Pátek - party time!

5. srpna 2011 v 16:02 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky.
Dneska je pátek - party time! Kam vyrážíte? Co si berete na sebe? A jak se nalíčíte? Jestli to víte, tak to se máte. Já totiž jen vím, kam vyrážím, ale co si obleču, nebo jak se nalíčím, to zatím nemám ani páru. Teda líčení není vůbec problém, co to plácám, nalíčím se podle oblečení, heh - ale co si obléct? K sakru, nemám žádné hadry. To nesnáším. Grrrr. Mám krásné boty, jsou hnědé - velký to problém. Jak je zkombinovat? Už to vidím tak, že zase vyházím celou skříň a budu mít nerva, že si prostě nic nevyberu. Haha, být dívka je někdy vážně na hlavu. Řešíme občas fakt opravdové koko*iny. Nemyslíte? Kluci vytáhnou první hadr, co ve skříni vidí, ale my? My se s tím, co si oblečeme trápíme už ve čtyři hodiny odpoledne, přitom odcházíme až v devět. K smíchu.
Víte, co mi dělá hroznou radost? Návštěvnost, která mi každým dnem začíná růst. Tak třeba včera tu bylo 443 lidí. Moc vám děkuji.
Venku je zase pěkně, ale slyšela jsem, že se nám to má zase zkazit. Achjo.
Tak - toť jen malý pozdrav, zase mizím.

Mějte se nádherně.
Gabriella
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |