Připrav se do tanečních

20. září 2011 v 16:25 | Cooky |  Já píšu
Konečně se přiblížil ten kouzelný čas, kdy se dívky oblečou do dokonalých šatů, které podtrhnou přirozenou krásu, a obují líbezné lodičky. Pánové sáhnou po padnoucím obleku, ve kterém vynikne svalnatá postava, a uvážou kolem krku kravatu.
Tanečními si prošli naši prarodiče, rodiče i učitelé. Teď je konečně řada na nás a my se můžeme protančit k ladným figurám, seznámit se se spoustou lidí nebo dokonce konečně najít tak dlouho hledanou a očekávanou lásku, po které téměř každá mladá dívka touží. Do této společenské aktivity se ročně s nadšením vrhá nespočet lidí (především to jsou žáci druhých ročníků středních škol). Znamaná to tedy, že budeš mít možnost poznat spousty nových tváří a najdeš spousty nových přátel.

Jak se obléct do tanečních?
Platí jedno důležité pravidlo - obléct se pohodlně a zároveň hezky, abychom dodrželi zásadu vkusu. Neoblékej se příliš výstředně a bláznivě, pamatuj na to, že se jedná o společenskou a významnou událost.

Pro dívky jsou nejpohodlnější variantou šaty v celku, a to nejlépe s ramínky. Vyvaruj se šatům na dva díly (korzet a sukně), určitě by ti nebylo příliš pohodlné se pořád upravovat a ujišťovat se, jestli ti svršek nepadá. Ujisti se, že šaty budou držet na místě a nebudeš je muset neustále kontrolovat.

Vhodné boty jsou lodičky či páskové boty na nižším podpatku, a to asi 5 cm. Na šteklích by se ti zřejmě netancovalo nejlépe. Pamatuj, že ti boty musí přesně padnout, dbej na to, aby se ti nevyzouvaly, musí na noze pevně držet.

Boty do tanečních


Pro pány se skvěle hodí oblek tmavých barev, oživený světlou košilí. Kravatu je dobré sladit s barvou šatů své taneční partnerky.

Jak se nalíčit
Příliš to s make-upem nepřeháněj. Tančení je namáhavé, ač se to možná nezdá, a určitě se i zapotíš. Proto se vyvaruj velkých vrstev make-upu, nechceš se přeci "roztékat". Pokud máš červené šaty, zkus červenou rtěnku, určitě budeš vypadat skvostně.

Jaké doplňky
Doplňky zvol především podle barvy šatů, ale hleď i na jiné faktory, jako jsou například ozdobné spony či knoflíčky, které na šatech máš. Pokud máš boty se stříbrými prvky, logicky vol stříbrné doplňky. Pamatuj, že šperky by měly být jemné a vkusné.

Do tanečních si rozhodně nepořizuj výrazné řetízky ani dlouhé přívěšky. Náhrdelník zvol takový, který tě při tanci nebude obtěžovat. To samé platí s naušnicemi, neber si žádné dlouhé, dej přednost peckám, či drobnějším naušnicím. Vhodným doplňkem jsou i rukavičky či ozdobné brože. Jako kabelka se nejlépe hodí psaníčko sladěné s celým outfitem.

Proč chodit do tanečních?
- máš skvělou možnost naučit se klasické tance
- seznámíš se s novými lidmi
- možná se zamiluješ
- tančením si vypracuješ figuru
- užiješ si skvělou zábavu
- budeš mít hodně zážitků
- máš záminku si koupit nové boty a šaty
- zpříjemníš si všední den
- utečeš od starostí
- odreaguješ se

Chystáš se i ty letos do tanečních? Nebo už je máš dávno za sebou? Všem přeji krásné taneční.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Áňa Áňa | Web | 20. září 2011 v 16:42 | Reagovat

Já bych tak ráda šla už do tanečních :D
Ale musím si ještě počkat :DD

2 ♥Bubble♥ ♥Bubble♥ | Web | 20. září 2011 v 18:53 | Reagovat

Já do tanečních nešla a ani nepůjdu. Jsem hrozné prkno, takže bych se jen ztrapnila. Nesehnala bych na sebe šaty a nemám peníze na to. Takže smůla. Možná v druháku, ale nevím. Já se ani do tanečních moc nehrnu, nijak mě to neláká, já tyhle tance nemám ráda, já spíš hip-hop nebo street dance. Tyhle jsou pro mě lepší než ty klasické. nevidím mezi nimi rozdíl:D
Ale ty si to určitě užij:)

3 Adele Adele | Web | 20. září 2011 v 21:54 | Reagovat

Já se k tanečním nedostala kvůli intru, občas mě to trochu mrzí, ale když se budu chtít naučit tancovat, najdu si tanečníka a poprosím o soukromé lekce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |