Únor 2012

Nákupy a mega slevy v Mexx

27. února 2012 v 16:27 | Cooky |  New in
Když jsme s přítelem slyšeli o mega slevách v Mexx, nasedli jsme a jeli. 70% dolů z celkového nákupu? Wow! V Mexx byla úžasná akce - koupíš minimálně 5 kusů oblečení a odečtou vám 70% z celkové ceny. Dohromady jsme tam koupili 6 věci, které by původně stály kolem 6 000 Kč a zaplatili jsme asi jen kolem 1 700 Kč.

Pak jsem ještě hledala džíny, ale v Mexx nestáli za nic, takže mě zachránila Terranova

Takže mám dva nové blazery, svetřík a džíny....


Soutěž s amazing-beauty JIŽ BRZY

26. února 2012 v 21:43 | Cooky |  Já píšu
Již brzy tady na blogu odstartuje soutěž o hodnotné ceny a jak jinak než o kosmetiku!

Těště se!Gabriella plácá a oznamuje

21. února 2012 v 10:50 | Cooky |  Já píšu
Ahoj krásky!

POZOR, OTEPLUJE SE...

Co se to děje, že obloha je modrá a stupně se pomaličku derou nahoru? V pokoji mi včera poletovala moucha. Hurá, sláva, pomaličku ale jistě se nám země probouzí k životu. To je skvělé! Už aby bylo teplo a já mohla vytáhnout jarní oblečení a navíc je to další příležitost koupit si nové boty, no ne, dámy/shopaholičky? A nad tím teď také poslední dny přemýšlím. Jaké boty budu nosit na jaře? Co je vůbec v módě? Porádíte mi někdo? :) Každopádně nude lodičky musím někde pořídit! Ale co dál?

SHOPAHOLIČKA PROMLOUVÁ....

V Mexx byly naprosto úžasné slevy! 70%! Takže jsme si tam s přítelem dohromady nakoupili 6 věcí. Částečně už mám něco nafocené, ale ještě ne vše, až to bude, fotku zveřejním a hadříky ukážu! Jen prozradím, že už mám konečně tolik chtěné blazery!

Na jaře se vždy mírně obnovuje šatník a my, bláznivé ženské, nakupujeme kopy hadříků (pokud na to máme, to je bohužel náš největší problém a samozřejmě bohužel i můj...těžce!), takže i já u si v hlavě tvořím pomyslným wishlist věcí, které musím(chci) mít! Samozřejmě kupu legínů, které ZBOŽŇUJI, a co, že mám stehna jak buldozér? Alespoň je za co chytit! Já ty nohy ukážu a ano, mám je bohužel těžce ixové, ale co příroda nadělila, ve většině případů nezměníš a ixové nohy už vůbec ne! No co, jen málo lidé má dokonale rovňoučké nohy. Abych se tedy posunula od mého mindráku s nohami....chci kabelku! Asi béžovou, je to taková celkem universální barva, jak jsem se nošením mé hnusné staré béžové kabelky přesvědčila. No a somozřejmě chci nové boty! A koženou bundu, a...., a....., a...... áááááááá, pomoc! Rychle pryč od takových myšlenek. Kde na to člověk má stále brát? (Zoufale se směji)!

A CO S BLOGEM...

A co bude nového tady na blogu? Ano ano, dlouho už promýšlím nový layout. Asi se vrátím k něčemu jednoduchému a nicotnému, k něčemu podobnému, co tu bylo v minulosti, tahle růžový barva mi už leze krkem! Ale netvrdím, že nový lay nemůže být růžový! :D

Budeme dokonce i soutěžit! Promýšlím soutěž a samozřejmě bude o ceny! Těšte se!

Mějte se krásně
Pac a pusu
Vaše Gabriella

I love nude heels

15. února 2012 v 16:25 | Cooky |  Móda
Jsem milovních podpadkových bot a tenisky obuji maximálně v tělocviku. V poslední době slintám nad nude lodičkami, které si hodlám co nejdříve pořídit. Jsou krásné, elegentní a dají se skvěle kombinovat a na noze vypadají prostě božsky!


Tak to jsou moje vysněné krásky....ach ach...kdy já jen vás budu mít?? <3

Boty, které se nám (NE)líbí

9. února 2012 v 23:24 | Cooky |  Móda
Stále sem na blog dávám fotky věcí, které se mi líbí. Co sem ale konečně dát něco, se mi vážně nelíbí, či se mi to dokonce hnusí?
Dnes vám chci ukázat několik nevkusných kousků bot, lodiček, či škrpálů, říkejte si tomu jak chcete. Mohu tomu dát ale jedno nadřazené slovo - HNUS!
Co se nelíbí mě, se zase naopak může líbit vám. Co se líbí vám, se naopak nemusí líbit mě. Berte tedy prosím zřetel. Lidé jsou rozmarní, jako podzimní počasí a každý máme přeci jenom odlišný vkus.Teniska na podpatku a ještě tak nevkusně provedená. Za to bych vraždila. Kdo tuhle "módu" vymyslel? A k čemu bych si vlastně něco takového měla obléct?


Gabriella - vaše bloggerka

6. února 2012 v 23:48 | Cooky |  Fotky
Vyfotila jsem pro vás nějaké fotky.....tak tedy prosím, tady jsou --->


Nové přírůstky - doplňky a sukně

6. února 2012 v 23:37 | Cooky |  New in
Mám nějaké nové věcičky a tak jsem se rozhodla vám je ukázat. Jste zvědaví? Tak koukejte.....Náhrdelník
Z: Rossman
Cena: 30 Kč

Nedávno jsem narazila na mega slevy v rossmanu na bižuterii. Původní cenu tohoto krásného kousku už bohužel nevím. nicméně 30 Kč za tuhle krásu? No to by byl hřích to nekoupit!
Na fotce vypadá spíše modře, ale je fialový (i to tričko)
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |