Leden 2013

RECENZE. Avon rtěnka Perfect kiss

30. ledna 2013 v 16:18 | Gabriela |  Kosmetika
Ahoj holky, Avon přišel s novými rtěnkami ve 24 odstínech a já čtyři z nich vyzkoušela.Dnešek: krmení labutí, kavárna

27. ledna 2013 v 21:47 | Gabriela |  Fotky
Dneska jsme s mužem šli krmit labutě. Byl to jeho nápad a mně se moc líbil. Takže jsme doma nabrali staré rohlíky a šlo se na věc. Labutě byly drzé, dovolily si roztrhnout sáček, ve kterém jsme to krmení měli. Všichni z nás tam měli srandu. :D
Ti krásní opeřenci syčeli a roztahovali křídla. Bála jsem se jich, myslím, že oni mě ne. Stáli mi doslova za prdelí a natahovali své elegantní krky a pozorovali, co se kolem nich děje. Nenasytně se k nám vtírali a žadonili o jídlo.Líčení na večer: ples, rande, diskotéka

26. ledna 2013 v 20:31 | Gabriela |  Fotky
Ahoj krásky, tak můj dnešek byl promazlený a proflákaný. Takové dny jsou stejně nejlepší. Jaký byl váš den?
Dneska jsem pro vás nafotila líčení, tak snad se vám líbí a vezmete si z něj nějakou inspiraci. Kdo chce, může líčení obmněnit jemnějšími rty a kdo to neumí s linkami, ať je klidně vynechá.

Do dvou týdnů by mi snad měla přijít paletka od NYX a MUA. Nemůžu se dočkat! A určitě s těmito paletkami udělám nějaké líčení.

A teď už ty fotky...


New in: kosmetika, šátek, vlasy

25. ledna 2013 v 14:54 | Gabriela |  New in
Ahojte, dnešek mi rychle utekl a ve škole se nic nedělo. Ve specce jsem dodělala výkres jako první a máme na to mít ještě jednu dvouhodinovku. Dostanu prý nějakou "spešl" prácičku, zatímto oni to budou dodělávat. Malovali jsme na téma "mozek stroj".

Mám zas nějaké nové věci a chci vám je ukázat hlavně proto, abych vás nalákala na recenze, které budu na některé z výrobků psát.

Na konci článku taky můžete vidět fotku mých NOVÝCH VLASŮ.Miluju rtěnky, to všichni víte. Asi moje největší kosmetická úchylka. Odstíny jsou nádherné, přesně můj vkus, hlavně fialová a růžová. Ta třetí se na fotkách jeví jako nude, bohužel je na mých rtech taková do bronzova a to mi moc nesluší. No, uvidíme. Něco vymyslím. Na tyhle krásky očekávejte v nejbližších dnech recenzi.S BB krémy se roztrhl pytel, takže ani Avon nechtěl být pozadu. Jeho balení vypadá jak vzorek, ale bohužel je to plná velikost. Pár použití a bude pryč. Bohužel má v sobě mini třpytečky a já se po něm lesku jak naleštěný prase. Nic pro mě, bohužel. A to jsem v tolik doufala. Chci o tomle BB napsat článek a i nafotit, jak s ním pleť vypadá. Pak se můžete rozhodnout, jestli je to pro vás dobrá investice, nebo ne.Potřebné věcičky na vlasy - regenerační balzám a to druhé ochrana před horkem.
Na druhé fotce nový šáteček. Ujetý, ale super.Moje nové vlásky. Mooooc se mi líbí. Kadeřnice byla super, byl to skvělý relax.

Události ve fotkách

24. ledna 2013 v 21:43 | Gabriela |  Fotky
Ahoj, dnes jen rychlo článek ve fotkách - ty se mi totiž v počítači hromadí a já vám je chci ukázat. :)
Dneska jsem byla u kadeřnice. Udělala jsem velkou změnu. Mám blonďaté melíry a moc se mi to líbí. Chcete vidět fotky? Možná už zítra...


Moje péče o vlasy

21. ledna 2013 v 16:31 | Gabriela |  Vlasy
Nejen pleť, ale i vlasy potřebují péči. Já jsem péči pár let zpět docela zanedbávala a nepovažovala jsem to za důležité. Postupem času jsem ale zjistila, že pokud se o své vlasy nebudu starat, krutě mi to oplatí. Poslední tři roky se opravdu snažím dát si vlasy do naprostého pořádku. Trvá to a trvat to bude, ale myslím, že jsem na dobré cestě.

Nikdy jsem neměla stoprocentně kvalitní vlasy. Mám je bohužel velmi jemné a proto jsou opravdu dost náchylné na úplně všechno. Ale i s tím se dá něco dělat.
Myju si je obden (jeden den ano, druhý den ne, pak zase ano,..). Dříve jsem si je nemusela mít tak často, protože jsem jeden čas trpěla na opravdu suché vlasy. To je ale pryč. Teď nemám vlasy ani suché, ani mastné. Takové...normální, dá se říct. Nejvíc zápasím s bílými konečky a lámavostí. Dřív mi vlasy taky dost padaly, ale i to se výrazně zlepšilo.Toto jsou moji pomocníci. Jak je používám a jak fungují?

Jak bychom vypadali, kdybychom byli symetričtí

17. ledna 2013 v 18:18 | Gabriela |  Fotky
Příroda je dokonalá, ale i nedokonalá. Nejsme symetričtí. Každé oko má jiný tvar a je jinak velké. Každá polovina nosu vypadá jinak. Levá půlka rtů je plnější, než ta pravá. Strany obličeje se liší svou baculatostí. A víte co? Je to dobře. Jak bychom vypadali, kdybychom byli symetričtí?

Byli bychom zrůdy. Nechutná monstra. Člověk si neuvědomuje, jak moc se liší jedna polovina těla od té druhé, ale tady je důkaz.

Pohrála jsem si se dvěma fotkami, které jsem rozřízla na půl. Vždy jsem jednu polovinu obličeje zrcadlila a ty dvě půlky spojila k sobě. Tohle jsem udělala s levou i pravou polovinou obličeje. Řekněme, že už mi je teď celkem jasné, kterou polovinu obličeje mám hezčí. :D

Nikdy bych nechtěla být symetrická. A vy?

První fotka je normální, neupravená...člověk by na první pohled nenašel extrémně výrazné rozdíly na jedné a druhé straně obličeje.A teď už ty symetrické zrůdičky...Jedna strana obličeje spojená dohromady......a druhá strana obličeje...

No, řeknu vám...potkat někoho takového na ulici....no nechtěla bych! :D

Vyhlášení GIVEAWAY

17. ledna 2013 v 15:55 | Gabriela |  Kosmetika
Giveaway dneškem končí a máme tu výherkyni!!! :)


Valentýnské číslo Your life magazínu

15. ledna 2013 v 15:11 | Gabriela |  Your Life magazín
A je tu další číslo, tentokrát zaměřené na Valentýna. Najdete tam líčení, účesy, nehty, tipy na filmy, recenze a další super věci. Tak se prosím podívejte a napište do komentářů, co se vám líbilo za článek. :)


UŽ JSI PŘÍHLÁŠENÁ V GIVEAWAY?


1. Giveaway

14. ledna 2013 v 14:05 | Gabriela |  Kosmetika
Mám pro vás úplně první giveaway tohoto blogu. Koupila jsem pro vás dvě drobnůstky, tak doufám, že jednu z vás opravdu potěší. Mám pro vás lak od Miss sporty a můj nejoblíbenější stín značky Essence v odstínu party all night.

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |