš plné rty? Nemůžeš ani používat lesky? Je to pro tebe výhoda nebo nevýhoda?
ja

  To, že mám velké rty, jsem zjistila teprve před pár měsíci, kdy mi kosmetička makeupem zamalovala asi polovinu mých rtů a výrazně je tak opticky zmenšila. Pak, když jsem se koukla do zrcadla, nebo na různé fotky, řekla jsem si "Páni, já mám vážně hrozně velké rty!".Hned na  to jsem okamžitě přestala používat lesky na rty, protože jsem konečně viděla, že když je nanesu, tak mé rty se hrozně zvětší a pusa mi zrudne.

Co je nevýhoda a co nevýhoda?
  Problém je, že si  nemůžeš tak výrazně rty líčit. Typ: zvýrazni více oči. A výhodou zase je, že když se usměješ, na tváři se ti vykouzlí magický úsměv. Navíc klukům se velké a plné rty hrozně líbí. Spíš to ber jako výhodu, sice nemůžeš používat lesky na rty, ale kluci z toho prostě šílí. Místo lesku na rty přece můžeš používat rtěnky, já mám rtěnky stejně mnohem radši. Můžeš si vybrat z pestrých barev, značek, materiálů, s různými efekty. Rtěnky můžeš používat podle libosti, ALE bez lesku nebo třpitek. Chce to matný efekt, aby nebyly rty to jediné, čeho si člověk všimne. Rtěnka nesmí bít do očí. Hlavně ze svých rtů neměj žádný komplex. Uvědom si, že je hrozně moc žen s malými rty, které touží po velkých a chodí na drahé a bolestivé plastiky. Ty máš tu výhodu, že tvé rty jsou přirozeně plné. Buď za ně ráda! :)
cooky
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |