Prosinec 2012

Party make-up

31. prosince 2012 v 19:56 | Gabriela |  Fotky
Na facebook jsem dávala fotku líčení a slibovala článek, tak tady je! :) Chtěla jsem ho napsat mnohem dřív, aby to mohla být možná inspirace na silvestrovské líčení, ale přišla nečekaná situace a já se s ní musela vypořádat a na blog nebylo ani nejmenší pomyšlení. Původně jsem to chtěla natočit, ale to jsem vyřadila úplně. Ale nebojte, už je vše v pořádku. ....Každopádně to můžete brát jako inspiaci na nejbližší párty, na kterou půjdete. A třeba se tak někdo nalíčí i na dnešní večer, co já vím. :)

Chtěla bych vám také poděkovat za to, jací jste úžasní za celý ten rok byli a chodili ke mně na blog. Píšete skvělé komentáře, které mi dodávají chuť k blogování a často si z nich vezmu i ponaučení. Děkuji za všechno, za každou radu, za každý názor i kritiku. Užijte si rok 2013. Snad bude ještě lepší, než ten předchozí.


Gabriela v Praze

25. prosince 2012 v 18:34 | Gabriela |  Já píšu
12. prosince jsem se vydala do našeho velkoměsta. Těšila jsem se jak blázen a nemohla se dočkat, až konečně přijde ten den. Do Prahy se zas tak často nedostanu, mám to opravdu daleko, ale tohle jsem si nechtěla nechat ujít. Takže jsem si řekla, že tříhodinové cestování autobusem podstoupím a na akci dorazím. Samozřejmě za doprovodu M., on by mě sám nepustil, bál by se o mně.


Těšila jsem se jak na samotnou akci, tak i na holky z krásné.cz a na Míšu, která celému webu šéfuje a já ji za to obdivuji, protože to musí být nesmírně náročná práce.

Co že to bylo za akci? Fashion days, kde se dají sehnat luxusní kousky oblečení a doplňků za nádherné ceny. Když si nemůžete pořídit věc za 20 000, jakože to většina z nás asi nemůže, tak na Fashion days se takové kousky seženou klidně i za více jak poloviční ceny.

My tři - Lea, PJ a já, jsme byly ty vyvolené a na akci si nás vybrali. Chtěli po nás velikosti a číslo bot. Možná chtěli holky, s co nejmenšími velikostmi. Nosíme velikosti XS, S. Holky byly opravdu jako modelky. Byly vysoké a nádherně hubené. Jen já jsem byla o 2 hlavy menší, jak ony. Já měla popelkovskou nožku 36, takže tam na mě nebyly jediné boty a všechny mi byly velké. To holkám byly bez problému. Pro mě to byly lodě.


Slečny byly neuvěřitelně milé, hodné a krásné. Každá jsme byla jiná. Lea měla červené vlasy a hodila se na takové ty sexy a rockové outfity, to z PJ vyzařovala romantická duše a perfektně jí slušely něžné, ženské modely. Já byla asi takový mix mezi tím. Jsem moc ráda, že jsem je poznala. Také milé slečny nepotkávám každý den.


(kdyby video nešlo přehrát, klikněte na odkaz níže...přesměruje vás na článek na krásná.cz, kde video je)

Naším úkolem bylo, vyfotit se v outfitech na různá témata. Každá dostala jedno téma na to jsme musely zpracovat článek s fotkami. Já si vybrala téma "Jak se obléct ke stromečku" a tento článek už vyšel na krásné. Zbytek prozrazovat nemůžu, počkejte si. Ale bude se vám to líbit!

Focení a vybírání oblečení jsem si moc užila. Lukáš fotil i momentky a natáčel nás. Vzniklo super video, určitě se na ně podívejte. A odteď mám slavné štětce na make-up. No krásně mi je natočil, jen co je pravda! :)

Byla jsem ve svém živlu - kolem mě tolik hadříků, bot a doplňků. Opravdový ráj. Nádhera. Luxusní kousky. Ta místnost najednou musela být pořádně drahá. Kolem mě ležely věci klidně za deset tisíc, co za deset, za dvacet!

Ani jsem nemrkla a bylo po akci. Nafotit jsme to stihly fakt rychle. Myslím, že i holky si to užily. Hlavně jsem ráda za další zkušenost a taky za to, že jsem konečně poznala svou šéfku a dvě kolegině.

Těším se, až bude zas nějaká akce a já snad poznám další blogerky! :)

Připomínám, že mám stránku na FB, kterou aktualizuji skoro denně. Tak se přidejte :) TADY

Vánoční zasněžené fotky

25. prosince 2012 v 13:51 | Gabriela |  Fotky
Tak Ježíšek zas až za rok. Nevadí, stejně už z Vánoc nejsem nadšená a nikdy bohužel už nebudu. Vánoce jsou krásné pro malé děti, které jsou celý den nervózní a nemůžou se dočkat, až budou po večeři a budou ztrhávat vánoční papír z krásně zabalených dárků. Tyhle chvíle jsou už dávno pryč a já pod stromečkem nacházím poslední roky maximálně 5 a někdy více dárků, které jsou užitečné a vlastně to není nic, co bych neočekávala. Trochu mě to mrzí, že už nejsem dítě. Kdybych byla, teď bych nepsala článek, ale hrála bych si s novou Bárbínou, vařila bych s ní v nové kuchyňce a nakupovala s ní v obchodě. Pak bych jí česala vlasy a převlékala oblečky. Nikdy jsem nebyla na princezny, s panenkami jsem si hrála na běžný, reálný život. Princeznami se staly jen málokdy. A když už, moc dlouho mě to nebavilo. Teď jsem dostala heřmánkový šampon. Kdo chce být ještě na chvíli dítě?


Na fotce vlevo můžete vidět mě, jak jsem vysmátá jak lečo a zubím se od ucha k uchu. Na nohách mám ty nejlepší domácí válenky na světě, od mého přítele. Bylo to kouzelné, dárky jsme si dali na náměstí, rozbalovali je, všichni na nás koukali jak na cvoky, tančili jsme tam a já se nenápadně opíjela svařákem. Zavedli jsme naši první tradici - rozbalování dárků na veřejnosti se nám tak líbilo, že to asi budeme dělat každý rok. Tam, kde teď bydlím, to zas takovej rockec není, moc lidí na tom náměstí nebylo. Přístí rok, až odmaturuju, se budu ale stěhovat do Brna, bude-li všechno klapat tak, jak doposud. A tam budu dárek rozbalovat na mnohem frekventovanějším místě. No, ještě, že se nestěhuji do Prahy. :)

A teď už ty fotky - focené mobilem...


Události posledních dní ve fotkách

23. prosince 2012 v 19:50 | Gabriela |  Fotky
Den utíká za dnem a já sem tam zažiju něco zajímavého, nebo prostě jen pár okamžiků vyfotím.Cestování autobusem mi nevadí. Vyspím se, koukám z okýnka, otravuju přítele...a tak dále, znáte to. Tady jsem měla namířeno do Prahy a můj milý mi dělal doprovod. :) Býle nosím jen doma, ale řekla jsem si, že nebudu 3 hodiny spát s čočkama v očích.První a poslední fotka na místě - v Praze, po skončení veškerých akcí...a foťák se vybil. Alespoň to můj přítel tvrdil. Foťák jel ještě jeden další den. Co už. Jsem tady promrzlá, unavená a hladová.Holky byly krásné a krásně vysoké. Haha, moje výška bude vždycky k smíchu! :( A zas čekám aspoň jeden komentář, že jsem tlustá jak prase! :)Mám doma tu nejlepší svíčku na světě, mění barvy :) Je nádherná a stála jen 45 korun v penny, heč! :)Taky kradete balonky z oslav narozenin? Já ukradla rovnou tři. A mám úchylku - na balonky maluju obličeje, dělá to ještě někdo?V pátek jsem jela do Brna na poslední nákupy na Vánoce. M. jel se mnou, ale nebylo mu vůbec dobře, tak téměř celé nákupy proseděl u jídla. Ale to je dobře, potřebovala jsem mu koupit dárek. :) Koupil mi nádherné prádlo, ale to vám ukazovat vážně nebudu. Kdyby šlo o normální prádlo, možná. Ale takhle ne. :)Výzdoba se mi tam moc líbila a nějaké šikulky slečny tam krásně zpívaly. :)Tady můžete vidět zimní líčení vytvořené za pomocí paletky od ELF.

Dnes jsem byla s M. a s tchýní ve městě, podívat se na trhy, koupit si hnusný, nechutný, kaštany a vypít svařák. Bylo to fajn, ale ponožky jsem mohla ždímat.

Nádherné svátky!

Gabriela

Co když se to stane?

20. prosince 2012 v 23:31 | Gabriela |  Já píšu
Nemůžu spát, popravdě řečeno, ani se mi nechce. Píšu si s kamarádkou a myslíme na to, co by, kdyby.

Škoda, že nikdy není nic jisté a vše je padesát na padesát. Stoprocentní jistotu máme jen v jednom - všichni jednoho dne zemřeme. Ale kdy? Má to být zítra? Nebo až za šedesát let? Upřímně doufám v druhou variantu. Ohňostroj mám ráda, ale zrovna zítra ho vidět nechci. Chci si ještě počkat.

Lidé by si to zasloužili. Jsme nejhorší druh na Zemi. Ale to ještě neznamená, že bych něco takového chtěla, nebo bych nám to, coby lidem, přála. Doufám, že se nestane vůbec nic a já prožiji dlouhý, sobecký život, jako každý druhý.

Myslím, že je jedna věc, kvůli které stojí za to lidstvo ušetřit. Láska - ten nejkrásnější, nejšlechetnější a nejméně sobecký cit, jaký existuje. Lidé umí být hodní a to tehdy, když někoho opravdu milují. Kdyby každý člověk prožíval lásku, svět by vypadal zas o trochu jinak. Vynechme nevěru, lži a podvody, bavme se o pravé lásce, kde si dva lidé nechtějí ubližovat. Kdyby se každému člověku podařilo někoho takového najít, bylo by o dost méně zla. Na druhou stranu by se ale neměnilo nic ve vztahu k přírodě a Zemi. Jsme opravdu nepoučitelní. Musí se vážně něco tragického stát, aby to lidstvo změnilo?

Vadí mi, že si z toho lidé dělají srandu. Na facebooku samé "haha" statusy a všihni jsou děsně v pohodě. Stejně si myslím, že si téměř každý člověk řekl "co když zítra umřu?".

Země tady nemůže být do nekonečna. Doufejme ale, že až se bude blížit nějaká zkáza, lidé budou natolik vyspělí, že budou schopni najít jiné místo pro život, chytí se příležitosti a zkusí to znovu.

Pokud to má přijít, prosím, ať je to rychlé, bezbolestné a s co největší parádou!

Vánoční nehty

20. prosince 2012 v 20:58 | Gabriela |  Nehty
Vánoční nálada je všude kolem mě. Dnes jsem si konečně trochu ozdobila vánočně i pokoj. Už dva dny mám na nehtech supr vánoční design.....Vánoce, kam se podíváš :)....ehm....snad se jich dožijeme!Použila jsem:

Gabriella Salvete 114
Essence quick dry topcoat
Zlaté třpytky + štěteček

Postup je jednoduchý. Na nehty nanes bezbarvý lak. Dál nalakuješ všechny nehty červeným lakem. Poté budeš nanášet další vrstvu červeného laku (ne všechny nehty zaráz, ale postupně) a nasypeš pomocí štětečku na nehet třpytky. Nejvíc je nanášej tam, kde bys obvykle nanášela bílý lak u fr. manikůry. Přelakuj průhledným lakem.

Your life - PROSINCOVÉ číslo

17. prosince 2012 v 17:09 | Gabriela |  Your Life magazín
Již další díl našeho časopisu YOUR LIFE. Musím prozradit, že toto vydání se opravdu velice povedlo a stojí za přečtení.
Najdete tu hlavně články zaměřené na Vánoce, takže aktuální téma, určitě tam najdete zajímavé nápady :) Já přispěla s článkem o líčení :)


Christian Audigier - moje nová kabelka

13. prosince 2012 v 16:29 | Gabriela |  New in
Vždycky jsem toužila po nějaké luxusní kabelce a včera se mi můj malinký sen splnil. Už od včerejška vlastním kabelku od Christiana Audigiera a jsem naprosto zamilovaná.

Samozřejmě jsem ji pro vás nafotila, tak si jí prohlédněte. :)

Kabelka byla dáreček a její cena se pohybuje kolem 3 000,- edit...pořízena za 3 699,- na fashion days, původní cena 8 939,-


Pěkně zabalená v lesknoucím se vaku.
Pár pondělních řádků a pár nudných fotek

10. prosince 2012 v 20:26 | Gabriela |  Fotky
Za pár dní budou Vánoce. Děsně to uteklo. Ještě před chvílí jsem nadávala na nechutné vedro a teď mrzne jak sviň. Miluju vánoční město, jen škoda, že ti idioti vykáceli půlku parku. Teď je naše město smutné, bez nádherných stoletých stromů, které každý miloval. Alespoň si důchodkyně teď v MHD mají o čem povídat, to zase jo. Vyměnily téma nemoce za pokácený park, což je vcelku příjemná změna. Ale to nemění nic na tom, že mě to pěkně štve.

Na narozeniny jsem byla doposud obdarovaná šperky, šminkami a foťákem. To ještě ale není všechno, ještě mě něco čeká - a to mě těší. Jsem ale stejně pořád ta ošklivá holčička s oválnýma okulárama. Nezměnilo se nic. Jen jsem blíž ke smrti.

Měla bych dělat spoustu věcí - psát články, učit se, uklízet, jít se najíst...ale nic z toho se mi nechce. Je mi dobře. Miluju dny proseděné v posteli s notebookem na klíně. Ještě by k tomu byl fajn čaj, jen škoda, že mě má lenost přemohla a já jsem příliš líná si ho jít udělat.

Ve středu jedu do Prahy. Do toho našeho velkoměsta. Hmmm...co když tam zabloudím? Ok, jedu na Fashion days a budu si tam zkoušet roli fotomodelky. Vy všichni víte, že je to můj sen - být fotomodelka. Tak teď si jedu pro další příležitost. A pořádně si to užiju. Jsem nadšená, ale hrozně se bojím. Uklidňuju se tím, že mám s focením už několik zkušeností a věřím, že to dopadne super. Bude to boží výlet, který bude nezapomenutelný.

Z nudy jsem se dneska jen tak pro radost líčila a fotila se....tak tady je pár kousků.....KRÁSNÝ VEČER :)


Moje nová ELF kosmetika

6. prosince 2012 v 16:37 | Gabriela |  Kosmetika
Balíček od ELF konečně přišel. Bohužel nemilé překvapení - jedna věc byla omylem zaměněna za jinou. Už jsem ale domluvená ohledně reklamace a snad brzy dostanu věc, kterou jsem si objednala.

Ostatní věci byly úžasné a všechno miluji :)

Dnes článek jen ve fotkách!

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |