Neboj se být extravagantní

24. ledna 2011 v 16:28 | Cooky |  Móda
ex
Aneb můj šatník je můj a nikdo mi do toho kecat nebude!

  Máš ve svém šatníku pár ujetých modelů, ale říkáš si, že pro tento svět je to až moc šokující? No a? Líbí se ti to? Tak jdi do toho, vždyť záleží pouze na tvém vkusu. Neboj se reakce ostatních. Možná ti právě budou závidět tvou odvahu, která jim samotným chybí.
  Originální kusy oblečení jsou v tvém šatníku výhodou. Můžeš překvapit hned na první pohled extravagantním lookem. A to je dobře, neboj se být odlišná. Vždyť samotná umělkyně Lady Gaga extravagantností jen a jen září a koukni - celý svět ji miluje a to oprávněně. Proto seber veškerou svou odvahu a ujetý hadřík obleč. Určitě se budeš cítit vyjimečná a svá. Lidi uvidí, že i "šedá myška" může naprosto šokovat a překvapit.
  Hlavně opatrně s kombinováním ostatních kusů oblečení a doplňků. Nic se nesmí přeci přehánět. Proto vol opatrně, co si na sebe vůbec oblékneš.
  Dej prostor své fantasii, svému stylu, ukaž kdo jsi! Neboj se toho! Buď konečně svá a vykašli se na reakce druhých. Bude spousta lidí, kteří tvůj jedinečný look ocení a možná že ti ho budou i závidět!

Dej prostor svému JÁ!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |