Říjen 2011

Co se dnes událo

31. října 2011 v 16:20 | Cooky |  Já píšu
To bych nebyla já, abych vám nepřispěla něčím z osobního života.
Včera jsem se zmiňovala o tom, že na mě vlezlo pořádné nachlazení. No a dnes je v plném rozpuku. V noci jsem se budila, kašlala a smrkala jako o život. Když jsem znova usínala, myslela jsem, že snad omdlím, či co. Mám trochu problém s dodržováním dávkování nosních kapek, beru je minimálně dvojnásobně více, než by se mělo. Pak je mi z toho nechutně špatně a ano, možná to přeháním vážně moc, když pak zvracím....
Každopádně ve škole jsem přežila do půl třetí a doma další dny zůstávat nehodlám.

V dramaťáku jsme dnes hráli loutkové divadlo - byla to trochu větší improvizace, ale s K. se mám to povedlo.

Mám novou paletku stínů (12 odstínů) - vyfotila jsem ji, jenomže můj pc nemůže rozpoznat zařízení (jak mi mile sdělil). Každopádně mě to nehorázně štve, protože kdyby jste viděli tu silnou pigmentaci stínů, tak se asi zblázníte a ještě víc se zblázníte, když bych vám řekla, že to ani nejsou značkové stíny, ale jsou koupené v třicet devítce za směšných 55 korun.
.
.
.
.
.
.
Ooo, pane bože! Můj pc se uzdravil a mobil mi načetl!! :D Takže fotky přeci jenom jsou...S těmi stínami jsem poprvé pracovala u své sestřenky a absolutně jsem si je zamilovala. Nechápu tak vysokou kvalitu k poměru tak směšné ceně.
Kupte si je, pokud na ně narazíte.
Paletky mají různé, s různými barvami, které jsou vážně okouzlující.
Na oku vypadají přesně jak je vidíte na fotce (myslím barevně) a navíc jsou extrémně pigmentující (ale na fotce to tak nevyniká, pigmentují vážně megálně) a hrozně moc syté. Mají takovou mastnou konzistenci a ....ááá.....miluji je.
A předem upozorňuji, že nejsem zvědavá na komentáře typu "jak si na sebe můžeš patlat něco tak laciného". Co se týče kosmetiky je to můj druhý neznačkový produkt. Zjistila jsem totiž, že mnohdy tyto neznámé věci, koupené mimo drogerii, na tom mohou být s kvalitou mnohem lépe, než produkty se známou značkou.

Mějte se jak chcete.

Vaše Gabriella

Nachlazená...zase!

30. října 2011 v 15:06 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky.
Ano, je to zase tady, opět mě dostalo počasí a jsem nachlazená. Rýma jako blázen, no asi to znáte. Takže posmrkávám, polehávám a vůbec se mi nechce do učení, obzvláště do té skladby na klavír. Dřív mě to tak bavilo, ale rychle mě to bohužel bavit přestalo. Já prostě s hudebními nástroji nejsem zrovna nejlepší kámoška, ač se mě samotné velice líbí, když někdo hraje a hraje krásně, ale já bohužel nemám nervy na to, u toho klavíru denně sedět hodinu a půl, abych se vypracovala na nějakou lepší úroveň. Proto si odfláknu to svoje ve škole a dál na to kašlu.

Mám nějaké nápady na videa, ale nebudu zatím prozrazovat ani slibovat. A každopádně jsou to videa, na která můj neschopný foťák stačí.

Nevím, jak se to stalo, ale opravdu se mi líbí písnička od Dari Rolins! Tak si ji také poslechněte....
Poprvé jsem ji slyšela v jednom našem klubu a oblíbila jsem si ji.My yesterday party look

29. října 2011 v 12:08 | Cooky |  Fotky
Ahoj krásky.
Vyrazily jste někam včera? Já rozhodně doma neseděla a šla se bavit společně s dalšími šesti přáteli.
Oblékla jsem si legíny, růžové tričko, přes které jsem dala pásek a zvolila zlaté doplňky.
Make-up byl jednoduchý - oči do šedo-černa, horní i spodní linka. Rty fialové (mám VELMI ráda fialové rty, hodně jsem si je oblíbila, vlastním bohužel jen 2 fialové rtěnky a jeden fialový lesk).
No a abych nezapoměla - navlnila jsem si pomocí žehličky vlasy.

Tak a tady to máte - můj včerejší párty look! -> -> -> ->

My Katy Perry Last friday night make-up

27. října 2011 v 13:39 | Cooky |  Fotky
Tak a je tu nový make-up. Tentokrát inspirovaný z klipu od Katy Perry Last friday night. :)
Snad se vám líbí. Proč ano? Proč ne? Piště komentáře.


Čtvrteční žvást

27. října 2011 v 10:25 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky.
Včera mi nebylo vůbec dobře. Takovou bolest kloubů a zad jsem snad ještě nezažila. Dala jsem si horkou vanu, ale nezabralo to. Kolena jsem natřela mastí, to už trochu zabralo. Celkově mi z toho ale nebylo vůbec dobře, proto jsem šla už shruba o půl desáté spát, abych to zaspala. Dnes už je to výrazně lepší, ale záda stále nic moc.

Napadlo mě udělat make-up Katy Perry Last friday night. Je to takové velesé, barevné, dokonce i nositelné. Škoda, že už nemám rovnátka, pak by to byly super věrné fotky! :) To líčení je vážně natolik jednoduché, že by ho měl zvládnout každý.


Právě jsem dopsala článek na krásnou o úpravě obočí. Takže až vyjde, určitě si ho přečtěte, protože si myslím, že tam najdete vcelku užitečné rady.

A musím se s vámi taky podělit o mou momentálně hodně oblíbenou písničku :)


Vánoční ozdoby??

25. října 2011 v 19:27 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky.
Světe div se, u nás ve městě už začínají zdobit váčnočními ozdobami. Docela mě to pobavilo a utvrdilo v tom, že čas opravdu letí neuvěřitelnou rychlostí a že jsou Vánoce vlastně za dveřmi.
Už tu máme konec října, za chvíli příjde listopad i s mými sedmnáctinami. Už mě čekají jen 3 roky období "náctileté". A to taky pěkně rychle uteče. A pak hurá do toho dospělého světa, kdy se člověk stresuje, za co zaplatí účty za elektřinu, vodu a plyn.
To máme ale počasí, člověk by jen spal a spal. I já jsem ochrápaná jak medvěd v zimě. Ani nestíhám to, co bych chtěla. Třeba psaní článků. Štve mě to, ale řeknu vám, že se vážně raději vyspím, než hodinu sedět ve společnosti textového editoru. Až si říkám, co to se mnou je.
Jsem tak ráda, že se zítra nejde do školy a můžu se pět dní v kuse bezstarostně válet v pohodlí své postele. Samozřejmě, že nebudu jen ležet v posteli, zase takový lenoch nejsem. Asi pojedu na dva dny za kamarádkou a další program se jistě také vymyslí.
Plesová sezóna nám začíná a s tím se snad rozjede i plesové líčení. Jednu slečnu budu asi líčit na maturiťák. Těším se! :)

Mějte se krásně a užívejte volna,
Gabriella

OTÁZKA pro vás

24. října 2011 v 17:04 | Cooky |  Já píšu
Baví mě dělat netradiční líčení, takže chci se vás zeptat:

JAKÉ MÁM UDĚLAT LÍČENÍ?

Nejlépe podle nějaké celebrity!
Napište do komentářů a hodtě tam link na fotku, kde líčení je.

BUDU SE TĚŠIT.

My Dark/Gothic make-up

24. října 2011 v 16:19 | Cooky |  Fotky
Opět jsem si hrála a tentoktát jsem zkusila i něco "nositelného" (ovšem jen pro určitou skupinu lidí). Tak snad se vám líčení i fotky budou líbit. Budu ráda za každý váš komentář a důvod, proč se vám fotka líbí/nelíbí.


Někdo maluje na papír, já maluji na obličej

23. října 2011 v 15:47 | Cooky |  Kosmetika
Někdo maluje na papír, já maluji na obličej. Jestli to považuji za umění? Zajisté, považuji. Někdo je dobrý na sport, jiný dobře zpívá, další překrásně kreslí, já zase líčím. Jestli dobře, nebo špatně, to nevím. Hlavně, že mě to baví.

V líčení jsem našla něco, co mi dává smyl života (samozřejmě ne jen to). Mým nástrojem jsou ruce, které drží nejrůznější štětce a kreslí na oční víčka, lícní kosti, obočí, rty,...
Líčení je něco, v čem se chci zdokonalovat, být lepší a lepší. Kam se chci jednou dopracovat? To víte, že co nejdál. Co takhle být v tomto oboru známá? Ano, to by se mi líbilo.
Jak se na podzim ráda líčím

19. října 2011 v 16:16 | Cooky |  Kosmetika
Podzim je roční období, kdy si s líčením vyhraju. Na podzim mám ráda syté barvy přirozených odstínů. Ráda používám hnědé oční stíny, často použiji i šedou barvu, která se hodí snad ke všemu.
Co na podzimním líčení mám nejradši? Výrazné rty. Můžu sáhnout po jakékoliv rtěnce. Často používám hnědý odstín, který vypadá úžasně, když přez rty přejedu mtavě fialovým leskem. Jsou pak úžasně tmavé a to je to, co se mi líbí.
U tváří si mohu vyhrát s hnědými a oranžovými tóny.JAK SE LÍČÍŠ TY NA PODZIM?

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |