Květen 2013

10 things I hate about make-up

31. května 2013 v 11:14 | Gabriela |  Já píšu
U Anetky na blogu se mi zalíbil tenhle článek, tak jsem si řekla, že ho také zkusím napsat. Téma mi přijde zábavné a vy se o mně zase něco málo dozvíte.


Tak jdeme na to? Jakých 10 věcí nenávidím na make-upu?

1. - Make-up zvýrazňuje během dne mimické vrásky (třeba od úsměvu)
2. - Téměř každý make-up na mě zoxiduje (ztmavne)
3. - Nemám ráda, když někoho líčím a stíny popadají všude po tváři - začala jsem nejdřív malovat oči a pak až pleť
4. - Když se mi zdá nějaký produkt dokonalý a říkám si, že nikdy už žádný jiný nechci, po pár dnech najdu milion vad a jsem naštvaná
5. - Nebaví mě umývání štětců
6. - Nenávidím černé lepidlo na řasy
7. Když nalepuji řasy druhým, trvá mi to 2 minuty, sobě je někdy lepím i 10 minut
8. Nesnáším líčení při umělém světle
9. Nemám ráda matné stíny (ale používám je...přesto preferuji lesklé a metalické)
10. Rimmel stay matte make-up je nejhorší kosmetický produkt, jaký jsem kdy za svůj život vyzkoušela

A jaká je vaše desítka?

Napodobenina líčení podle fotky: Barevné extravagantní líčení

27. května 2013 v 17:25 | Gabriela |  Fotky
Na netu jsem našla fotku líčení, které se mi neskutečně moc líbilo, tak jsem ho zkusila "přelíčit". Myslím, že se mi to povedlo, jen mě mrzí, že nemám více pigmentovanou bílou tužku, kdybych měla, líčení by bylo více podobné. Taktéž bohužel foťák vyžírá barvy, skutečnost je sytá řekla bych jako na fotce, podle které jsem to líčila. Tak co myslíte? Jak se mi to povedlo napodobit?


Jak nalíčit cut crease?

24. května 2013 v 15:21 | Gabriela |  Fotky
Cut crease technika se může zdát obtížná, ale ve skutečnosti to není nic složitého a naučit se ji může každý. Toto líčení spočívá ve velmi výrazném konturování oka.Modré líčení s Maybelline COLORAMA

22. května 2013 v 18:55 | Gabriela |  Fotky
Tak tu pro vás mám dnes fotky líčení za pomocí očních stínu od Maybelline z řady COLORAMA. Kdo mě máte lajklou na facebooku, mohli jste vidět fotku mých novinek z tého řady.
"COLORAMA" - už tohle napovídá, že produkty budou pěkně barevné a divoké. Možná víte, že miluju modré líčení očí a s odtínem 809 jsem si řádně vyhrála. Použila jsem i růžový odstín 305. Stíny jsou nádherně pigmentované, hlavně ta modrá a krásně se s nimi pracuje - dobře se stínují a zapracovávají do jiných stínů.


Oblíbenci v kosmetice za květen + novinky

20. května 2013 v 18:10 | Gabriela |  Kosmetika
Květen sice ještě nekončí, ale já se s vámi chci podělit o radost z používání některých produktů + bych vám ráda ukázala 2 nově pořízené věcičky do mé make-up kolekce.
Cellu break - zatočí, nebo nezatočí s celulitidou?

16. května 2013 v 22:22 | Gabriela |  Kosmetika
Avon přišel s tělovým mlékem proti celulitidě a já měla možnost ho otestovat. Celulitidou trpí mnoho žen i dívek a možná si mnozí z vás myslíte, že celulitida je vždy spojená s nadváhou. Není tomu tak, celulitidou může trpět i slečna s 45 kily. Tak jak dopadl Cullu break? Funguje, nebo nefunguje?Jestli patříte mezi mé stálé čtenáře recenzí, jistě moc dobře víte, že si ráda "slupnu" i na hodnocení obalu. A tady k tomu opravdu mám co říct. Obal je pro mě dost neatraktivní, bohužel. Myslím si, že obal dělá strašně moc, stejně tak jako třeba hudba v obchodě, ve kterém nakupujete oblečení. Maličkosti vás podněcují k tomu, zda danou věc chcete koupit a používat ji. Věc v krásném obalu bych si klidně vystavila, ať ji mám na očích - pak bych ji používala. Ale tohle mě i nutilo to zahrabat do poslední poličky. Tohle dělá stašně moc.

Produkt jako takový mě opravdu zajímal, protože s ničím takovým nemám doposud moc zkušeností. Dokonce mě napadlo udělat fotku před a po, ale uvědomila jsem si, že by asi nebylo příliš vhodné sem dávat fotku prdelky, že. Takže se musíte spokojit jen se slovným popisem.Na celulitidu jsem kdysi trpěla mnohem víc, nějak se mi to věkem upravilo, trochu vymizelo a trpím spíš na popraskanou kůži, kterou mám díky tělesným změnám v pubertě. Ale nějaký ten důlek v kůži samozřejmě mám. Musím přiznat, že mléko moc pěkně voní, je to svěží, sympatická vůně. Za tu dávám plus. Má nažloutlou barvu, asi díky nějakým speciálním složkám. Roztírá se moc pěkně, snadno a dokonce se i poměrně rychle vsákne a na pokožce nelepí, což je opravdu pozitivní, protože nesnáším na sebe patlat lepivá mléka a krémy.

Po nanesení cítím takový až chladivý efekt, je to příjemné, pohodlné. Musím říct, že se mi to opravdu líbí. Ale sečteno podtrženo, mléko mi žádným způsobem nepomohlo. Řekla bych, že je spíš vhodné jako prevence před celulitidou. Možná slečny co jdou do puberty by ho využily lépe než já. Já už nemám čemu moc předcházet, já tyhle klasicky ženské problémy dávno mám. Ale slečny, co tím zatím netrpí, by mohly být z této věcičky nadšené, protože doufám a věřím, že to nějaký preventivní efekt má.

Stojí kolem 300 Kč, můžete ho sehnat v různých slevách na e-shopech. Pokud vás tahle novinka zaujala, klidně vyzkoušejte, byla bych docela zvědavá na vaše reakce na produkt.

Proč jdu na plastiku a co si o plastikách myslím

15. května 2013 v 17:54 | Gabriela |  Já píšu
O plastikách jsem si nikdy nemyslela nic špatného. Příjde mi naprosto úžasné, že něco takového existuje a pomáhá to tolika lidem s jejich sebevědomím. Z nuly se dokáží dostat na sto, díky jedné plastice.

Kdo nemá z ničeho těžký komplex, nikdy asi nepochopí moji myšlenku, ani tento článek a pokud právě ty plastiku odsuzuješ, pak tenhle článek ani nečti, není tady místo ani pro komentáře, kterými mě odsoudíš. Dneska se ale s vámi všemi chci podělit o moji zkušenost, ať ti, kteří také touží po plastice, ať už jakékoliv, vědí, že v tom nejsou sami. Veřejně se přiznávám k tomu, že mám rozjednanou plastickou operaci a jednou ji doopravdy podstoupím a doufám, že už brzy. Chci v tom být s vámi už od začátku. Od samotného rozhodnutí, až k realizaci, i po hojení.

Jako malá jsem si vždycky dělala legraci, že půjdu na plastiku prsou a vždycky v pubertě jsem toužila po "balónech". To jsem vás vylekala, že? Ne, nebojte. Na plastiku prsou opravdu nejdu. Prsa mám sice maličká, ale já je miluju i tak (haha, trochu odvážné to říct, ale je to tak). Nespokojená jsem vždycky byla s jednou jedinou věcí a považuji to za svoji největší vadu na kráse a tu vadu vnímám tak silně, že jsem se nikdy nedokázala cítit opravdu pěkná. Moje sebevědomí bylo hlavně v pubertě na extrémním nulovém bodě. Vždycky jsem si připadala hrozně ošklivá. S odstátýma ušima si připadám jak nějaký kluk. Tyhle uši, které mám, to prostě nejsem já. Teprve po operaci si řeknu "tohle jsem konečně já". Těžko říct, jestli chápete, jak to vůbec vnímám. Vím, že mi k opravdu zdravému sebevědomí přesně tohle chybí. Chci se konečně cítit opravdu krásná, cítit se skvěle svém těle a mně pořád něco hrozně ten pocit kazí. To máte podobné, jako s barvou na vlasy. Jakmile jsem se "poblonďatěla", začala jsem se cítit daleko lépe a sebevědoměji, zase jsem se víc našla. Jsem šťastnější, jen díky takové změně.

Možná jste pochopili, že vzhled mě samotné, pro mě znamená strašně moc. Asi to není dobře, ale taková prostě jsem. Jakmile se sebou nejsem spokojená z venčí, nejsem ani uvnitř. Pořád mi něco strašně chybí. Myslím si, že jen zdravě sebevědomí člověk může být v životě opravdu spokojený. Takový člověk si úžasně věří, přijmá komplimenty, působí prostě suveréně. Jsem přesvědčená o tom, že kdybych byla víc sebevědomá, tak mám daleko méně problémů - věřím komplimentům a nežárlím úplně na každou, protože téměř úplně každou dívku vnímám jako dokonalou krásku, která mi nesmírně konkuruje a já mám chuť si hodit pytel na hlavu. A to mi věřte, každičké slovo, co vám píšu, je od srdce upřímné.

Nejsem schopná nosit na veřejnosti culík, či jinak vyčesaný účes, ve vodě v létě a v těláku ve škole mám neskutečný strach z toho, že se mi někdo bude vyloženě smát, nebo na mě hrozně upřeně civět. Už to nechci dál zažívat. Chci se cítit pohodlně ve svém těle a NESTYDĚT SE ZA NĚJ.Po plastice budu šťastná, spokojená a konečně smířená se svým vzhledem a budu moct pracovat na maličkostech, které prostě půjdou opravit mnou samotnout. Ale plachťáky si prostě sama nepřišiju. Tak se jenom modlím, ať mi pojišťovna schválí uhrazení operace a jde se na to.

Jako malá jsem byla hrozně ošklivé dítě, slepá s brýlema, s plachťákama a hnědýma flekama na ksichtě. Dnes nosím čočky, fleky trošku vybledly, uši zůstávají. Já se ale stále vnímám, jako když mi bylo 10. V mých očích tak pořád prostě vypadám. A to se jednoho dne od základu změní....

Moc děkuji všem, kteří článek překousali a tak nějak mě možná i pochopili. Džte mi pěsti a zkuste mě úplně neodsoudit :)

RECENZE: 3x ĽORÉAL - zaměřeno na linky

12. května 2013 v 12:10 | Gabriela |  Kosmetika
Už několik dní testuji 3 různé druhy linek od Loreal a musím říct, že ze všech třech jsem absolutně nadšená, a proto vám o těchto zázracích chci napsat a možná vás trochu motivovat ke koupi alespoň jednoho produktu, protože co Loreal vytvořil, je absolutní pecka!

Co si budeme vykládat, Loreal patří mezi ty nejlepší drogérkové značky a tak jsem pozitivní výsledky i očekávala. Vlastně jsem se u této značky setkala pouze s jedním produktek, který mě tolik neoslovil a to byly stíny, o kterých je zmínka zde.Ale teď k linkám - jestli jste stálí návštěvníci mého blogu, určitě jste si už všimli, že v linkách mám opravdu velkou zálibu. Ať už v klasických, nebo v různých kreativních formách. Linka je můj "go to" denní look a bez ní se cítím takřka nenalíčená. Já a linky patříme k sobě. Doposud jsem si "rochnila" v kvalitě gelovek od Essence, které jsou naprosto bombové, ale přišla konkurence.

FOTONÁVOD: Líčení pro hnědé oči

9. května 2013 v 16:44 | Gabriela |  Fotky
Vždycky mě zajímalo, jak bych vypadala s jinou barvnou očí a to hlavně s hnědou. Tak jsem šla do toho a vyzkoušela čočky angel brown z e-shopu barevnecocky.eu. Při této příležitosti jsem samozřejmě ani na vás nezapomněla a nafotila pro vás fotonávod pro hnědoočky. Plus pod samotným tutoriálem naleznete recenzi na čočky.Hnědoočky se mi líbí v kombinaci se zlatou a hnědou a v tomto duchu bude dnešní tutoriál. Pojďme si ale ještě říct, jaké další barvy sluší majitelkám hnědých očí - můžete se vyřádit na odstínech fialové, modré, ale i zelené a jste jedny z mála, kterým bude opravdu slušet i růžový oční stín. S hnědýma očima se dá v souvislosti s líčením vyhrát snad úplně nejvíc z celé škály barev očí. Máte velikou výhodu. Hnědá je přeci jenom tak trochu neutrální barva, je to mladá černá a k té se hodí snad vše.

FOTONÁVOD: jednoduché denní líčení, které zvládne každý

8. května 2013 v 14:03 | Gabriela |  Fotky
Už jsem asi všeobecně známá ujetými, výraznými make-upy, tak co dnesta trochu obrátit a dokázat, že umím vytvořit i denní líčení, které je navíc opravdu velice snadné a zvládne ho každá slečna? Schválně jsem do líčení nezařazovala linku, ani nic, na co by byla potřeba nějaká zručnost. Tak jdeme na to!! :)Začínáme sjednocenou pletí. Mnozí z vás make-up každý den ani nenosí, proto jsem zvolila lepší alternativu - BB krém od Avonu. Nádherně zakryje všechny nedokonalosti a je příjemný na pleti.Recenzi na tento BB si můžete přečíst zde.Korektorem jsem zakryla kruhy pod očima. Nejdřív jsem ho nanesla v malém množství a potom rozmazala klepavými pohyby.
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |