Miluji své sousedy!

14. března 2011 v 10:59 | Cooky |  Já píšu
Pro "milou" slečnu, co má v lásce HLASITOU hudbu
Asi brzy příjdete o vaši hudební aparaturu. Hodlám vám ji rozmlátit - nejlépe o vaši tělesnou schránku. Těžko říci, zda-li jste schopna vůbec cítit bolest, mám totiž podezření, že místo mozkových závitů vlastníte ve vaší ctěné hlavě spíše kupku zmoklého sena, které pomalu hnije. Děkuji vám vřele za DALŠÍ brzké probuzení během volna - v tomto případě jarních prázdnin. Nezačaly mi zrovna nejlépe a to díky vašemu hudebnímu nevkusu a přehnané hlasitosti vašich reproduktorů. Ne, opravdu neposlouchám šmouly, ale ty jste si dnes naštěstí odpustila. V jiné dny se ale našim sousedstvím plně rozezvučí, že? Pokud chcete rušit, doporučím vám alespoň jiný žánrový kalibr. Když chcete budit, tak tedy pořádně. Vhodný je metal či tvrdý rock. V dnešní době neleznete spousty hlučných interpretů, jenž pomohou sousedství dositosti vytočit. Nesním ale vynechat další poznámky, jenž stojí za zmínku. Vaše hlasité kašlání už logicky říká "Přeštaň hulit ty krávo". Mohla by jste uvažovat o tom, že přestanete kouřit? Jak jistě víte, ušetříte peníze /za ně si můžete koupit silnější drogy dle libosti/ a déle bude vaše pleť vypadat v 50ti na 50 a ne na 65. Má to své výhody - největší tu, že nebudete celé noci kašlat. Dále - přiznejte si, váš zpěv zrovna nelahodí uším. Uvědomte si to, sousedům se dělá zle. Pokračuji - zvuk icq "o-ou" je extrémě rozčilující. Uvažuji, zda si ho nepouštíte jen tak, protože se udivuji, že si s vámi chce někdo psát.
Snad vám něco můj dopis dal, má milá a poučíte se a nebudete sousedům dále dávat důvod vám psát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co se ti na mém blogu nejvíce líbí?

Články
Rady
Fotky
Grafika
Tutoriály

Komentáře

1 propolka-affs propolka-affs | Web | 14. března 2011 v 18:23 | Reagovat

Ahoj, díky za zařazení do SB.

Jako mám podobný sousedy a z vlastní zkušenosti vím, že to prostě nepůjde jinak, než pouštět hlasitě "protižánr" to znamená že rockerům pusť dechovku atd...Pokud oni tě budí ráno třeba v 6, ty je buď třeba o půlnoci. Ono jim to dojde!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |