Říjen 2013

Šaty z getfashion.cz

29. října 2013 v 12:05 | Gabriela |  Já píšu
Z e-shopu www.getfashion.cz mám dvoje nádherné šaty a já se s vámi chci podělit o radost z nich a možná vás trochu nalákat na prolistování tohoto e-shopu, protože kousky oblečení mají víc než božské.

Vybrala jsem si tam dvoje šaty, ale je fakt, že kdybych mohla, vykoupím snad všechno. Většina z věcí je můj styl a jestli se vám líbí podobné věci, jako mně, také si tam najdete to své.

Asi nejvíc jsem se dívala do kategorie dámských zimních bund,protože to bych nebyla asi typická ženská, kdybych nechtěla vyměnit bundu z loňského roku za nový kousek. Musím se přiznat, že jsem hodně slintala nad koženkovými bundičkami a mít na rozhazování, koupím si snad i polovinu z nabízených svetrů.

Ale vy už mě přeci znáte, miluji sukně, šaty a tak jsem nemohla odolat. Takže žádná bunda, ani svetr, radost jsem si udělala šatičkami. Hledala jsem dva různé styly - něco sexy, v čem můžu na párty a oslním svého mužíčka a možná tak trochu i své okolí a na druhou stranu jsem chtěla i něco, co využiji na rychle se blížící plesovou sezónu. Jsem fandou kratších šatů, s mou výškou si nemohu dovolit délku pod kolena, nebo do půlky lýtek. Vypadala bych jak trpaslík, takže malá rada: pokud jste malé výšky, vyhněte se délkám pod kolena a raději hledejte něco nad kolena, tato délka vás prodlouží.

Našla jsem perfektní, královsky modré šaty, se zajímavě řeším rukávem-nerukávem a zelené mini šaty.

PÁRTY ŠATYŠaty jsou sice jednoduchého střihu, ale působý přitažlivě a zajímavě, díky textuře látky a samozřejmě nesmím opomenout barvu, která je prostě úžasná a nepřehlédnutelná. Dokonce není třeba podprsenky, šaty v sobě mají vycpávky, takže vám prsa podrží.


Dnešní make-up: modro-fialová

27. října 2013 v 18:03 | Gabriela |  Fotky
Krásný den,

dnes pro vás mám celkem stručný příspevěk, ale může sloužit jako inspirace na vaše další líčení. Můj přítel na mě miluje modré stíny, takže jsem ho chtěla potěšit a zařadila do svého líčení modrou. Doplnila jsem ji fialovou, abych tu modrou trochu ztlumila a nebylo to takové BUM.

Jde o velmi jednoduchou techniku líčení
1. Báze pod oční stíny
2. Bílý podklad (stačí rozmazat bílá tužka na víčku)
3. Do středu oka modrý stín
4. Do vnitřního a vnějšího koutku fialový stín
5. Rozblendit světle hnědým stínem, asi jen o 2 odstíny tmavší, než vaše kůže
6. Světle růžová pod obočí
7. Do vnitřního koutku trochu třpytek (nejde na foto bohužel příliš vidět)
8. Na spodní linku fialový stín
9. Do waterline černou tužku
10. Kočičí linka
11. Řasenka


RECENZE: Maybelline BIG EYES řasenka

21. října 2013 v 15:38 | Gabriela |  Kosmetika
Pojďme se podívat na novinku od Maybelline a trochu si ji rozebrat. Jaká je tahle řesenka?Řasenka je zvláštní a originální hlavně v tom, že nabízí dvě různé velikosti kartáčku - jeden klasický, na horní řasy a druhý malý a precizní na spodní řasy. Mně osobně to nějak nenadchlo a to proto, že moje spodní řasy jsou poměrně dlouhé a s tím malým kartáčkem je šudlám hodinu. Pro mě je pohodlnější na spodní řasy použít klasickou velikost kartáčku. ale zaručuji, že tohle bude milovat ta slečna, která je majitelkou krátkých řas. Pak se dostane s kartáčkem kamkoliv a nezašudlá si kůži okolo. Takže skvělá vychytávka, jen já osobně ji nevyužiji a ten kartáček na spodní řasy vůbec nepoužívám.


Co se týče tvaru kartáčku, bavíme-li se teď o kartáčku na vrchní řasy, Maybelline se prostě u této řasenky zaměřil na krátké řasy. Kartáček je malý, drobný, precizní. Opět pro mě docela nepodstatné a nevyužitelné, spíše ztráta času, mám moc ráda velké kartáčky. Ono to teď vypadá, že na tu řasenku nadávám, omyl, myslím si, že je to naprosto úžasná řasenka, ale pro ty, kdo máte krátké řasy. :)
Řasenka se nedrolí, neopadává, nerozmazává se a drží pěkně celý den. Po této stránce jí nemám co vytknout. Hodnotit, jestli na řasách vypadá pěkně, nebo ne, může být sporné, protože každý má rád nalíčené řasy jinak. Někdo si je jen začerní a na druhou stranu někdo dá čtyři vsrtvy. Jde o osobní preference. Takže raději než popis, přidávám fotky.Před a po plastice

16. října 2013 v 14:37 | Gabriela
Předem uporozňuji, že tohle není článek pro ty, kteří odsuzují plastické operace a přišli sem jen za účelem mi nadat a urážet mě. Pokud vás článek nezajímá, nečtěte jej a už vůbec nepiště hnusné komentáře, protože tentokrát bych je stejně asi smazala. :)

Krásný den VŠEM,

dnes bych ráda uzavřela kapitolu PLASTICKÁ OPERACE UŠÍ něčím příjemným - a to výsledkem. Už mám téměř dva týdny po operaci a mám vyndané stehy. Vše je v pořádku a zatím nepřišla ani jedna komplikace. Zní to možná vtipně a ironicky, ale nejhorší na tom je to nošení čelenky, protože mě z toho neskutečně bolí za krkem a mám z toho otlačené nejen uši, ale i hlavu.(není úplně snadné ukazovat na internetu fotku mých plachťáků, ale věřím, že pomůžu nějaké hodné duši, která se na plastiku také chystá jít)

Momentálně oblíbená kosmetika + (ne)malé radosti

11. října 2013 v 14:23 | Gabriela |  Kosmetika
Krásný den všem, dnes pro vás mám článek s mou oblíbenou kosmetikou, kterou v poslední době opravdu ráda používám a užívám si ji. Neukážu vám ale jen kosmetiku, ale další věci, co mi udělaly radost.

Na začátek ještě pár novinek. Včera jsem byla ostužkovaná a už nosím krásnou stužku připlou na kabelce. Je to fajn pocit, ale zároveň cítím, že se to neodvratně blíží a přijde samé učení a učení. Možná se poprvé v životě budu muset opravdu POŘÁDNĚ učit, ne si jen číst látku, ale vážně důkladně našrotit.
A jestli vás zajímají ouška, zmíním se o nich na konci článku, protože mám fotečku. :)Hledala jsem bárbí růžovou rtěnku a našla jsem ji u značky Astor. Na fotce barva bohužel není úplně skutečná, foťák to zkrátka a dobře zkreslil podle svého. Na rtech je opravdu nádherná a odstín naprosto miluji. ALE ta rtěnka straaašně vysušuje, přesto ji moc miluji, právě díky již zméněnému odstínu. (ASTOR soft sensation 730)Na make-up od Revlonu jsem psala "první dojem", kdo propásl, může si článek přečíst zde. No, už ho nemiluji tolik, jako když jsem ho měla na sobě poprvé, ale pořád platí, že je to nejkvalitnější make-up, jaký jsem kdy zkusila a barevně mi sedí ze všech make-upů co jsem měla, nejlépe.

Pár hodin po plastice

4. října 2013 v 19:16 | Gabriela |  Já píšu
Ani dnes se ještě nedočkáte líčícího článku nebo recenze kosmetiky, dnes pro vás mám jen pár slov, jak se mám a co se všechno dneska dělo.Možná, že se to vlastně i na tehle blog hodí - přeci jenom, jde o kosmetický zákrok, tak doufám, že jsou tyhle články alespoň pro pár lidí přínosné. Já osobně jsem nenašla blog, kde by byla popisovaná tato plastika a to jsem hledala, věřte mi.

Na sál jsem šla v 9 ráno. Předcházelo sprchování, oblékání do sexy nemocniční košilky a bandážování nohou. Musela jsem na sestru praktikantku vyšpulit zadní část své tělesné schránky a dostala jsem žihadílko, pravděpodobně něco, co mě mělo zklidnit a unavit. A pak se jelo na sál - ve velkém stylu. Ležela jsem na posteli a koukala na strop. Pak jsem čekala před operačním sálem, tam už jsem usínala pod vlivem oněch "drog" (hihi). Pak se jelo přímo na sál a přelehla jsem si na operační stůl. Tam mi vykládali, že odstáté uši má i Borhyová, jasně....bla bla. :D Pak jsem usnula, ani nevím jak, ani jsem nepočítala, nebo si to nepamatuji. Pak už jsem slyším "máte po operaci", bylo to jak minutka, ale ve skutečnosti uběhly asi tři hodiny.

Odvezli mě na pokoj a mě bylo nádherně špatně. Asi každých deset minut mi měřili tlak. Tak nějak jsem pospávala až do návštěvy kamarádky, a když přišla maminka, přivítala mě na záchodě, kde jsem právě zvracela. Ta narkóza mi neudělala dobře, bylo to jak po velké pařbě. Naštěstí už je mi fajn.

A jak bolí uši? Zatím nijak. Mám jen pocit, jako když nosíte celý den plastovou/kovovou čelenku a pak si ji sundáte a cítíte takové otlačení hlavy. V levé ruce mám jehlu a plastovou hadičku, zatím na nic nenapojenou, to jen v případě, že budu potřebovat léky na bolest. Je to nechutné, vadí mi to, nebojí to, ale je mi to docela nepříjemné, když na to pomyslím. Brrr....

Mějte se krásně

Gabriela

NAPOSLED

2. října 2013 v 16:08 | Gabriela |  Já píšu
Konečně, přišlo to, nedá se to vzít zpět a ani nechci. Posledních pár hodin jsem "ušoplesk", "ušák", "plachťák", "slon". NEVER MORE. LAST TIME!Až se vám příště ozvu, budu mít po plastické operaci uší a konečně se budu cítit jako JÁ. Potom už konečně bude vše, jak má být a budu se konečně cítit dobře a sebevědomě. Není pro mě snadné se vám ukázat s odhalenýma ušima, ale vím, že je tu někdo, kdo je na tom ÚPLNĚ STEJNĚ, jako jsem já a právě vám chci dát naději, že i tohle se dá změnit a můžete se stát konečně sami sebou. Jestli to zní povrchně, tak se omlouvám (a co,...vlastně neomlouvám, můžete si myslet co chcete a já také, svoboda slova), ale já to tak prostě cítím. Až mi ouška přišijí, konečně v zrcadle uvidím sebe. Čekala jsem na sebe dlouho....a teď to budu konečně JÁ...JÁ! :)

Zítra nastupuji do nemocnice, ještě před tím mě ale čeká předoperační (odběry krve atd. už mám a je vše v pořádku, teď už jde jen o klasickou prohlídku) . Bojím se, těším se, ještě si to tak úplně neuvědomuji. Samozřejmě, že mě napadne: "co když se neprobudím z narkózy", ale proč bych neměla? Zdravá jsem. :) A taky se bojím, že to nedopadne podle mých představ, že ty uši zkrátka a dobře budou stále odstávat a nebo mi je neudělají stejně.

Dnes si sbalím věci, uklidím bordel v pokoji a ráno vyrážím. Tak se tu mějte a sledujte FB blogu, protože vás tam budu určitě (tedy doufám) informovat. :)

Ps: co říkáte na dnešní make-up? Mně příjde na podzim ideální. BOLD LIPS :)

Gabriela
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |