Miluje JI, ale JEHO taky

29. ledna 2011 v 12:56 | Cooky |  Já píšu
g
Aneb když se mají tři rádi

Tento příběh je smyšlený.
Článek nekopíruj!

  Alex byl úspěšný manažer jedné prosperující firmy. Zdálo se, že mu nic neschází. Ale co se všem zdálo tak samozřejmé nebyla pravda.
  Alex žil v nádrehrém luxusním bytě s kouzelným výhledem se svou přítelkyní Klárou. Přátelé si mysleli, že jim to klape, vlastně každý si to myslel. Vypadali jako ten nejdokonalejší pár. Ona měla stále úsměv na tváři, on jí každý den nosil domů květiny. Prostě všechno vypadalo tak dokonale - možná až moc dokonale. Nikdo ale netušil, ani Klára ne, co se odehrává v Alexově duši. Bojoval sám se sebou. Uměl to však dobře skrývat. Nevěděl, co má dělat. Proč? Seznámil se s jedním mužem - s Davidem. Nikdy před tím se na muže nedíval takto. Nikdy ho muži nezajímali v tomto směru. Najednou ale pocítil chtíč. Chtěl se ho dotýkat, chtěl ho mít pro sebe. Jenže byl přesvědčený o tom, že Kláru miluje a že by jí nemohl takto ublížit. Cosi se jednou ale zvrtlo. David a Alex v sobě našli zalíbení. Najednou Alex nenosil Kláře květiny a nechodil domů včas. Klára nevěděla, co se to děje a začala Alexe podezřívat, ten si uvědomil, že je moc nápadný a všechno se vrátilo do normálu. Nosil květiny a chodil všas. Davida ale neopustil. S výčitkami zápasil každý den. Nevěděl, co s tím. Chtěl by být i s ní i s ním. Miloval oba - moc je miloval. Jednou se s chvějícím hlasem Kláry zeptal, jestli někdy neuvažovala o "trojce". Po dlouhém rozvororu Klára k "trojce" svolila. Netušila však, že si Alex jednoho dne nepřivede domů do postele druhou ženu, ale muže. Byla z toho docela překvapená, ale už k postelovým hrátkám svolila a nebylo cesty zpět. Co jí ublížilo nejvíc? Alex se na Davida díval s neuvěřitelnou a procítěnou láskou. Takhle se na Kláru nedíval. Díval se na ni jinak. V posteli si všímal víc jeho než jí. Klára to pochopila. Ten muž je důvod, proč se Alex takhle choval. Z "trojky" najednou byla "dvojka". Klára s pláčem odběhla do koupelny. Když po dvouch hodinách přišla do ložnice, viděla ty dva, jak spí na posteli v obětí. Bolelo jí to.
  Každý den na to Alex před Klárou mluvil jen a jen o něm a neviděl, jak ji to ničí. Nechápal, že žárlí.
  Jak to celé dopadlo? Krára od Alexe odešla a on zůstal s Davidem. Když byl ale jen s ním, chyběli mu ženy....jak to teda asi tak dopadne? Bude se vše opakovat?

Bisexualita může s životem pěkně zamávat!
cooky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miss Lucy Miss Lucy | Web | 30. ledna 2011 v 12:19 | Reagovat

://

2 ~Lady.Rainbow* » Aff ♥ ~Lady.Rainbow* » Aff ♥ | Web | 30. ledna 2011 v 13:11 | Reagovat

Wow...:O Blbá situace pro všechny zúčastněné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |