Be happy aneb jak vyhrát nad depresí!

24. ledna 2011 v 17:01 | Cooky |  Já píšu
kj
Poraž depresi!
  Každému není pořád hej! Jsou chvíle, kdy nám není fajn. Kdy pláčeme, zuříme a od samého vzteku a smutku si koušeme nehty, škubeme vlasy, nadáváme, křičíme, jsme zlí na ostatní a takhle bych mohla pokračovat až do nekonečna!
Co tedy dělat s depresí?

Důležité je, se v ní neutápět a nebo dokonce nevyžívat. Hlavní je, špatnou náladu dostat pod kontrolu.Ale jak? Léčbou šokem! Jste smutní? Pusttě si veselou hudbu, ze začátku vám bude protivná, protože zrovna "nepasuje" do rytmu vaší nálady, ale po chvíli zjistíte, že je to vaše oblíbená hudba, na kterou rádi tančíte nebo společně zpíváte. Hudba dělá divy, já sama to můžu potvrdit. No a když ani hudba nezabírá, je na řadě hoodně veselý film. Vyber si tu nejbláznivější komedii. Třeba taková Pařba ve Vegas tě určitě rozesměje. A když už je vaše deprese tak velká, že ani hudba a ani film nezabírá, obrattě se na vaše nejbližší. Utíkejte do náruče vaší mámi, kamarádky, nebo přítele. Přítomnost důvěrné osoby zmírní vaši psychickou bolest. Bude líp, pamatujte na to! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |