Září 2013

Setkání s blogerkou ze SANNETTE.blog.cz

30. září 2013 v 14:31 | Gabriela |  Fotky
V létě jsem se konečně osobně setkala s mojí oblíbenou blogerkou Anetkou, ze sannette.blog.cz. Anetka byla krásná, stejně jako ji známe z fotek z jejího blogu a stejně tak milá, jako v jejich článcích.

Setkání bylo super, jen nám to kazilo neskutečné horko, které focení a líčení trošku komplikovalo. Všichni jsme to ale zvládli, Anetka, kadeřnice, já i fotografové. :)

Jak jste tedy asi už poznali, Anetka přijela do Znojma za účelem nalíčení a nafocení (vyhrála soutěž tady na blogu). Bylo to super a já si akci moc užila. Určitě něco takového ráda zopakuji s někým z vás. :)


Fialovo-růžové líčení/líčení na ples

20. září 2013 v 21:10 | Gabriela |  Fotky
Dnes Vám přináším menší inspiraci, jak se nalíčit třeba na ples, nebo na jinou večerní akci. Zvolila jsem růžové a fialové stíny a samozřejmě jsem přidala umělé řasy, na večer se hodí.

Berte to jen jako inspiraci, ne jako tutorial. :) Ani nevíte, jak bych si moc přála mít kameru a točit pro vás návody. Kdyby tu byl nějaký sponzor, beru všemi deseti! :D

Snad se vám fotky i líčení zalíbí. :)

Bohužel foťák nedokáže zachytit propracovanost make-upu, neumí zachytit takové detaily, což mě mrzí. Ale co nadělám :)
REVLON COLORSTAY: první dojem

16. září 2013 v 15:07 | Gabriela |  Kosmetika
Rozmýšlela jsem se mezi make-upem od MAC a od REVLON, uznejme, že ceny jsou dost odlišné, přesto jsou obě značky dost milované právě díky make-upům. Rozhodla jsem se pro začátek pro tu levnou variantu - pro REVLON COLORSTAY ve variantě pro kombinovanou/mastnou pleť (je i varianta pro suchou/normální pleť).

Už na začátku vám řeknu, že jsem zamilovaná.


Pracovní nasazení - fotky

15. září 2013 v 18:55 | Gabriela |  Fotky
Dnes jsem se rozhodla Vám ukázat pár fotek, kde uvidíte mě - V AKCI, když líčím krásné slečny a chystám je na focení. Tyhle fotky mám ráda. Víc si jich můžete prohlédnout TADY.

Žádné zdlouhavé texty, jen příspěvek s fotkami. Snad se nebudete zlobit! :)


Mám se fajn

11. září 2013 v 15:44 | Gabriela
Konečně je tu podzim - období, ve kterém jsem nejšťastější a psychicky se cítím nejlíp v celém roce. Ani nevím, proč mám ráda pochmurné počasí a těším se na mrholení. Nemám ráda tu zimu, ale vlastně i mám. A víte, že vlastně ani nevím? Já jen vím, že tohle počasí na mě působí moc dobře, vždycky to tak bylo a patrně i bude. Naopak poslední roky v létě se mám nejhůř. Největší deprese a špatné věci se mi dějí právě v letních měsících.

Podzim je plný super věcí a letošní obzvlášť! Můj maturitní ples, tolik se těším. Už mám koupené šaty (ještě nepřišly, teprve včera koupené na netu) a čekám, až mi přijde korunka a už vymýšlím účes. Ještě před maturákem mě ale čeká jedna věc - jeden velký krok - operace, plastika. Dočkala jsem se. Sen se splní, čekala jsem dlouho, ale je to tady. Jsem šťastná, ale zároveň se bojím. A pak přijdou moje narozeniny, už devatenácté. Už mi táhne na dvacet, kdy se to stalo? Pamatuji si každodenní docházku do školky a letos maturuji. "Mami, proč chodíme do školky v noci?". Nechápala jsem, proč je ráno tma jak večer.

Letošní (školní) rok je pro mě vzrušující, zajímavý, ale taky vím, že bude strašně stresující. Bojím se maturity, ale zvládnu to, protože chci, takže musím. Klepu se už teď strachy, jen na to pomyslím, ale myslím na tu lepší stránku věci: Budu mít maturitu, ukončenou střední školu, můžu roztáhnout křídla a letět, jít si za svými sny, ničím nespoutaná. Čeká mě Brno, bydlení s přítelem (ťuk ťuk na něco dřevěného....ano, jsem realista a vím, že to nemusí vyjít, ale teď to takhle chci).Je mi prostě fajn, Gabriela

Make-up proměny

8. září 2013 v 18:47 | Gabriela |  Fotky
Kdo sleduje můj facebook, fotky proměn už určitě viděl. Nicméně už se mi tam nastřádalo tolik fotek , že vám chci pár z nich ukázat. Myslím, že je zajímavé sledovat, jak nádherně make-up umí podthnout to krásné, co v obličeji je a udělat to ještě krásnější a dokonale tak zdůraznit krásu člověka. Myslím si, že každý člověk je krásný a miluji fakt, že trocha make-upu dokáže krásu ještě zvýraznit.

Tato práce mě strašně moc těší, baví a prostě ji miluji. Nejkrásnější je zažít ten okamžik, když se zákaznice podívá do zrcadla a řekne "wow" a je ohromená a prohlíží se s úsměvem na tváři.
Duhové líčení a e-shop FASHIONHOUSE.CZ

4. září 2013 v 18:24 | Gabriela |  Fotky
Dnes pro vás mám nejen fotky líčení, ale také v článku představím nový e-shop FASHIONHOUSE.CZ a speciálně pro vás mám i slevový kód na nákup.

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |