Červenec 2013

Tipy a triky na voděodolný make-up

31. července 2013 v 11:34 | Gabriela |  Kosmetika
Je obtížné najít líčidla, která projdou i tou nějtěžší zkouškou - horkem, potem a celodenním koupáním. Mám tu několik tipů a triků, jak takové líčení vytvořit.
PRAVIDLO ČÍSLO 1 - vyhni se pudrovým produktům

Co udělá pudr na obličeji, když se umyje vodou? Smyje se. Co udělá rtěnka, když se potopíš? Zůstane. Nejdůležitější pravidlo u voděodolného líčení! Používej pouze krémové produkty. Ty mají schopnost přežít kontakt s vodou daleko lépe, než pudrová líčidla.

PRAVIDLO ČÍSLO 2 - uvědom si, že máš na sobě make-up

Pokud se i ve výsledku make-up rozmaže po celém obličeji, bude to spíš tvoje vina, než těch líčidel. Uvědom si, že máš na sobě make-up a prostě si nemůžeš drolit oči, nebo mnout obličej. Pokud se například vynoříš z vody, nech si je ze sebe přirozeně odtéct, jedině tak z tebe nebude rozmazané neštěstí. Každý make-up se dá totiž rozmazat - i ten nejdražší za tisíce, ale za to může jen nešikovnost lidí, kteří zapomenou, že mají make-up.Zapomeň hned teď na pudrové stíny, jednou si sjedeš tobogán a budeš vypadat jak nepovedená čmáranice. Dnes si můžeš vybrat krémové stíny od tolika různých značek. U mě se osvědčily Maybelline color tattoo. Vybrat si můžeš z několila odstínů a spolu je kombinovat. Takže i na koupaliště můžeš přijít s propracovaným očním make-upem. Navíc tyhle stíny se skvělě nanáší i prsty.Já si bez linek připadám tak nějak nenamalovaná. Proto jsem vděčná za gelovky od Essence, které jsou extrémně voděodolné, dokonce se i celkem špatně odličují. Vybrat si můžeš i z více barevných variant.
Vyhla bych se tekutým linkám, můžou být totiž vyrobeny na bázi vody a to by nedělalo dobrotu. Vol raději gelovky.Osobně se vyhýbám řasenkám. Moc jim v kontaktu s vodou nevěřím a to ani těm voděodolným. Co se mi ale osvědčilo jsou umělé řasy. Nalepíš je, spojíš kleštičkama se svými přirozenými a už není za potřebí řasenka. A máš 100% jistotu, že se ti někde nerozmázne řasenka a tak dále. Dojem nalíčených řas můžeš mít i bez ní.Aby ti ty řasy opravdu držely, musíš mít velmi kvalitní lepidlo. DUO používají i slavní make-up artisti. To už o něčem vypovídá. Tohle je nejlepší lepidlo na trhu.Obočí je dost důležité a zásadně může měnit upravenost našeho obličeje. Vždy svým čtenářkám radím, ať raději zvýrazňují obočí pudrovými produkty, ale tady budu radit úplný opak. Do vody pudr opravdu ne! Tužka na obočí v tomto případě poslouží daleko lépe. Jen dbej na to, abys vytvořila co nejpřirozenější efekt. Nemusím snad zmiňovat, že černá tužka je tabu.Na rtíky doporučuji něco lehkého, nenápadného a hydratujícího. Kdyby měl produkt SPF, taky super. Maybelline prodává tyto balzámo-rtěnky, které jsou úplně super na léto.

Snad ti tipy a triky pomohly!! :)

Hravý nail art

30. července 2013 v 18:39 | Gabriela |  Kosmetika
Nálepky na nehty jsem nikdy nezkoušela, jen ty drobné ozdobičky, které se nalepí přes nalakované nehty. Abych pravdu řekla, bála jsem se nálepky přes celý nehet vyzkoušet, protože jsem nevěřila, že by to mohlo držet. A drží? Drží!
Takže dnes jen takový rychlý tip na hravé letní nehty! Vyzkoušela jsem nálepky od Loreal a jsem extrémně překvapená! Vybrat si můžete i z více designů, pokud nejste na něco tak ujetého. Dají se vybrat opravdu moc pěkné varianty.

Nálepky bych doporučila hlavně těm, kteří jedou třeba na dovolenou a nechtějí se o své nehty po celou dobu starat. Nehrozí vám totiž žádný oprýskaný lak a ani nic podobného. Tohle prostě jen nalepíte a bude to držet tak dlouho, dokud to nesundáte.

Nálepky jsem podrobila testu celodenního koupání v chlorované vodě, mytí vlasů a dlouhé sprchy. Po celou dobu vše v napostém pořádku. Neodlepí se a neodlepí! Už je mám na sobě 5 dní a drží jako první den po aplikaci. Dokážu si představit, že by držely další týden a možná ještě i ten další. Jsem ale netrpělivý člověk a mít tak dlouho stejné nehty mě nebaví, takže za pár dní půjdou dolů.

Aplikace pro mě byla naprosto snadná. Pro méně zdatné, nevím. Možná budete potřebovat pomoct. Kdo je na tyhle věci ale šikovný, nebude mít sebemenší problém. Prostě jen nalepte na nehet a obruste přebytečnou část nálepky pilníkem - nebo zastřihněte.

V balení je 18 nálepek - 9 na každou ruku - to proto, abyste si našli vyhovující tvar a velikost na každý nehet. Takže 8 nálepek potom zbyde - nevyhazujte! Určitě je ještě můžete využít, nalakujete všechny nehty a třeba na prsteníčky dáte nálepku! Tvar si doladíte nůžkami. :) Buďte vynalézaví!

Tuhle věcičku opravdu vysoce doporučuji! Byla jsem hodně mile překvapená.


Kreativní make-up

27. července 2013 v 23:12 | Gabriela |  Fotky
Dnes jsem měla náladu trošku tvořit, tak jsem se rozhodla, že si trošku pohraju s líčidly a vytvořím opět nějaký kreativní make-up.


OPERACE UŠÍ, part 1: Jak jít na operaci zadarmo

25. července 2013 v 11:04 | Gabriela |  Já píšu
Hodně lidí se ptá, jak jsem si operaci zařídila. Vlastně máte hodně otázek a píšete mi je do mailu. Ráda bych všechno ujasnila v následujících článcích. Dnes se zaměříme na samotné vyřizování operace.
Jaké články chystám?
- PART 2 Domlouvání operace
- PART 3 Průběh operace
- PART 4 Hojení

Můj článek "Proč jdu na plastiku a co si o plastikách myslím" vyvolal neuvěřitelnou diskuzi o téměř 100 komentářích. Takže doporučuji přečíst, než se vrhnete na tento článek.

ROZHODNUTÍ
Nemusím mluvit o tom, že si musíte být 100% jistí, že to opravdu chcete. Nechcete přeci jednou něčeho litovat. Pokud Vás odstáté uši trápí a ničí vám cestu ke zdravému sebevědomí, pak není nad čím uvažovat a operaci si jděte zařídit. Já po operaci toužím už x let. Bohužel jsem nevěděla, že to jde i cestou bez peněz. Kdybych někde četla takový článek, jako teď píši já, mohla jsem mít ouška hotová daleko dřív. A proto chci pomoct alespoň Vám, ať nemusíte na nic čekat a můžete si splnit nádherný sen za dokonalejším JÁ.

INFORMACE
O tom, že jde operace provést zadarmo jsem se dozvěděla od své praktické lékařky. Zeptala jsem se jí na potřebné informace a ona mě poslala s žádankou na ORL. Takže co potřebujete je žádanka od Vašeho praktického lékaře na ORL. Nezapomeňte na to! Lékař/ka Vám napíše, že máte problém s odstávajícími oušky a doktor na ORL pak bude vědět o co jde a bude s vámi celou situaci řešit.

NÁVŠTĚVA ORL
S žádankou půjdete na ORL. Tam řeknete, že máte problém s odstátými oušky. U mě následovala věta "Ale Vám už bylo 18, že? Máte peníze?". Přesně v této situaci MUSÍTE říct, že chcete operaci z PSYCHICKÝCH důvodů. Uveďte vše na pravou mířu, řekněte, že se s těmi uši necítíte sebevědomě, že se cítíte ošklivě a špatně. Vysvětlete to a nebojte se mluvit! Pak by Vás měl doktor poslat na psychiatrii pro vyjádření a posouzení, že to, co říkáte, je opravdu pravda.

NÁVŠTĚVA PSYCHIATRA
Samozřejmě se musíte objednat. Sežeňte si na netu nějakého psychiatra, nebo pokud Vy sami, či Vaše rodina k nějakému chodíte, jděte samozřejmě tam. Já se objednala, protože osobně psychiatra nenavštěvuji, ale někteří členové rodiny ano, takže jsem měla jasno, kam jít. Samozřejmě musíte vysvětlit, proč jste přišli. Pak bude následovat milion otázek a doktor si to vše bude zapisovat - píše pro Vás zprávu, kterou později odevzdáte pojišťovně. Radím Vám - chovejte se nesměle, zakrývejte si uši vlasy. Buďte trošku vyčůraní a možná trošku přehánějte. Já naštěstí narazila na naprosto úžasného psychiatra, který mi opravdu velice pomohl a zprávu napsal tak působivě, že to opravdu vyšlo. Dokonce připsal pár věcí, které zas tak pravda nejsou, ale přispěly k tomu, aby mi pojišťovna dala zelenou. Moc panu doktorovi děkuji. Ještě mu musím zavolat a moc mu poděkovat.

DALŠÍ NÁVŠTĚVA ORL
Se zprávou od pana psychiatra půjdete znovu na ORL. Doktor si ji k sobě okopíruje a pošle Vás s ní na pojišťovnu.

NÁVŠTĚVA POJIŠŤOVNY
Běžte do pobočky Vaší pojišťovny, ve Vašem městě. Vysvětlete, proč jste přišli a dejte jim originální zprávu od psychiatra. Něco Vám dají podepsat, ale jinak je to zastávka na 5 minut. Mně paní řekla, že vyrozumění pošlou panu doktorovi na ORL a že stanovení verdiktu trvá 2-3 týdny. U mě to bylo 4 týdny, takže se nepolekejte.

VYŠLO TO? NEVYŠLO?
Pak si po 3 týdnech zavoláte na ORL (kolem 3 týdnů to má trvat, u mě to trvalo trošku déle) a pak Vám doktor sdělí rozhodnutí pojišťovny. Výsledek záleží hlavně na tom, jak přesvědčivě je napsána zpráva od psychiatra. U mě to vyšlo! Pojišťovna mi operaci uhradí a já nebudu muset nic platit.

Těším se na Vás v dalším článku, kde probereme domlouvání operace (asi za měsíc se Vám s tímto tématem tedy zase ozvu).

Doufám, že tento článek byl užitečný a že jsem pomohla alespoň někomu!! :)

Gabriela

AVON VIP truly radiant - tónovací krém

23. července 2013 v 17:31 | Gabriela |  Kosmetika
Ahoj krásky a krasavci,

dnes pro vás mám krátkou recenzi tónovacího a hydratačního denního krému z řady VIP od Avon.
Obal je pro mě docela neatraktivní, i když je vidět snaha využití ombré trendu - dole oranžová, ztrácející se do žluté. Ale chtělo by to zapracovat, Avon obaly téměř vždy docela vychvaluji, ale tento mě trošku zklamal.


Co to tedy je?


Krém, který má tónovat pleť a obsahuje SPF 20. Takže v podstaně multifunkční přípravek, který možná některé ženy ocení. Já mezi ně bohužel zas tak nepatřím.

KLADY:
OBSAH SPF - myslím si, že je skvělé, že krém obsahuje SPF a to docela vysoké - 20. Pak nemusíte mít dva různé přípravky - krém na opalování a ještě k tomu něco, co trošku sjednotí pleť.
MNOŽSTVÍ PRODUKTU - dostanete 50 ml produktu
ROZZÁŘÍ PLEŤ - na léto samozřejmě velký hit - rozjasněná a rozzářená pleť, prostě "truly radiant", jak se píše v názvu
DOBRÝ JAKO PODKLAD POD MAKE-UP - rozzáří pleť, hydratuje ji, obsahuje SPF - nemusíte používat několik produktů, stačí tento jeden

ZÁPORY:
NESJEDNOCUJE - tohle má být tónovací krém...od kdy?
NULOVÉ KRYTÍ - souvisí s předešlým bodem, nesjednotí, natož aby něco zakryl
ODSTÍN - na pleti to vidět není, protože se příliš neprojevuje (jak už zmiňuji nudně po třetí), ale na ruce to jasně vidím - opravdu má podivně růžový odstín
ZVLÁŠTNÍ PARFEMACE - nemůžu se rozhodnout, jestli mi ta vůně vadí, nebo ne, každopádně je opravdu...divná

VERDIKT:
Kdyby AVON neuvedl, že je to tónovací krém, byla bych docela nadšená, ale protože nesplňuje to, co slibuje, dostavuje se menší zklamání. Každopádně dobrý podklad pod make-up.Krém obsahuje pigmentové částečky

Jasně jde vidět rozzáření. Když se podíváte na levý okraj ruky, všimnete si i lehkého zabarvení.


Jinak se musím přiznat, že kampaň s Ivou Pazderkovou mě rozesmutněla. Iva mi přijde jako překrásná žena, ale tady ji naprosto zošklivili. Za to opravdu obrovský bod dolů. Bohužel kampaň vyvolala hodně špatných reakcí a to především na facebooku, jak jsem si všimla. Opravdu téměř všichni mají podobný názor, jako já. Škoda.
Gabriela

Jedu si užívat do Maďarska

19. července 2013 v 18:22 | Gabriela |  Já píšu
Ahoj krásky a krasavci,

zítra odjíždím s přítelem do Maďarska. Opravdu se tam moc těším, jen se děsím toho, že zapomenu něco důležité doma, ale jak říká přítel "pokud máš plavky a prášky, máš všechno". Něco na tom bude, nic jiného stejně zas tak moc potřebovat nebudu. Taky máte vždycky strach, že něco necháte doma? Já pokaždé! :) Stejně tam budu chodit stále v šatech a ty mám asi čtvery. V pondělí se vracíme, takže se vám určitě ozvu a na blog dám foto reportáž. :) Snad bude i nějaké to video. :)

Budu bydlet v hotelu Ramada Resort v Budapešti.A přesně tohle je součástí hotelu - aqua park! :)

A ještě se vám pochlubím s mojí novou fotečkou.....Mějte se nádherně!!

Gabriela :)

Nová řasenka od AVON Mega effects + SOUTĚŽ

18. července 2013 v 12:36 | Gabriela |  Kosmetika
Avon přichází stále s dalšími a dalšími novinkami a nyní představuje opravdu originální produkt. Možná i revoluční? Pojďme se na to podívat.
Trošku netradiční obal pro řasenku, nemyslíte? Kdo by to byl řekl, že se v tomhle ukrývá kartáček na řasy. Obalem mi produkt možná připomíná tuhý rozjasňovač, nebo něco podobného. Takže mi všichni dáte jistě za pravdu, že slovo "originalita" se k této novince skvěle hodí.

Na obalu nesmí samozřejmě chybět logo AVON a název produktu. Barevná kombinace černé a růžovo-červené se mi docela líbí. Taková dívčí klasika. Na tom se nedá nic pokazit.Po sejmutí obalu na vás vykoukne tato "špachtlička", za kterou se řasenka drží. Je třeba ji vyjmout z černého kontejnerku, ve kterém je černá náplň. Nebojte se, jestli to půjde ztěžka, je to tam zaražené docela napevno, chce to trošku síly.Kartáček má vskutku jedinečnou podobu. Myslím, že žádná z nás podobnou řasenku ještě neviděla. Rukojeť je ohybatelná, aby si každá uživatelka mohla kartáček nastavit do polohy, která jí bude nejlépe vyhovovat. Za tohle dávám plus.Nepředstavujte si žádného obra, řasenka je maličká, velikostně jako můj palec. Osobně bych ocenila delší rukojeť. Tohle je na mě opravdu příliš krátké. Ani štětce nedržím přece hned na začátku, ale až tak v polovině rukojeti. Ocenila bych ji tedy nejméně 2x tak dlouhou. To už by ale řasenka nepůsobila tak zajímavě, chápu, tohle je pro oko lepší reklamní tah.Detail kartáčku, není se tu moc o čem bavit, vypadá to jako jedna strana klasického spirálkovitého kartáčku. Avon v podstatě jen vytvořil plochou, nespirálovitou verzi řasenky.Řasenka v akci, to je určitě něco co vás zajímá nejvíc - výsledek. I já jsem byla nesmírně zvědavá. Podle mě řasenka řasy pěkně rozčeše, když porovnám s jinými řasenkami, tahle se zařadí mezi ty méně slepovací. Dělá efekt spíše přirozených řas, než umělých. Také řasy příliš nezhustí, ani neprodlouží. Zato je ale pěkně pigmentovaná, tedy bohatě černá. Odstín se jmenuje Blackest black a myslím, že to docela pěkně sedí.

Aplikace pro mě byla snadná, ale věřím, že méně zdatným může nanášení dělat problém. Takže to je spíš na osobních preferencích a zkušenostech, pokud si pokaždé téměř vypíchnete oko s normální řasenkou, mám dojem, že tohle nebude pro vás.

Dobře se malují jak vrchní, tak spodní řasy. Dle mého názoru spodní řasy vypadají lépe, jak vrchní. Docela si i myslím, že bych řasenku dokázala efektivně využít při práci s klienty. Třeba po aplikaci umělých řas - spojit ty umělé s přirozenými touto řasenkou. Dokážu si to docela dobře představit a určitě to vyzkouším.

Co se výdrže týče, obstála řasenka dobře. Neobtikla se, nerozmazala. Jen od spodních řas jsem měla trošku šmouhy, ale to mi dělá opravdu každá řasenka a to prostě proto, že mám spodní řasy tak dlouhé, že mi leží na kůži, otírají se o ni a nedá se tomu asi zabránit.

Cena za jednu řasenku je 179 Kč.

Myslím si, že na trhu najdete řasenky v podobné cenové relaci v lepší kvalitě. Není to nic, co si budu kupovat stále a stále dokola. Ale opravdu oceňuji originalitu a jedinečnosti nápadu. Pokud vás to láká, vyzkoušejte to, rozhodně je to zajímavé a bude to jedinečný kousek ve vaší kolekci make-upu, pokud si řasenku ale nepořídíte, v klidu bez ní přežijete.

+ originatila
+ dobrá výdrž
+ dobře odděluje řasy

- krátká rukojeť
- šmouhy pod spodními řasami

ZAJÍMAJÍ TĚ NÁZORY MÝCH KAMARÁDEK? Více v celém článku (+ SOUTĚŽ!!!)

Události posledních a budoucích dní

15. července 2013 v 17:30 | Gabriela |  Já píšu
Ahoj krásky a krasavci,

už dýl jsem se vám neozvala, ale dnešek se skvěle hodí k tomu vám napsat pár řádků, protože mám pár novinek, o které se s vámi ráda podělím a taky pár bezduchých myšlenek, které možná také budou někoho zajímat.

Zítra mám velký den

Zítřek bude zajímavý, neskutečně zábavný, ale možná i trošku stresující. Jako vizážistka jedu líčit modelky, které se budou fotit v překrásných svatebních šatech a budou foceny skvělou fotografkou. Ani nevíte, jak moc se na tuhle velkou akci těším. Samozřejmě vám výsledek ukážu a fotky tu k vidění 100% budou. Ne všechny, ale zbytek dám na FB. Držte mi pěsti, ať se mi to povede, ať slečny modelky krásně nalíčím.
Dnes mě čekají přípravy - umýt štětce a vše zabalit do kosmetického kufru. Doufám, že nic nezapomenu, tohle je vždycky moje obava, ať už jedu kamkoliv.

První dovolená s přítelem

Jsem se svým mužem více jak 19 měsíců, ale ještě nikdy jsme nebyli spolu nikde v zahraničí na dovolené. Moc se na to těším. Je to sice spíš takový výlet, než dovolená, protože jedeme od soboty do pondělí, ale i tak. Už tento týden. Zdá se mi, že tento týden je prostě super, teda spíš - bude. Musím zaklepat, snad se nic nepokazí. A snad vyjde počasí. Jedeme do Maďarska. Určitě budu fotit takže nebojte, přidám nějakou menší reportáž.

Ach, ty šaty

Díky za názory ohledně mých maturitních šatů. Řešila jsem to s vámi i na FB a celkem jste mi pomohli. :) Nyní jsem výběr zůžila na dvoje šaty. Fialkové a modré. Líbí se mi oboje. Více ty modré, přítelovi bohužel více ty fialové. Takže teď absolutně nevím. Grrrrr....
Jedno moje líčení

Dnes jsem fotila fotonávod a já vám chci dát takovou menší ochutnávku....Jako papoušek :D Ale myslím, že na léto paráda!! Nebojte se pastelových barviček. :) A po delší době jsem se nalíčila BB od Avon a strááášně se mi líbí moje pleť po jeho nanesení. V poslední době jsem velký fanda rozzářeného efektu na pleti a po něčem matném jsem nesáhla už dlouho. Naopak - užívám si samé rozjasňující produkty, od make-upu až po rozjasňovače. Navíc si myslím, že matná pleť se víc hodí na zimu, než na léto.

Nejsem jen na blogu

Jasně, že nejsem jen na blogu. Mám dvě fanouškovské stránky na FB - blogu a mého líčení, jako takového. Jsem moc ráda, že mě podporujete i tam. Moc si toho vážím a dělá mi to radost. To hlavně díky vám si mě všimne více lidí a mně se otevřou nové možnosti.

FB blogu: tady
FB líčení: tady

Kdo o mých stránkách neví, prosím, podívejte se, třeba vás tam něco zaujme. Na FB líčení jsem nově přidala album "fotonávody". Je to tam pěkně pohromadě a nemusíte to sáhodlouze hledat tady na blogu nebo kámošce, či krásné.

Kosmetika

Také vás chci nalákat na pár recenzí. Do konce tohoto týdne tu bude jedna na řasenku od Avon - víte, o které je řeč? Je toho plný facebook. Ta nová, revoluční řasenka, která vůbec nevypadá jako řasenka, ale má divný patvar a spíš než řasenku obalem připomíná rozjasňovač v tubě. Jsem na ni strašně zvědavá.

Dnes jsem v rossmanu chtěla koupit beauty blender, ale měli ho vyprodaný, což mě pěkně štve, protože ten můj je zmasakrovaný a roztržený vejpůl (haha). Musím se obejít bez něj. Tak jsem chtěla aspoň houbíčky trojúhelníkového tvaru, ale také byly vyprodané. Grrrr. Ráda s nimi rozblenďuju korektor na klientkách. Tak nic, dneska mě čeká vážně velká umývací akce štětců a houbiček.

Chci skvělý samoopalovák. Chci Dermacol, jó, ale u nás ho v rossmanu nemají. Nechápu proč. Zkusím se podívat do DM a Tety. Nějaké zkušenosti s tímto samoopalovákem? Podělte se do komentářů, prosím. Nyní mám Astrid, je výborný v tom, že neudělá jediný flek, ale neopálí mě natolik, abych byla 100% spokojená. Opálení je jen velmi lehké. Ale nejlíp mi chytá na rukou. Kdyby mi chytal po celém těle, jako na rukou, byla by to pecka.

Můj nejzamilovanější make-up je Maybelline Affinitone. Je to naprostá bomba, na pleti vypadá naprosto dokonale a strašně ráda s ním líčím i druhé. Plánuju si pořídit více odstínů, teď mám jen dva - pro růžový a žlutý podtón. Oba dva světlejší varianty, ještě by to chtělo něco pro opálené krásky. :) Jen takový malý tip na super make-up. :)

Pro teď se s vámi loučím, užijte si zbytek dne a mějte se nádherně.

Gabriela

Maturitní ples: ŠATY

9. července 2013 v 12:23 | Gabriela |  Já píšu
Ahoj krásky a krasavci,

můj maturiťák se blíží a je nejvyšší čas vybrat šaty. Jenže se mi jich líbí tolik. Co vím je, že si je nechci půjčovat, protože ty ceny jsou otřesné a přesně za tuhle cenu, i nižší, si koupím úplně nové šaty. Půjdu do salónů si vyzkoušet střihy, jaké mi sedí, pak budu mít lepší představu o tom, co vlastně chci.

Líbí se mi šaty s bohatými sukněmi, ale mezi výběrem jsou i zplihlejší (tohle slovo mi dává docela zabrat ohledně gramatiky, docela polemizuji nad tím, jak se vlastně správně píše), takže to není podmínkou. V barvách mám docela jasno - růžová, fialová, modrá. V této barevné škále bych ráda zůstala.

Na šatech se mi zvláště líbí zdobený korzet nějakými kamínky a různými ozdobami.

Vybírala jsem si na ebay a na votočvohoz jsou některé šaty v reálu, takže to je super. Je jasné, že nikdy ty šaty nebudou vypadat tak fantasticky, jako na těch modelkách, protože tam jsou upravené barvy a vlastně je toho upraveného docela dost. Ale základ je stejný. Spíš sukně nejsou tak nadýchané, nebo deaily nejsou vždy tak propracované.

Ve výběru mám i světle růžové, ale mám strach, že by mi ta barva neseděla, protože jsem dost bledá (začínám se samoopalováním, ale výsledek ještě není takový).
Berte také na vědomí, že mám pouze 160 cm (48kg ač na to možná nevypadám, ale je to reálné číslo), nechci v šatech vypadat jak trpaslík a některé střihy by tomu mohly dost přispět, co si o tom myslíte? Určitě budu mít vysoké podpatky, tak kolem 12 cm, takže to by mohlo pomoci.

Vlasy určitě vyčesané mít nebudu, jistě moc dobře všichni znáte můj problém "uši". Takže je budu mít asi jen nějak navlněné, možná hozené na stranu, i to je důležité při výběru šatů. Operaci tyto prázdniny prý určitě nestihneme.

A teď už bych vám ráda ukázala šatičky, které se mi líbí a mezi nimi bych asi ráda vybírala. Zkuste mi prosím poradit a myslete na to, co jsem tu napsala,...kolik měřím, jak budu mít vlasy a podobně.Tady se mi hodně líbí zdobení a barva.Tyhle vypadají fantasticky, ale jak bude bledá kůže vypadat s tak světle růžovou?Tyhle se mi líbí už strašně moc dlouho. Reálné foto ZDE.Zdobení i barva je super. Reálné foto ZDE.


Zezadu vypadají parádně. Tady se mi líbí modrá varianta. Reálné foto ZDE.Princeznovské. Reálné foto ZDE

Moje paletky očních stínů

8. července 2013 v 19:34 | Gabriela |  Kosmetika
Ahoj krásky a krasavci,

možná vás zajímá, co mám v kosmetické sbírce. Dnes se zaměřím na paletky očních stínů. Všechny jsem vám je nafotila, ať máte bližší představu. Postupně bych vám ráda ukázala celou svou kolekci. Máte o něco podobného zájem? :)

Některé paletky už mám delší dobu, některé jsou novější. Nicméně jak jistě víte, make-up je moje vášeň, takže pro někoho možná bude nepochopitelné, kolik toho mám. Mám-li být ale upřímná, zdaleka nemám ještě vše, co potřebuji a plánuji jít ještě nejméně do třech paletek, které mám už vybrané. Jen si na ně našetřit :)

Mimo tyto paletky mám samozřejmě ještě další oční stíny - ale to už jsou ty jednotlivé a příliš jich také není. :)

Pokud bych měla říct, jaká paletka je moje nejoblíbenější, číslo 1 má Zoeva, číslo 2 MUA a číslo 3 paletky od ELF.

K jednotlivým paletkám toho moc psát nebudu, pokud ale budete mít jakýkoliv dotaz, napište jej do komentářů. :)Zoeva dělá stíny opravdu na velmi vysoké úrovni. Silná kvalita.Mua také umí dělat oční stíny. Úžasná konzistence, barvy i výdrž.
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |