Nalíčit a vyfotit?

6. prosince 2013 v 14:42 | Gabriela |  Já píšu
Tak si asi dovolím na svém blogu udělat reklamu sama na sebe. A proč né. Určitě už většina z vás viděla mou stránku na facebooku, kde prezentuji veškerou svoji práci s líčením. Pokud ne, mrkněte se SEM. A prostřednictvím této stránky pořádám vánoční akci. Nabízíme se svou kolegyňkou MAKE-UP PROMĚNU a FOCENÍ. Já make-up, ona focení, kdyby neměl někdo jasno.


Už máme zájemce a doufáme, že jich bude víc a víc. Tahle "kariéra" (s nadsázkou, prosím) se mi rozjíždí docela dobře. Hlavně, když se podívám na fakta, že mě nikdo nikdy nic neučil, nikde jsem to nestudovala a vykřesala jsem to sama ze sebe. Vždy mě potěší otázka "kde máte studio?" a pak se mi líbí reakce na větu "ale já jsem profesně učitelka a zatím studuju střední školu". To člověka těší, když si někdo myslí, že tohle dělám jako práci a že mě to živí, hehe. Možná je to pro mě taková odezva, že se vám má práce líbí.

Teď je můj život velký otazník, protože v budoucích pár měsících se ukáže, kterým směrem můj život půjde. Odmaturuju? Dostanu se na vysokou? Když ne, co pak? Že odmaturuju, s tím počítat prostě musím, MUSÍM. A když se nedostanu na vysokou, tak taky vím, co dál. Práce a při práci studium, studium, studium - kurzy na nehty, na líčení, na vlasy, na prodlužování řas apt....a šla bych tímto směrem. Nebudu se zlobit na vysokou, ani na tuhle variantu. Možná si i myslím, že bych byla šťastnější s tou kosmetickou cestou, ale já tu vysokou zkusit prostě chci. Protože to líčení můžu dělat pořád. A navíc bych byla opravdu blbá, kdybych to přinejmenším nezkusila, nehodlám si jednou něco vyčítat, to ani náhodou.

Ještě vás musím informovat o mých neštovicích - ha, vypadám asi nejvíc sexy za svůj život. Hehe :D Jeden den jsem myslela, že si vydrápu oči, nebo že skočím z okna, jak nechutně to lechtalo, nic tak odpornýho jsem ještě nikdy nezažila, to nekecám. Veškerá bolest mi byla příjemnější, než tohle. Teď už je to dobrý, je to jen otázka vzhledu. Zalechtá to jen sem tam, ale modlím se, aby to už z toho těla zmizelo. Já si chci připustit svýho chlapa k tělu (mooc mi chybí), ale copak takhle můžu, když vypadám jak zombie a v životě bych se před ním takto nesvlíkla?

Tak se mějte krásně! :)

Gabriela
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dragell Dragell | Web | 6. prosince 2013 v 15:06 | Reagovat

Je fajn, když máš v tomhle jasno a jde ti to :)
Brzy se uzdrav!

2 Suzy Suzy | E-mail | Web | 12. prosince 2013 v 18:09 | Reagovat

Škoda, že bydlíš daleko, jinak bych měla vymyšlenej dárek pro sebe :D Kam se chystáš na vysokou ? Já zatím nemám tušení a začínám z toho být nervozní.
Líbí semi tvůj plán, já uvažuju o kosmetickém kurzu akorát si teda musím našetřit no :D Brzy se uzdrav, neštovice jsem neměla, ale co jsme slyšela, nic pěknýho to není.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |