Nepodceňuj kadeřnice a kosmetičky z malých vesniček!

24. ledna 2011 v 16:44 | Cooky |  Kosmetika
/Upozorňuji, že fotky použité v tomto článku nesmíš kopírovat, na fotkách jsem já, jsou autorské/

y
Nepodceňuj! Jsou to kouzelnice!


Ano, i já jsem si prošla takzvanou proměnou image. A to pro reklamu mé milované sestřenky/a dalších lidí/, která je nejenom skvělá kamarádka, ale také skvělá kosmetička. Pochází z menší vesnice, a proto nemá takovou klientelu, jakou by si přála mít. Myslím si, že je to velká škoda, protože lidi takové kosmetičky a kadeřnice podceňují a to právě proto, že pochází z vesnice či malého městečka. Bohaté slečinky si na kosmetiku raději zajdou do prestižního prosperujícího kosmetického salonu, než aby zašly za velmi šikovnými pracovnicemi bydlících ve vesničkách. Přitom si nikdo neuvědomuje, že ceny těchto kosmetiček a kadeřnic bývají více než přívětivé a jejich ochota bývá přímo úžasná. Jsou velmi nadané a šikovné.
  Jsem ráda, že jsem pro sestřenku mohla dělat tuto reklamu a zároveň jsem i ráda, že jsem si změnou prošla, protože jsem poznala, že i změna je dobrá a že by se nemělo zůstávat u stereotipu. V této proměně se u mě změnily nejen vlasy, ale také mé sebevědomí, které se mi zvedlo, protože jsem viděla, že v tmavých vlasech vypadám lépe, než ve světlých! :)
  Znovu opakuji, nebojte se zajít ke kosmetičce či kadeřnici z maloměsta. Jejich práce je zlatá a jejich ruce taktéž! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Lady.Rainbow* » Aff ♥ ~Lady.Rainbow* » Aff ♥ | Web | 24. ledna 2011 v 17:00 | Reagovat

Je to pravda :) Ale zase, neplatí to všude. Jsme z vesnice, máme tu jak kosmetičku, tak i kadeřnici. Kosmetička je skvělá, fakt to umí ;) A kadeřnice? Už k ní chodí jen staré paní z vesnice a malé děti, protože nikdo jiný už na sebe od ní sáhnout nenechá :DD Ale z tvých fotek soudím, že se změna fakt povedla-moc ti to sluší-takže tvá sestřenka je asi pravý opak naší vesnické kadeřnice ;)

2 Adminka Adminka | 24. ledna 2011 v 17:04 | Reagovat

[1]:
Na tomto projektu se podíleli 3 lidé. Kosmetička-má sestřenka, kadeřnice a fotografka. Probíhalo to celý den a jejich práci musím ocenit! :)

Je jasné, že jsou vyjímky, ale to není vesnicí, nýbrž individuálními schopnostmi lidí ;)

Díky za pochvalu! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |