Září 2011

Jsem hloupá a naštvaná

29. září 2011 v 20:04 | Cooky |  Já píšu
Jak se říká tomu, kdy si dívka uvědomí, že ten pako je prostě jen sobecký imbecil? Že by ztráta iluzí? Konec naděje? Tak dost, nebudu se citově upínat na někoho, kdo se chová jako bezcitné prase. Chci se vrátit zpět do podoby kamenné Gabrielly a držet si od sebe všechny pěkně daleko. Co to plácám? Někde tam hluboko....hodně hluboko....uvnitř jsem hloupá naivka a citlivka, co stále bude doufat.
V doufání, že se konečně objeví u těch dveří jsem si oloupala lak na třech nehtech. Jistě, samozřejmě, že tam nebil. Já to věděla. No co, taneční mě bavilo i bez něj. Stejně by si neustále upravoval své dokonale havraní vlasy jako nějaký metrouš a vedle něho bych vypadala jako pytel odpadků. Ano, až tak pěkný je. Aslespoň v mých očích, co si nechtějí sundat růžové brýle. Ach, hloupé oči...hloupé a slepé.
Pořád na něj čekám a čekám....ale já už čekat nechci. Dospěla jsem k názoru, že mi za to vážně nestojí. Už jednou mě zranil a já blázen do toho chci jít zas a znova? Tomu se říká ženská demence, milé zlaté. My ženy/dívky neustále doufáme v to, že se třeba změní. Jenže dovolte mi něco říct - lidé se nemění, zvláště ne muži.
Když on se tak bojí. Nikdy nedokázal mít normální vztah. Stejně jednou dojde na má slova a vyklube se z něj homosexuál. Ale kdo říká, že bych s ním chtěla mít vztah? A pokud ano, proč takového rázu, jaký se očekává? Je přece mnoho druhů vztahů a já bych se spokojila s čiště jedním druhem závazku.
Tak a tady je poznat, jak moc hloupá jsem. Píšu tolik řádků o někom, koho chci pustit z hlavy. Aha, tak to asi vážně chci, když bych o něm dokázala psát ještě nejméně dalších padesát řádků.

A teď malá poznámka k dnešním tanečním: Neodpustím si poznámku, že jsem nesmírně naštvaná, že tam nepřišel. Ale pojďme se posunout a hodit to za hlavu alepsoň v tomto nicotném článku. Ano, taneční jsem si užila, vážně mě to baví. Co mi ale vadí je, jaké je mi u toho hrozné horko. Připadám si neskutečně trapná, když mi na tváři vyskáče pot. Je to nechutné a odporné. U mě. U ostatních mi to třeba vůbec nevadí. Ale já měla vždy docelá drsná měřítka sama k sobě.
Jeden kluk mě požádal o číslo. Pozor, neptal se na facebook - jak pozoruhodné. Číslo jsem mu dala, ale ať nic chlapec nečeká, maximálně zklamání. Mě se nikdo nelíbí na zavolání. Nejdříve musím osobu poznat. Jsem rozbitá. Každá slečna v mém věku vidí jednou kluka a už je poblázněná. Mě to trvá krapet déle, o dost déle....

Brrr....cítím se sama, jak nechutně hořký pocit.

Mějte se jak chcete, protože mě je to vážně jedno.
Ahoj
Vaše zahořklá Gabriella

Co budeš dnes dělat?

28. září 2011 v 13:00 | Cooky |  Moje tipy
Využij den volna! Nevíš, co by jsi mohla dělat? Tady máš seznam nápadů:

(Proč je volno: 28. září si připomínáme smrt svatého Václava, tento svátek se nazývá Den české státnosti)

- Domluv se s kamarádkou a jdi ven, nezapomeň vzít foťák nebo kameru. Můžeš nafotit spoustu zajímavých fotek, nebo natočit nějaké video. Zkus natočit něco jako amatérský klip.
- Konečně máš příležitost být se svým milým celý den. Naplánuj si s ním proto něco nezapomenutelného, co ti ještě dlouho zůstane v paměti.
- Pokud tě přepadla nějaká nemoc a ty nikam nemůžeš, pak si zalez do postele s horkým čajem a sleduj nějaký dobrý film nebo seriál (Doporučuji: Bílý oleandr).
- Udělej si pořádek v šatníku. Vyházej všechno oblečení, které už nepotřebuješ. Líp ti to půjde v přítomnosti nějaké kámošky, které pak vyřazené oblečení můžeš třeba dát, nebo můžete společně vymyslet, co s ním uděláte.
- Dopřej si den jako z pohádky. Udělej zkrášolovací procedúru: maska na vlasy, maska na obličej, peeling, manikůra,....a vše, co tě napadne a zpříjemní ti den.
- Máš v pokoji nepořádek? Pryč s ním. Pusť si nahlas hudbu a hurá se do toho. Zkus si uklidit co nejrychleji. Mě se nejlépe uklízí, když má přijít nějaká návštěva, protože co bych jinak uklízela 2 hodiny, uklidím za 10 minut.
- Vím, že učit se není žádná zábava, co si ale udělat třeba pár úkolů a mít pak už od všeho klid?
- Pokud jsi vášnivá kuchařka, najdi si na internetu nějaký zajímavý recept a zkus pokrm připravit. Zkus třeba i něco náročnějšího.
- Nasedni do autobusu a vydej se do nějakého většího města na nákupy, pokud máš peníze a rodiče ti to dovolí, nebude to žádný problém.
- Včera jsi to někde večer přehnala? Vyspi se z toho - dnes můžeš spát celý den.
- Pokud máš doma pejska, nenech ho celý den válet se po polštáři. Běž si s ním zaběhat. Prospěje to nejen pejskovi, ale také tobě.
- Najdi si na internetu nějaký zajímavý návod, jak si zkrášlit pokoj. Vyrob si třeba nějaké zajímavé ozdoby z papíru. Hurá do zdobení!
- Nauč se hrát nějakou novou skladbu na klavír. Pokud to neustále odkládáš, jako já, dnes máš příležitost se do toho naplno pustit.

TAK CO BUDEŠ DNES DĚLAT??


Proč jsou kluci zbabělci?

26. září 2011 v 16:09 | Cooky |  Já píšu

ANEB PROČ SE TI HLUPÁCI BOJÍ SLOVA "VZTAH"?

Proč jsou kluci takový poserové? Proč se bojí být k někomu připoutaní? Proč se bojí s někým chodit? V sedmnácti člověk už není úplně nejmenší a leckdo je v takovém věku schopný mít fungující vztah na úrovni. V tomto případě ale mluvím spíše o slečnách, nežli o těch pakách, co mají mezi nohama penis. Protože ti se něčeho takového neskutečně bojí. Ano, nemluvím samozřejmě o všech a asi je vám jasné, že se chci z něčeho vypsat - z něčeho co je mi právě velmi blízké. Nebudu to tedy škatulkovat a rovnou vám povím, že se mi nechce nadávat na všechny muže, nýbrž na konkrétně jednoho, který mi akorát pomotal hlavu. ZASE.


Flákla bych sama sobě, že jsem se nechala znovu takto pohltit. Víc jak rok jsem proti zamilovanosti byla silně odolná a nějaký takový cit jsem si k sobě nepřipustila. Nechtěla jsem a to vás silně obrní. Věděla jsem, že jakmile se mi takové svinstvo jménem láska dostane do těla, začnou jenom problémy. Náhle jsem se změnila v nechutnou žárlivku a klasickou puberťačku, která si pořád klade otázky typu "Myslí na mě?". Hrůza, hrůza. Jsem ráda, že si ale stále držím stádium "Mám tě ráda" a nepřechází to v silnější slova. Protože z něčeho takového by se už hůře dostávalo.


Nač tu ale analyzovat nějaké mé city? Vraťme se tedy k tomu, o čem chci psát. Proč jsou kluci zbabělci a bojí se slova "vztah"? Víte, ale já nevím, co bych vlastně měla napsat, protože odpověď na tuto otázku ani neznám. Nevím, proč se tak bojí být zodpovědní. Co je pro ně tak traumatizující? Že se nebudou moct podívat po jiné? (proč by nemohli? je to pouhý pohled) Nechtějí spát jen s jednou? (s jednou je to náhodou výhoda - nemuseli by neustále někoho hledat a navíc u sexu ve vztahu mohou očekávat mnohem větší kvalitu a nejen to - i kvantitu)
No tak pánové - vzpamatujte se! My na vás nebudeme čekat věčně až se rozhoupete! Jednou vám utečeme a vy budete trpce litovat!

Co se děje u Cooky

25. září 2011 v 14:49 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky.

Můj psík má s největší pravděpodobností vážně epilepsii. Dnes ve tři hodiny ráno prodělal další záchvat, chůďa malý. Dostal nějaké prášky, které mu mají navodit klid. Řeknemě tedy, že to jsou jakási antidepresiva, obsahující přírodní složky. Dobrá zpráva ale je, že jeho zánět slinivky se už vyléčil a po této stránce je zdraví. Když si berete pejska z útulku, nevíte, v jakém stavu zvířátko je. Kdo ví, čím vším si vůbec prošel.

Konečně mám nové legíny. Ty mé už byly v katastrofálním stavu. Mám je z Takka a využila jsem na ně 40% slevu. Slevy myslím platí jen do dneška. :) Ale nejsem si jistá. Tyhle slevy jsou super. Pokud je nemáte, rychle se zaregistrujte. Vážně se to vyplatí.

Rozhodla jsem se udělat velký článek o tom, jakou kosmetiku vlastním. A že toho bude vážně dost!. S každým produktem přijde i malá recenze. To bude fuška! Nicméně to určitě oceníte a ukojím vaši zvědavost! :)

Včera jsem měla zase náladu na svém obličeji tvořit něco ujetého a netradičního...takže líčení álá voda či modrá mimozemšťanka. :D Fotky jsou nepovedené, nebudu je sem ani dávat.

Mám děsnou náladu pustit si nějaký film!...a pak? Pak se budu muset učit! :(

Odpovědi na vaše otázky

25. září 2011 v 0:02 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky, jistě už dlouho čekáte na videoodpověď - bohužel se zatím nedočkáte, můj foťák mi tak trochu stávkuje. Musíte se tedy spokojit s touto formou odpovědí a snad to stačí. :) Příjemné počtění. :)

1. Mohla bys prozradit, jakým odstínem a značkou rtěnky jsi nalíčená na videoodpovědi č.2?
Miss sporty 020

2. Ahoj, máš krásné vlasy :)Chtěla bych se zeptat, co používáš za konkrétní přípravky na mytí vlasů, kondicionéry, ale hlavně jaký !přesně! používáš přípravek na žehlení? :)
Šampony střídám, nepoužívám konkrétní, nyní mám Head and shoulders. Kondicionér nepoužívám. Masku na vlasy používám od Gliss kur na suché a nepoddajné vlasy. Přípravek na žehlení od L'oréal Studio Silk and Gloss, který vřele doporučuji.


TIP: domácí masky pro krásné vlasy

23. září 2011 v 14:24 | Cooky |  Vlasy
Která dívka by netoužila po krásných a zdravých vlasech? Pokud chceš i ty mít krásné vlasy a pomoci jim nějakou ozdravnou kůrou, čti dále."Ach ta mládež"...

21. září 2011 v 15:35 | Cooky |  Já píšu

...ŘÍKAJÍ DŮCHODCI, UČITELÉ, RODIČE,...


Jsme tak hrozní, nevychovaní, nezodpovědní, hloupí, zbrklí, sprostí, nesamostatní, sobečtí, líní, nepořádní, hrubý....ale co jste byli VY?Připrav se do tanečních

20. září 2011 v 16:25 | Cooky |  Já píšu
Konečně se přiblížil ten kouzelný čas, kdy se dívky oblečou do dokonalých šatů, které podtrhnou přirozenou krásu, a obují líbezné lodičky. Pánové sáhnou po padnoucím obleku, ve kterém vynikne svalnatá postava, a uvážou kolem krku kravatu.
Tanečními si prošli naši prarodiče, rodiče i učitelé. Teď je konečně řada na nás a my se můžeme protančit k ladným figurám, seznámit se se spoustou lidí nebo dokonce konečně najít tak dlouho hledanou a očekávanou lásku, po které téměř každá mladá dívka touží. Do této společenské aktivity se ročně s nadšením vrhá nespočet lidí (především to jsou žáci druhých ročníků středních škol). Znamaná to tedy, že budeš mít možnost poznat spousty nových tváří a najdeš spousty nových přátel.

Jak se obléct do tanečních?
Platí jedno důležité pravidlo - obléct se pohodlně a zároveň hezky, abychom dodrželi zásadu vkusu. Neoblékej se příliš výstředně a bláznivě, pamatuj na to, že se jedná o společenskou a významnou událost.

Pro dívky jsou nejpohodlnější variantou šaty v celku, a to nejlépe s ramínky. Vyvaruj se šatům na dva díly (korzet a sukně), určitě by ti nebylo příliš pohodlné se pořád upravovat a ujišťovat se, jestli ti svršek nepadá. Ujisti se, že šaty budou držet na místě a nebudeš je muset neustále kontrolovat.

Vhodné boty jsou lodičky či páskové boty na nižším podpatku, a to asi 5 cm. Na šteklích by se ti zřejmě netancovalo nejlépe. Pamatuj, že ti boty musí přesně padnout, dbej na to, aby se ti nevyzouvaly, musí na noze pevně držet.

Boty do tanečních


Pro pány se skvěle hodí oblek tmavých barev, oživený světlou košilí. Kravatu je dobré sladit s barvou šatů své taneční partnerky.

Jak se nalíčit
Příliš to s make-upem nepřeháněj. Tančení je namáhavé, ač se to možná nezdá, a určitě se i zapotíš. Proto se vyvaruj velkých vrstev make-upu, nechceš se přeci "roztékat". Pokud máš červené šaty, zkus červenou rtěnku, určitě budeš vypadat skvostně.

Jaké doplňky
Doplňky zvol především podle barvy šatů, ale hleď i na jiné faktory, jako jsou například ozdobné spony či knoflíčky, které na šatech máš. Pokud máš boty se stříbrými prvky, logicky vol stříbrné doplňky. Pamatuj, že šperky by měly být jemné a vkusné.

Do tanečních si rozhodně nepořizuj výrazné řetízky ani dlouhé přívěšky. Náhrdelník zvol takový, který tě při tanci nebude obtěžovat. To samé platí s naušnicemi, neber si žádné dlouhé, dej přednost peckám, či drobnějším naušnicím. Vhodným doplňkem jsou i rukavičky či ozdobné brože. Jako kabelka se nejlépe hodí psaníčko sladěné s celým outfitem.

Proč chodit do tanečních?
- máš skvělou možnost naučit se klasické tance
- seznámíš se s novými lidmi
- možná se zamiluješ
- tančením si vypracuješ figuru
- užiješ si skvělou zábavu
- budeš mít hodně zážitků
- máš záminku si koupit nové boty a šaty
- zpříjemníš si všední den
- utečeš od starostí
- odreaguješ se

Chystáš se i ty letos do tanečních? Nebo už je máš dávno za sebou? Všem přeji krásné taneční.

Ospalé počasí

19. září 2011 v 18:13 | Cooky |  Já píšu
Tak to vypadá, že budu vážně asi nemocná. Což by mi ale jenom zkazilo plány, takže se budu snažit se co nejrychleji vyzdravit!
Venku to vypadá na opravdové podzimní počasí, nemyslíte? Už je jen otázkou času, kdy příjdou namrzlá okna, jinovatka a sníh. S tím vším přichází i období, které já osobně nazývám spacím. Tohle počasí doslova nutí k tomu, abychom se zavrtali do teplých peřin a samozřejmě nejlépe s někým. Minimálně si do toho pelechu vezměte plyšového pejka, či jinou obludku, na které už od útlého věku lpíte.
Tak abych vám pověděla také něco z mého školního prostřední - zítra budu v tomto krásném počasí chodit po městě a věnovat se charitativní akci. Je to dobré hned z několika důvodů - mé nachlazení se prohloubí, zmoknu....ale co je nejdůležitější, je to sbírka na pomoc dětem! Nezlehčujme tyto akce a plně se jim věnujme, pokud můžeme. Jsem ráda, že toho budu součástí a nějaké sychravé počasí přeci překousnu.
A co dál? No ano! Nutno podotknout, že se Gabriella začíná učit hře na flétnu. Proto jsem vám ji vyfotila, ať se milovníci dechových nástrojů mohou pokochat, či na druhou stranu něco zrkitizovat (to víte, já se vždy ráda zavděčím oběma stranám). Flétnu si neoblíbím, fuj....jak hnusný zvuk....akorát vás z toho bolí hlava. Jenže bez toho bych nemohla dokončit školu, u nás je to prostě nutnost. Stejně tak jako další nástroje...


Víte, jak jsem v předešlých řádcích mluvila o spacím počasí? Když se kouknu z okna, začínám automaticky zívat. Úplně mě to láká zavřít oči. A to ale i vzhledem k tomu, že jsem v noci spala hodinku. A jestli vůbec! To víte, můj mozek se zbláznil a řekl si, že bude celou noc uvažovat nad tím, jak vypadá, jaké má vlasy, jak tančí, jak líbá...Grrr!! Jak hezké...ale spát bych snad mohla, ne?

Přežijte tyto ospalé dny.
Vaše Cooky...nebo chcete - li Gabriella!

Pánové jsou složití

18. září 2011 v 0:11 | Cooky |  Já píšu
ANEB CHCI UMĚT ČÍST MYŠLENKY

U dívky je lehčí zjistit, co chce. Spíše vám to umí dát jasněji najevo. Když jsem získala nějakou slečnu, moc dobře jsem věděla, jaké to bude mít pokračování, u pánů si ale jistá nejsem. U pánu jde poznat, když chtějí slečnu jen použít a odhodit, pokud ale nechtějí zneužívat, co tedy chtějí? Milují nás? Touží po nás? Dychtí po nás? A co se vůbec odehrává v jejich hlavě? Myslí na nás tak, jako my na ně? Toť jeden veliký otazník a mě mé otázky zůstanou asi ještě dlouho nezodpovězeny.

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |