Notoričtí lháři

1. února 2011 v 22:57 | Cooky |  Já píšu
1

Žijí v představách, žijí ve lžích...

 Když člověk sem tam řekně pár blábolů, dá se to považovat za normální a přirozenou lidskou blbost. Jenže všude je třeba nějaká míra, která je nutná dodržovat. Extrém je někdy fajn, ale lži jsou něco, co se musí držet pod kontrolou.
  Někteří lidé mají bohužel nutnost přibarvovat si svůj svět lží. Proč ale vůbec? Nudí se snad? Příjde jim svět natolik všední, že musí hlát okolí a také sami sobě?
  Přečtěte si jeden příběh, který je bohužel pravdou a setkávám se s ním den co den.

  Jedna slečna zachází opravdu daleko. Říkejme jí třeba Sára.
  Sára má opravdu bujnou fantazii a je zřejmě výbornou herečkou, protože než její lži vyjdou na povrch, trvá to opravdu poměrně dlouho. Její hra působí zcela věrohodně. Pak není divu, že jsme z pravdy všichni opravdu šokovaní.
  Tato dívka půl roku tvrdila, že chodí s jedním klukem. Vše vypadalo věrohodně. Často jí volal, často o něm mluvila, na tepetě mobilu s ním měla společnou fotku. Všechno působilo náramně pravdivě. Lži pokračovaly v plném proudu dál. Jednoho dne Sára přišla s ubrečenýma očima. Co se stalo? Ptal se jí každý. Tvrdila, že otec jejího přítele zemřel. Prý autonehoda. Pár dní na to jí údajně zemřela teta. Pár dní na to další příbuzná a pár dní na to nám chtěla tvrdit, že si její kamarádka vzala život, protože se rozešla s přítelem. Ale tady Sářiny lži konečně vyšli najevo. Netušila, že tu slečnu, o které říkala, že se zabila, zná další naše společná kamarádka. Ta tu mrtvou slečnu znala. Zemřela v autě. Sáře to všechno došlo, ale hrála dál. Jistě, objevily se na FB různé statusy typu Udělala jsem hodně hloupostí, moc se vám všem omlouvám!  Jenže jí to prostě nedá. Lže dál.
  Nyní si na FB založila falešný profil jednoho kluka. Ten kluk je jako zázrakem andělsky krásný a jako zázrakem má pouze Sáru v přátelích. Jaký je jejich stav? Samozřejmě ZADANÝ. Tato notorická lhářka nemá dost.

  Jen čekám, kdy příjde s další lží.....a my jí to budeme hrozně hltat!

Pokud chceš lhát, tak chytře!
Ale lži jsou pěkný hnus.....
cooky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pepe Pepe | Web | 2. února 2011 v 18:15 | Reagovat

zaujímavý príbeh , ale nechápem čo sledovala tými zomretými príbuznými :D :-(

2 ~Lady.Rainbow* » Aff ♥ ~Lady.Rainbow* » Aff ♥ | Web | 3. února 2011 v 19:54 | Reagovat

Na jednu stranu je škoda,že příběh není založen na tvojí fantazii...Bez lží by svět nebyl takov,jaký je,a byl o něco všednější...Ale sakra,co je moc,to je moc! :O Jsem ochotná tolerovat jednu lež...Většinou takovou tu "milosrdnou"...Ale tohle...Co tím probůh sleduje? Chce být zajímavá? :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |