Dnešní teens

7. června 2011 v 16:33 | Cooky |  Já píšu

NECHCI MORAZILOVAT, ALE MOŽNÁ BUDU

Napsat o dnešních teens se hodí, protože já sama se mezi ně řadím. V tomto článku bych chtěla poukázat na dnešní mladé lidi a dobu.

Bydlím na jednom sídlišti, které má také jinak přezdívku DOUPĚ ZKAŽENÝCH DĚTÍ. Tato přezdívka mluví sice sama za sebe, ale dovolte mi to trochu rozpitvat.
Na tomto místě se sešlo dost zajímavých duší. Jsou to duše ztroskotanců, jejichž náplní života je hulení marihuany, opíjení se a záškoláctví. Chodila jsem do místní školy(cesta z domu mi trvala 2 minuty), takže moc dobře vím, o čem mluvím. Ve volné hodině se mí spolužáci a spolužačky rádi zhlulili a opili, aby jim následné dvě odpolední hodiny utekly rychleji a zdály se být zábavné. V mé třídě bylo jen pár normálních jedinců, kteří žili normálním životem a měli jiné priority než již zmiňovaní ztroskotanci. Jsem velice ráda, že patřím mezi ty normální, kteří tam byli. Vše se samozřejmě projevilo na tom, kdo kam šel na školu a jak ji také zvládá. Huliči a ochlastové směr učňák a to se tam dostali ještě s bídou a ostatní putovali na školy řekněme na úrovni.
Toto jsem napsala jen pro váš obraz, jak to chodí u nás....

Některé mladé děcka jsou pěkně nezkrotné dušičky. Chlast, tvrdé drogy, sex před patnáctkou, kalby,...upřímě doufám, že se takové lidi vzpamatují a uvědomí si, že takhle nemohou žít pořád. Mladí jsme jen jednou a byla by škoda to propít a nic si nepamatovat....chlast není náplň života.
Zdá se mi, že dnes nikoho nic nebaví, o nic není zájem, nikdo nic nedělá, není úcta ani respekt. Dospělí a staří jsou pro některé jen zhrbené kosti s prošedlými vlasy.
Potkávám tucet lidí, kteří si myslí, že sežrali chytrost světa a vyvolávají dojem, že oni jsou ti nejlepší, že jich se musíme bát, je musíme respektovat a poslouchat. Ať se svou nadřazeností táhnou...všichni jsme si rovni. Opravdu nenávidím ty "týpky", kteří nosí trika nejméně o 5 čísel větší álá 50cent a kalhoty stáhnou tak dolů, že kdyby neměli ta "drsňácká" trika, tak jim jde vidět jejich chlupatá prdel. Chodí stylem, jak kdyby měli nasráno v kalhotách a myslí si, jak moc velcí kingové jsou. Většinou takovým jedincům nechybí sebevědomí. Naopak - mají ho na rozdávání.

Každá doba má něco. V žádném případě nechci tvrdit, že jsme horší nebo naopak lepší, než předešlá generace. Všichni jsme (jsme byli) mladí a děláme (dělali) blbosti. Já jen doufám, že ale někteří otevřou oči a pochopí, o čem je život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AaandYs3k AaandYs3k | Web | 7. června 2011 v 18:24 | Reagovat

téda, si říkám, že já žiju asi v normální společnosti, protože když jsem chodila na základku, tak ani nevím, jestli někdo kouřil, asi jo, asi i pili, ale ne většina a ne moc, samozřejmě tam byli taky děsně cool týpci, kteří si to nemohli odpustit, ale to se mě stejně nikdy netýkalo, protože jsem se nazapojovala do dění. Na střední mám ve třídě samé normální lidi, kouří sice většina, samozřejmě chodí na diskotéky, semtam vodní dýmka atd, já se v tom nevyznám, ale neřekla bych, že jsme nejhorší generace, my už na to přeci jen v 19 máme věk. Já nekouřím, piju jen občas vodku s džusem s přítelem a kamarády, pouze asi 5x jsem byla na diskotéce, z toho jsem pila alkohol 2x a to pouze koktejly, nebo pivo, víc do sebe nedostanu. Jak v tom cítím alkohol, nejde to:D
jsem prostě ráda, že jsem "normální", a ne jako ti ztroskotanci, které popisuješ, pěkně si budují svůj život...

2 ♥Bubble♥ ♥Bubble♥ | Web | 7. června 2011 v 18:52 | Reagovat

No téda nechtěla bych mít takovou společnost u nás sice skoro celá třída kouří (normál cigarety) a pijí alkohol, ale jinak nic. A jsou úplně v pohodě. Mám naší třídu ráda. Ale nechtěla bych mít takový spolužáky jako si měla ty. To bych tam asi dlouho nevydržela.

3 Ronnie » Aff ♥ Ronnie » Aff ♥ | Web | 7. června 2011 v 21:31 | Reagovat

V mé třídě na základce byli taky samí ztroskotanci... Já se díkybohu zachránila a po 5. třídě odešla na gympl.
Ostatní jsou většinou na učňácích, ale nechodí tam, nebo na školách s mizernou pověstí, kam taky spíš nechodí...Takže tak ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |