Prosinec 2013

RECENZE: Jaký je minerální make-up od ELF?

30. prosince 2013 v 11:59 | Gabriela
Dlouho jsem chtěla zkusit minerální make-up. Než ale šáhnu třeba po Bare Minerals, chtěla jsem zkusit něco levnějšího. Vybrala jsem si tedy k testování make-up od ELF, který můžete zakoupit tady a pořídíte ho za 121 Kč za 3,4 g.Na výběr je 13 odstínů, což je opravdu hodně, takže by neměl být problém vybrat váš odstín. Já mám porcelain a hodí se pro bledule se žlutým podtónem. Prostě mi sedl bezvadně.

Nejlepší je ho aplikovat nějakým buffing brushem, ale zkusila jsem to i klasickým plochým od Sephory a musím uznat, že to taky šlo moc pěkně a dokonce s tím se mi podařilo udělat vyšší krytí.

Kdy bych tento make-up použila na celý obličej? V den, kdy se mi nechce líčit, nepotřebuji extra moc krytí, nebo je třeba víkend a já mám chuť vypadat reprezentativně. Nemyslete si, že tohle o make-upu vypovídá něco špatného, protože nevypovídá. Náhodou, já jsem velice mile překvapená. Krytí je pro mě opravdu dostačující. Ale berte na vědomí, že nemám žádné jizvy po akné, ani se mi akné nedělá a netrpím vůbec na pupínky. Já potřebuji pleť akorát sjednotit a zakrýt nějaké to začervenání okolo nosu a podobně. To co jsem očekávala, make-up splnil, zakryl mi zarudnutí a pleť sjednotil. Má lehké, až střední krytí.Možná si říkáte "minerální make-up....vždyť to je vlastně něco jako sypký pudr, to bude vypadat hrozně". Nebojte, po aplikaci nemáte na pleti ŽÁDNÝ pudrový efekt, ba naopak velice přirozený efekt vlastní kůže, pudrově to nevypadá ani náhodou. Protože tento produkt není zcela matný, ale ani nedělá dewy finish, je to krásný střed.

Výdrž není extrémně dobrá, ale ani špatná. Nenosila bych ho třeba v den svatby, nebo plesu, rozumíte...

Já si ale tento make-up zamilovala na přepudrování očního okolí, po té, co aplikuji tekutý make-up a korektor. Je to nádhera, vypadá to velice přirozeně, lidsky, jako kůže. Fantazie. Bez tohoto kroku se už neobejdu a silně doporučuji, aby tohle vyzkoušela každá z vás. Oční okolí to dokonale projasní, kůže vypadá hlaďoučká, jsem zaláskovaná.

Já si minerální make-up od ELF oblíbila! :)

ZÁŽITKY, FOTKY: Co jsem dělala a kde jsem byla?

28. prosince 2013 v 20:58 | Gabriela |  Fotky
Doufám, že si užíváte svátky, máte pohodu a jste šťastní. Možná pár z vás přibralo pár kilíček z cukroví, ale nezoufejte, zase to všechno shodíte, až se vrátíte do školy, díky našim školním jídelnám. To je dietka k nezaplacení. :) Haha :D

Mám pro vás pár fotek pořízené z mobilu, ať vám taky ukážu, kde jsem byla a co pěkného jsem zažila. Takový fotodeníček.

Taky se omlouvám, že teď přes svátky moc nepřidávám články, ale nezlobte se na mě, já si prostě užívám volných chvil a na počítači moc nejsem. A je mi krásně, nejkrásněji. Jsem se svým mužíkem a srdce mi buší blahem. Ale taky vás chci nalákat na články, které plánuji, určitě již brzy bude nějaký ten tutorial a chystám i recenzi na minerální make-up a možná napíšu i pár řádků o nové řasence, no a nesmí ani chybět článek s fotkami dárečků, které přnesl Ježíšek.

A teď už se vrhneme na ty fotky. Jinak Vám chci popřát krásný zbytek svátků a užijte si blížícího se SILVESTRA!


Veselé Vánoce!

24. prosince 2013 v 17:18 | Gabriela |  Já píšu
Všem blogerům a blogerkám přeji nádherné svátky. Užijte si hlavně dnešní den, plný lásky, jídla, dárečků a pohody. Doufám, že nikdo nezapálí stromeček, neudáví se kostí z kapra, nebo nezažje podobné katastrofy.

Vánoce přišly zase nečekaně rychle, před chvílí bylo léto a dnes je ŠTĚDRÝ DEN! Doufám, že se má dnes každý z vás co nejlépe, je se svými milovanými a prožívá relaxační den.

Mně už Ježíšek dnes něco nadělil. Ježíšek něco poslal po mém příteli. Těším se, až vám ukážu, co jsem dostala za nádherné věci. A ještě mě čeká další Ježíšek po večeři. Na našem stole o Vánocích nebývá ale kapr. Nesnáším cokoli co plave ve vodě. Máme řízek a bramborový salát. Luxus. Vždy se na to jídlo těším.Jak se dnes upravíte pod stromeček? Vlnečky, rovné vlasy..? Ajaký make-up? Nebo to moc nehrotíte? (tak jako já, hih.)

Když jsem byla malé dítko, nemohla jsem se večera dočkat, byla jsem celá natrpělivá a museli jsme večeřet vždy brzy, abychom si se sestrami mohly rozbalit dárečky. Teď už nedostávám bárbínky, oblečky na panenky, ani plastové korunky pro princezny. Doufám, že pod stromečkem najdu pár šminek, které mi teď dělají největší radost.

Musím vám i poděkovat za krásnou podporu mých článků, mé práce. Taky, že mi lajkujete mé stránky na facebooku, jak stránku blogu, tak líčení. Nesmírně si toho vážím a bez vás by to nikdy nebylo takové, jaké je to teď. Brzy vás zase odměním v giveaway! Udělám pro vás opožděného Ježíška! Zasloužíte si to! :)

ŠŤASTNÉ A VESELÉ!

Gabriela

RECENZE: ZOEVA eye definition vegan brush set

16. prosince 2013 v 14:54 | Gabriela |  Kosmetika
Po této sadě od ZOEVY jsem toužila velmi dlouho a teď ji konečně mám a jsem za to nesmírně ráda. Už po prvním vyzkoušení jsem se totiž naprosto zamilovala. V dnešním článku pro vás mám opravdu hodně fotek a několik slov.


TUTORIAL: Temné líčení na ples

10. prosince 2013 v 14:20 | Gabriela |  Fotky
Protože minulý článek o plesovém líčení je teď nejnavštěvovanější na mém blogu, rozhodla jsem se nafotit další tutorial. Pro dnešek tu mám výraznější, temné líčení. Použila jsem temně modrou a temně fialovou, proto se toto líčení bude skvěle hodit k šatům těchto barev, ale třeba i k černým šatům, ať přidáte kapku barviček.


Nové fotky: Já uprostřed podzimního města

8. prosince 2013 v 22:05 | Gabriela |  Fotky
Dnes jen krátký příspěvek, spíše fotky. Taková aktualitka, jak teď vypadám, řekněme. :) Foceno asi před měsícem, byla pěkná kosa, to mi teda věřte. Ale fotky se mi líbí. Nejsou profesionální, focené známým, takže berte na vědomí. :)

Doufám, že si dnes rýpalové dají pohov. :)

Užijte si fotky a mějte se nádherně! Brzy se zase ozvu. :)
Nalíčit a vyfotit?

6. prosince 2013 v 14:42 | Gabriela |  Já píšu
Tak si asi dovolím na svém blogu udělat reklamu sama na sebe. A proč né. Určitě už většina z vás viděla mou stránku na facebooku, kde prezentuji veškerou svoji práci s líčením. Pokud ne, mrkněte se SEM. A prostřednictvím této stránky pořádám vánoční akci. Nabízíme se svou kolegyňkou MAKE-UP PROMĚNU a FOCENÍ. Já make-up, ona focení, kdyby neměl někdo jasno.


Už máme zájemce a doufáme, že jich bude víc a víc. Tahle "kariéra" (s nadsázkou, prosím) se mi rozjíždí docela dobře. Hlavně, když se podívám na fakta, že mě nikdo nikdy nic neučil, nikde jsem to nestudovala a vykřesala jsem to sama ze sebe. Vždy mě potěší otázka "kde máte studio?" a pak se mi líbí reakce na větu "ale já jsem profesně učitelka a zatím studuju střední školu". To člověka těší, když si někdo myslí, že tohle dělám jako práci a že mě to živí, hehe. Možná je to pro mě taková odezva, že se vám má práce líbí.

Teď je můj život velký otazník, protože v budoucích pár měsících se ukáže, kterým směrem můj život půjde. Odmaturuju? Dostanu se na vysokou? Když ne, co pak? Že odmaturuju, s tím počítat prostě musím, MUSÍM. A když se nedostanu na vysokou, tak taky vím, co dál. Práce a při práci studium, studium, studium - kurzy na nehty, na líčení, na vlasy, na prodlužování řas apt....a šla bych tímto směrem. Nebudu se zlobit na vysokou, ani na tuhle variantu. Možná si i myslím, že bych byla šťastnější s tou kosmetickou cestou, ale já tu vysokou zkusit prostě chci. Protože to líčení můžu dělat pořád. A navíc bych byla opravdu blbá, kdybych to přinejmenším nezkusila, nehodlám si jednou něco vyčítat, to ani náhodou.

Ještě vás musím informovat o mých neštovicích - ha, vypadám asi nejvíc sexy za svůj život. Hehe :D Jeden den jsem myslela, že si vydrápu oči, nebo že skočím z okna, jak nechutně to lechtalo, nic tak odpornýho jsem ještě nikdy nezažila, to nekecám. Veškerá bolest mi byla příjemnější, než tohle. Teď už je to dobrý, je to jen otázka vzhledu. Zalechtá to jen sem tam, ale modlím se, aby to už z toho těla zmizelo. Já si chci připustit svýho chlapa k tělu (mooc mi chybí), ale copak takhle můžu, když vypadám jak zombie a v životě bych se před ním takto nesvlíkla?

Tak se mějte krásně! :)

Gabriela

Už jsem devatenáctka

2. prosince 2013 v 17:34 | Gabriela |  Já píšu
Dostala jsem tři dárky: květinu, přívěšek s pravou perlou a neštovice.

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |