Leden 2012

Bláboly, fotky, info

31. ledna 2012 v 23:20 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky

Tak jak Vám dopadlo vysvědčení? Jaký byl ten soudný den? Zhrozili jste se, nebo jste byli naopak příjemně překvapení? Já, abych pravdu řekla, spokojená jsem (ač mojí matičce mé známky příliš nelichotí,..ale co si budu nalhávat, nedivím se jí). Víte, kdybych byla na škole, která by mě bavila, jsem si stoprocentně jistá, že bych dosahovala daleko lepších výsledků. Ale řeknu vám to narovinu, svoji školu a obor nenávidím, takže na to kašlu. Baví mě tady akorát angličtina (ze které mám samozřejmě na jedna) a ta mě možná baví i proto, že se do ní nemusím absolutně učit (ne, že bych se učila dojiných předmětů, ale víte, jak to myslím....někdo je přirozeně chytrý na matematiku, někomu jde angličtina, tak jako mě).
Shrňme to tedy - žádná sláva to u mě vážně není, ale mě to absolutně stačí. Navíc - když všude slýchám, že nějaké vysvědčení vám do budoucna stejně k ničemu nebude a NIKDO se vás nebude ptát, jaké známky jste měli....no.....hlavně, aby měl člověk maturitu! O tom jediném to je. A že má někdo vyznamenání nebo čtyřky? Myslíte, že to v budoucím zaměstnání k něčemu přispěje/pohorší? Ani náhodou... :) Takže se prosím nestresujte! :)

Kdo se těší na jarní prázdniny? Já, já!! Mě začínají už tento pátek. To se ale mám. Deset dnů volna k kuse. To je paráda, jinak se to vystihnout snad ani nedá, no ne? A co budu dělat? Jak jinak, než flákat se s přítelem a kámoškama!


RECENZE: NYC Show time volumizing mascara

24. ledna 2012 v 15:57 | Cooky |  Kosmetika
Chtěla jsem vyzkoušet opět něco nového a koupit si nějakou řasenku, co ještě nemám vyzkoušenou. Když kupuju řasenky, dívám se především na cenu a kartáček. Dívám se na řasenky cenově dostupné (kolem 100 Kč,většinou i pod 100 Kč). Myslím, že do dražší řasenky bych ani nešla, protože mě udělá jakákoliv řasenka solidní řasy. Příroda mi totiž nadělila pěkné, delší i hustší řasy.


Koupila jsem si řasenku značky NYC, protože mě zajímalo, jak kvalitní budou řasenky, když používám jejich sypký pudr, který si nemohu vynachválit. Očekávala jsem něco průměrného, omyl, s řasenkou jsem opravdu velmi spokojená.

Klady
- nízká cena
- pěkný obal
- dlouhá výdrž
- neslepuje řasy
- dá se vrstvit
- nedělá žmolky
- neopadává
- nedrolí se
- drží po celý den

Zápory
- o něco menší balení, než jste možná zvyklý

Cena
- kolem 80 Kč

Nemohu nic jiného, než řasenku doporučit.

Novinky

22. ledna 2012 v 22:15 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky

Jistě jste si všichni všimli, že moje aktivita tady na blogu je celkem k pláči a je to děs a hrůza, já to vím, ale prosím, prosím, prosím, omluvte mě, mám k tomu pádné důvody a věřím, že je ochotně pochopíte.

JSEM ZAMILOVANÁ

Ano ano, tohle krásné období potkalo konečně už i mě. Štěstí se na mě usmálo. Každý den je teď o něco hezčí, mám na koho myslet, mám po kom toužit, mám koho milovat, on zase myslí na mě, touží po mě a miluje mě. :) Už nějaký ten pátek jsem jak v nebi.
No, takže teď už znáte důvod, proč to tady tak zanedbávám. Každou volnou chvíli trávím s ním a když nejsem s ním, jsem akorát otrávená a nemám na nic náladu.

CO CHYSTÁM

Chystám opět nějaké recenze produktů, které jsem zatím neohodnotila. Líbí se vám vůbec články tohoto typu? Uvítíte i další recenze, nebo vás to příliš nezajímá? Já si myslím, že je to ale užitečná věc a třeba alespoň víte, zda danou věc koupit, či nekoupit.
Chtěla bych napsat velký článek o make-upech, běžně dostupných v drogeriích, bylo by to takové porovnávání kvality a ceny. To zabere ale více času a práce, uvidíme tedy, kdy se to tu objeví a zda vůbec.

Prozatím se s vámi loučím a ještě jednou se omlouvám za svoji nektivitu.
Gabriela

Milé čtenářky

6. ledna 2012 v 14:06 | Cooky |  Já píšu
Je to přeci jenom už pár dní od začátku nového roku, přesto je skoro mojí povinností k tomu říct pár slov.

Především bych vám chtěla poděkovat. Za co, říkáte si? No přeci za to, že navštěvujete můj blog, rádi ho čtete a vracíte se sem. To je pro mě, coby pro autorku tohoto blogu, největší potěšení, radost a odměna. S tímto blogem už žiju Od ledna 2011. Vlastně včera tomu bylo rok, co se tu objevil úplně první článek. Blog měl dost výrazný fialový design, krapet přeplácaný, ale své čtenáře si našel. Postupem času a přibývajících článků, přibývali i čtenáři. Pak mě potkal úspěch, probojovala jsem se na krásnou.cz a dostala jsem se o krůček blíž k tomu, čím bych se jednou chtěla částečně živit.

A tak rok běžel, utíkal, vlekl se, spomaloval, hnal...a teď jsme tady - v roce 2012 a já doufám, že tento rok bude ještě lepší a mnohem úspěšnější, než ten předchozí. Snad zažijeme spoustu pěkných chvil a dosáhneme vysokých cílů, které chceme zdolat.

Oslavu nového roku jsem strávila s M., který je pro mě teď ta nejdůležitější osoba. Miluji ho a vážím si toho, že je právě se mnou. Snad jsem tedy do nového roku vstoupila správně a šťastně. Snad se mi vyplní "Jak na nový rok, tak po celý rok". Držte mi pěstičky.To si mě M. musel vyfotit, hrozně jsem se mu v tom outfitu líbila.

Mé milé krásky, mějte se úžasně a užívejte si života a nemyslete příliš na starosti a věnujte se radostem. Nenechte se pohltit stresem, který nám všem denodenně přináší škola. Zvládněte opravování známek na poslední chvíli. Smějte se a mějte se fajn.

Vaše Gabriela

RECENZE: ELF all over cover stick

1. ledna 2012 v 23:12 | Cooky |  Kosmetika
Nedávno se mi dostal do ruky tenhle skvělý výrobek. Jedná se o krycí tyčinku - jednoduše korektor. Koupila jsem ho přes internetový obchod elfkosmetika.cz

Korektor na fotce vypadal opravdu dobře a recenze, co jsem četla byly také dobré a nějaký nový korektor se mi už vážně hodil. Proto jsem sáhla právě po tomto - jednak kvůli tomu, že jsem chtěla poznat produkty této ameriké značky. Čekala jsem, že mi přijde něco hodně tmavého, pro moji pleť nepoužitelného, ale mýlila jsem se. Objednala jsem si ho v odstínu ivory, což je nejsvětlejší odstín, a padne skvěle. Má takovou zvláštní vůni, lidé píší, že pomerančovou a asi ano, nějaká pomerančová vůně je doopravdy znát. Čekala jsem ale, že produktu bude mnohem více, že balení bude větší a ono nic, přišlo mi cosi malého, balení je velké asi jak můj palec a obsahu je tam směšně málo. Co je ale důležité říct? Stojí to za to a to mi opravdu věřte. Nikdy jsem neměla korektor, co by tak dobře kryl. Jeho krycí schopnosti jsou opravdu vysoké, je plně krycí, přitom vůbec pleť nezatěžuje a má velmi příjemnou konzistenci. Hodí se i na kruhy pod očima. Já s korektory měla často problémy, že mi kůži pod očima skoro až odřely, tak byly tuhé, ale tento korektor je něco úplně jiného.


Tento produkt tedy doporučuji. Jděte do toho.

CENA
39 Kč

VÝHODY
- silná krycí schopnost
- velmi nízká cena
- příjemná vůně
- vhodné i na kruhy pod očima
- dobrý výběr odstínů

NEVÝHODY
- málo produktu
- špatná dostupnost, produkt se neprodává v ČR, pouze přes internet
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |