Pitva mé maličkosti

4. července 2011 v 22:12 | Cooky |  Na téma týdneZdravím moji milí.
Ach, jistě, začínám slušným pozdravem. Jsem přeci šlušně vychované dítko, které poslechne vše, co mu bylo přikázáno. ALE jakmile zavře dveře, začne nadávat, co to zase ta psychopatická osoba vypustila z úst a je zlostí bez sebe.
Ano, i já mám druhou tvář, pche, co druhou, mám i třetí, čtvrtou a i pátou, dokonce jich je nespočet.
Mé první já je to, jak se prezentuji světu, jak se vyjadřuji a jak mě vnímají ostatní. Snažím se být dobro na zemi - pomáhat a chránit...na všechny se usmívat, nedostávat se do konfliktů, na vše kývnout, ikdyž nesouhlasím, jen proto, aby to nevyvolalo bouřlivou debatu. Zkrátka zlatíčko, jen blond kudrnaté vlásky tomu andílkovi chybí. (Hm, jenže mě se rýsují nepatrné růžky...)
Ale ten další face je vymáhat a bránit...by the way mé pravé sobecké já. Člověk, ženoucí se za úspěchy s vysokými nároky, malujíc si svoji vysněnou budoucnost plnou majetků a luxusu. Ale každý je nějaký, že? Každý po něčem jde, což - já po tom jdu tvrdě. Pozor, poteče krev,...neohlížím se za okolnostmi. Pokud by má cesta měla přinést oběti, já je ráda daruji, pokud mi to přinese to, co chci. NO INHIBITIONS! Sobci, radujte se, nejste sami, mne můžete přibrat do klubu! Už podepisuji závaznou přihlášku....co to říkám? Ta byla podepsána a few years ago! Já jsem věrným členem tohoto snobského spolku.
Vrhněme se na další rozpitvání, ať je té krve přeci jednom hodně. Protože když už, tak tedy pořádně. Bojím se citů a vztahů. Bylo mi ublíženo. Tedy - ublížila jsem si sama svojí tehny nulovou odvahou. Jak to dopadlo? Jsem mrcha a oplácím nevynným lidem. Hihi, pozor tedy na mne! Proto mám na "kontě" několik úletů a bezvýznamných zkušeností, které mi shola nic nedávají. Snad jen pocit, že jsem žádaná. Oh, je to k poblití. Ale víte, co je nejhorší? Že mi to nevadí a svoji volnost si naplno užívám. Bohužel jsem si na to už zvykla, proto pravděpodobně nikdy nebudu schopna setrvat dlouhodobě ve vztahu, aniž bych se nezačala nudit, či hledat rozptýlení v náručí někoho jiného. Nesnáším stereotyp, i to je jeden z důvodů, proč by mě něco dlouhodobého asi začalo brzy přestalo bavit. Ale pokud narazím někdy na hodnotného, duchaplného člověka, přiměřeně podobného na onu osobu, kterou jsem se tak zklamala, pak ano, půjdu do toho, ale s vědomím, že to může brzy jít zase k šípku, protože já prostě nejsem normální.
Jsem ještě hrozné dítě, ale na druhou stranu tak hrozně dospělá. Chci volnost, ale o světě nic nevím. Jak bych taky mohla? Zatím si jdu životem tak lehce, vše mi vychází, jsem šťastná a na hubu jsem spadla asi jen jednou...Přitom si připadám plná zkušeností a moudrosti, ale to je zřejmě zapříčiněno mým egem, které je někdy možná přehnaně a nepřiměřeně velké. Teď už jen mohu doufat, že vše bude tak hezky vycházet, jako doposud. Ne, nebude, každý má svou dávku štěstí a srač*k. Sakra, proč jsem jen občas takový realista a ne najivní holčička? Bylo by mi lépe, kdybych viděla svět růžově. Bohužel mé oči vidí i to zlé...
Každý má dobré vlastnosti, ale i špatné. Umím být hodná a být hodná chci, ale nikdy nezakryji to, čím doopravdy jsem. Jsem dravec, rváč, masožravec...ale ano,...i princezna!
Odvrácené strany, úplné protiklady, snad i rozpolecená osobnost, blázen, maniak...tím vším jsem! Ale jsem to já a nikdo mě už nezmění. Bohužel, bohudík, co já vím?
Vidím věci, co jiní ne...ale každí vidí něco vyjimečného. Mě dojme modrá obloha a plamen ohně, zato na novorozence a šťastnou matku koukám naprosto všedníma očima. Mám zvrácené hodnoty, ale jsou MOJE!

Hate/love you all!
Váš psychomaniak jménem Gabriella!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsem

Homosexuál 12.2% (59)
Heterosexuál 54.7% (264)
Bisexuál 19% (92)
Ještě nevím 14.1% (68)

Komentáře

1 porcellinas porcellinas | Web | 4. července 2011 v 23:41 | Reagovat

čoveče musim pochválit originalitu tvého dessu. Je moc pěknej nikde em neviděla ani podobný..Na té fotce jsi ty?? Krásná..:)) jen promiň,ale nějak se mi nechce číst ten dlooouhatánskej článek..:) Ale určitě se ještě vrátím si někdy počíst. :-)  :-)

2 Ronnie » Aff ♥ Ronnie » Aff ♥ | Web | 5. července 2011 v 14:23 | Reagovat

Musím tě obdivovat, nejen za to, že jsi o sobě tolik prozradila, ale taky za to, že o sobě všechno víš...
Já se v sobě nevyznám ,nevím ,co ve mně dřímá..Ale nevinná princezna rozhodně ne ;)

3 Caroll Caroll | Web | 5. července 2011 v 16:48 | Reagovat

Tak to jsi napsala hezky, že jsi to tak vypálila na všechny tady.. :D Ale je zajímavé to číst, tak taková jsi osobnost? Nebojácná a jdeš si tvrdě za svým? tak to ti chválím. :D

4 Haaanííík-Batty Lady Haaanííík-Batty Lady | Web | 5. července 2011 v 17:15 | Reagovat

Hezký =)))

5 ♥Bubble♥ ♥Bubble♥ | Web | 5. července 2011 v 18:51 | Reagovat

Téééda. Přečetla jsem si ten článek a dost mě překvapil. Už dávno vím jaká jsi a nebudu tě odsuzovat, přece každý je nějaký, ale tady jak si to popsala, tak to bylo drsné.
Ale co, jak jsem psala, každý je nějaký :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |