Březen 2011

Už aby bylo zítra po škole

31. března 2011 v 20:41 | Cooky |  Já píšu
Makačka, makačka, makačka - hnusná škola! :(
Dneska jsem nic nepřidala - no nebyl čas :(

Ještě mě čeká učení dějepisu, ale teď se jdu kouknout na jeden díl mého milovaného Californication! Tak sa majte ;)

Pomluvy! Holčičí právo nebo hnus?

30. března 2011 v 17:13 | Cooky |  Já píšu
Jistě to každý zná, ty nechutné pomluvy a nepravdivé řeči, co zamrzí. Co si myslím o pomluvě já a jaký názor na ni máš ty sama?
Pomluvy. Ano, to jsou ty ošklivé řeči, vycházející z úst některých primitivnějších jedinců. Zkusme se na to dívat ale trochu z jiné stránky. Když vás někdo pomlouvá a nalhává o vás kdesi cosi, alespoň už budete vědět, co je to za člověka a budete se od něj držet dál.

Můj názor na pomluvy?
Hned vám musím něco říct - jistě, taky jsem o někom řekla nějaké ošklivé věci, ale lži to nebyly. Nejsem ten typ člověka, co má zapotřebí někoho druhého špinit. O daném člověku jsem říkala pouze pravdivé věci. Třeba jsme s kamarádkami řešily určité špatné vlastnosti té osoby. Takže tedy můj názor? Je to hnus - ale v té míře, kdy někdo o někom roznáší nepravosti, nechutné lži a jiné nepříjemné keci. To, že někdo řekne mezi řečí "To je kráva", neberu jako smrtelný hřích.

Když tě někdo pomlouvá
Povznes se na to. Sama víš, že to není pravda. Tvé pravé kamarádky tě podrží a ty, které ne, o těch se asi jako o nejlepších kámoškách mluvit nedá. Hlavně nebuď jako ty, které pomlouvají. Nemsti se. Vůbec si pomluv nevšímej a dělej, jako by se nic nedělo. Já vím, pomluvy mohou mrzet, ale svou slabost nikdy neukazuj před těmi tupými mozečky.

Když tě pomlouvá a přitom se na tebe dívá
Oh, jak nenápadé. Milé slečny, když už pomlouvat - tak přeci aby o tom neměla dotyčná osoba ani tucha ne? O to víc budeš přesvědčená o jejich inteligenci! Zasměj se tomu a nic si z toho nedělej.

Když pomlouváš ty
Zamysli se, jestli je to, co děláš rozumné, etické a já nevím co ještě. Nevykládej o druhých lži. Máš to zapotřebí? Jak by ti bylo v kůži tvých "obětí"?

Holčičí právo nebo hnus?
Nás holky to možná v jisté míře omlouvá. Máme zapotřebí stále něco řešit, zjišťovat fakta a také je posílat dál. Ale stále trvám na tom, že bez pomluv by nám bylo lépe.

Jaký máš na pomluvy názor ty?
Komentujte. Zajímalo by mě to.

Hodnotím look -Kikine

30. března 2011 v 16:44 | Cooky
Přezdívka: Kikine
Věk: 14

(10-nejlepší, 0-nejhorší)
Sympatije: /10/ Působíš jako víla. Jsi krásná, velice sympatická.
Líčení: Tak ty jsi přesně ten typ dívky, které padne rudá rtěnka. Jdi do ní, nic tím nezkazíš, naopak. Francouzské líčení je pro tobe jako ztvořené - to je již zmiňovaná rudá rtěnka a tlusté protáhlé linky na horním víčku. Tvářenku používej cihlových odstínů, přecházející mírně do hnědé. Zvýrazni si obočí. Nejlépe hnědými stíny. Na obočí tužku nepoužívej - vypadá to nepřirozeně.
Vlasy: /10/ Krásné vlasy, které mají objem. Skvělá barva. Netřeba nic řešit. :)
Postava: /10/ Moc pěkná štíhlá postava. ;)
Oblékání: /10/ Proč bych ti v něčem radila, když přesně víš, v čem vypadáš krásně? :) Tvůj model z fotek mě ohromil. Jen tak dále. Veselé barvy se k tobě hodí, nadále u nich zůstaň.
Poznámka: No, tak to bylo velice stručné a rychlé :D Ale já k tobě prostě žádné výhrady nemám ;)


Lidi zcvokli!! :(

29. března 2011 v 15:05 | Cooky |  Já píšu
Ahoj mé milé.
Musím začít tím, že mám odřené nohy z nových lodiček. Už aby se prošláply - ty puchýře a oděrky nejsou dvakrát příjemné.
Nemám dobrou náladu, každý mě nasírá. Začalo to včera večer. Pokračovalo to ve škole, konče tímto okamžikem, kdy jsem zjistila, že někdo napsal někomu něco ošklivého.
Mám pocit, jako by se svět zbláznil a já byla jediná normální. No ale možná já jsem ten blázen. Kéž bych byla - to by bylo rozhodně menší zlo, nemyslíte? Jeden blázen nebo stovky?
Nemám náladu.....ahoj :(

Nové botičky <3

28. března 2011 v 16:22 | Cooky |  Móda
No, jestli si pamatujete, tak před nějakou dobou jsem psala, že mi umřely moje botičky, tak jsem musela koupit nové, abych mohla v něčem chodit! :D
Koupila jsem klasické černé lodičky! :)
Značkové nejsou - u nás ve městě se totiž rychle zničí, protože máme všude kostky, a tak by to bylo zbytečné kupovat drahé boty!
Ale i tak jsou boží! :)
Podpatek má cca 10 cm a stály 300,-


Zítra ZASE do té hnusné školy

27. března 2011 v 19:22 | Cooky |  Já píšu
No a je to opět tu, konec víkendu! Navíc nám ukradli jednu hodinu času!! :( Už se těším zase na pátek, až půjdu ven, pořádně si zatancovat a tentokrát už v mých nových botkách, pro které si zítra jdu! :)
Vy máte školu rádi? Wow, to je otázka asi mimo mísu, že? :) Ale i tak se musím zeptat!! :)

Všem ahoj! :)

27. března 2011 v 15:53 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky/krasavci!
Jak se máte? Mě již třetí den třeští hlava a mám pocit, že praskne. Jsem v nehorázném stresu, makám jak šroubek. Nechápu matiku a dělám prezentaci do dějepisu, který vážně nenávidím, ale matiku nenávidím více! :D Nemůžu spát jak se stresuji! ....ale aspoňže si jdu zítra koupit nové černé lodičky - prostě starou dobrou klasiku! :)

Jak jsi na tom se sebevědomím?

27. března 2011 v 12:15 | Cooky |  Já píšu
Každá dívka je na tom se sebevědomím jinak. Někdo má sebevědomí velké, jiní ho mají podkopané pod bod mrazu široko do minusu. Jak jsi na tom ty? Zkus si uvědomit, jak moc se máš vlastně ráda. Vážíš si sama sebe nebo se naopak hluboce nesnášíš? Jaké sebevědomí je podle tebe to správné? Být namyšlená, nemít se moc v lásce nebo snad něco mezi? Zkus se zařadit.Jsem ošklivka
Tohle si říkáš při pohledu do zrcadla? Ale prosím tě, zas tak hrozné to snad není. Věřím a doufám, že každý člověk má krásu. Nepíši teď o kráse vnější, ta je pomíjivá, ale píši o kráse vnitřní. Zkus se zaměřit na své vlastnosti a uvědom si, jaká jsi. Možná ti to pomůže vyrovnat se sama se sebou a akceptovat se i se svými chybami. Hledej na sobě to dobré. Buď větší optimista.

Jsem ta nejchytřejší
Potrpíš si na chytrost a myslíš si, že zrovna ty jí máš dostatek? Doufám, že je tomu opravdu tak a máš tolik vědomostí, aby jsi mohla říkat "Jsem ta nejchytřejší". Možná se ale zamysli. Třeba jsi chytrá, ale rozhodně se vždycky najde někdo, kdo bude lepší než ty. Zvaž své hodnoty a uvědom si, zda je všemu opravdu tak, jak si myslíš.

Jsem krásná
Proč to o sobě neříct pokud je tomu opravdu tak? Něco jiného je, se svou krásou chlubit a pyšnit a věc druhá je, vědět o sobě, že jsi opravdu pěkná a zůstat nedále skromná. No tak či tak, gratuluji ke tvé spokojenosti se svým JÁ.

Líbím se sama sobě
Pokud si o sobě myslíš právě tohle, dá se s klidem říct, že máš jedno z nejideálnějších sebevědomí. Jsi spokojená sama se sebou, jsi smířená s tím, jak vypadáš a jaká jsi, nemáš potřebu něco měnit. Sebevědomí není ani malé, ani přehnané.

Ujdu
Sice jsi téměř spokojená, ale k dobrému sebevědomí ještě trocha krásy chybí. Pořádně se podívej do zrcadla a zkus si doopravdy říct, co ti na sobě vadí. Sepiš si seznam, co se ti na sobě líbí a co nemáš ráda. Uvidíš jak ty dobré, tak i špatné stránky a s těmi špatnými začni něco dělat. Pokud ti vadí nějaká kila navíc, začni se věnovat cvičení. Uvidíš, že sebevědomí půjde nahorů.

Jsem odporná
Už jen ze slova "odporná" je jasné, že tohle sebevědomí není zrovna ideální. Musíš si uvědomit jedno - každý je unikát, něčím originální a nikde na světě není člověk, který by byl jako ty. Uvědom si svoji výjimečnost. Nic není tak hrozné, jak se na první pohled zdá. Začni na sobě hledat to dobré. Nauč se přijímat komplimenty od druhých lidí a nevymlouvej jim je, prostě jim poděkuj a věř, že lichotka, kterou ti právě řekli, je pravda. Hlavu vzůhu.

A ještě pár slov závěrem - snažte se na sobě hledat pozitiva a zapomeňte alespoň na chvíli na chyby, které máte. Musíte se naučit žít s tím, co máte. Upozorňujte na své světlé stránky a ty stinné si nechte pro sebe. Vytěžte maximum z toho, co vám bylo dáno do vínku.

Můj článek na krásná.cz

27. března 2011 v 0:31 | Cooky |  Já píšu
Zveřejnili mi článek!! :) Wow
Prosím hlasujte v anketě, abych mohla na krásná.cz pravidelně psát!!

Ospalá, vystresovaná

26. března 2011 v 23:24 | Cooky |  Já píšu
Ospalá - není co dodávat, prostě už se mi chce spát! :D Vystresovaná? Kvůli škole, mám toho moc :( Ble, fuj. Jak já tu školu nenávidím. Když si představím, že ještě budu studovat tak dloho, je mi zle.
No, teď ještě půjdu zřejmě na youtube.com a budu sledovat nějaká videa o líčení, prostě mě to baví. Když mě něco hodně zaujme, hodím to na blog. Věřím, že nejen já si z toho beru inspiraci.
Jinak dnes jsem ohodnotila look již dvěma blogerkám. To je super. Také se můžete nechat ohodnotit, odkaz je nad záhlavím. A nebojte, nejsem moc zlá! :) Vlastně si myslím, že nejsem zlá vůbec! :)
No a víte, co by jste mohli?? Jít na http://www.kamoska.cz/blogerky/cooky.html a připsat tak ke mě svůj názor! :) Byla bych vděčná! :-)
A také se mě můžete na něco zeptat http://amazing-beauty.blog.cz/1103/mas-na-me-nejakou-otazku

/mimochodem, nějak mi přestaly fachat odkazy a nemůžu to přepsat na co chci a musím tam mít takto dementně celou URL adresu, poraďte mi! :D....jak to předělali tak jsem s tím neměla vůbec problémy, ale asi poslední dva dny to prostě zase nejde!!! /
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |