Leden 2014

TUTORIAL: Plesové líčení k zeleným šatům

31. ledna 2014 v 9:56 | Gabriela |  Fotky
Nezůstávej u klasických neutrálních barev. Proč nesladit barvu plesových šatů s líčením očí? Neboj se zelených odstínů, zvláště zelenoočkám bude toto líčení slušet, protože zelené stíny ještě více podtrhnou krásu zelenkavých očí.


Začni vždy bází pod oční stíny. Je důležitá právě kvůli tomu, aby stíny vydržely celý večer a tys mohla plesat bezstarostně a nemusela neustále myslet na svůj make-up, zda drží, nebo se roztéká. Když pracuješ s výraznými barvami, je také vhodné aplikovat nějakou trošku mastnější tužku na oči a rozmazat ji po celém víčku, stíny se na ni skvěle přichytí a projeví svoji nejvyšší možnou sytost. Vhodná je tužka bílá, nebo béžová.


Před tím, než začneš pracovat s očními stíny, nalep si podél linie oka izolepu, jako to vidíš na fotce. Lepící páska dělá zázraky, udělá nádhernou ostrou hranu stínů. Je to starý dobrý trik.
Doprostřed víčka nanes nějaký třpytivý zelenkavý stín.


Teď se zaměř na vnější a vnitřní koutek oka. Do těchto míst nanes tmavší zelenou. Stejným stínem vykresli i záhyb oka.


Přidej trošku dramatičnosti. Vnější koutek ztmav kapkou černé.

RECENZE: ELF 50 Piece Makeup Artist Palette + swatches

30. ledna 2014 v 16:15 | Gabriela |  Kosmetika
Po této paletce jsem koukala už trošku dýl a moc jsem ji chtěla a to hlavně kvůli tvářenkám a bronzerům a ty stíny mi byly vlastně tak trochu jedno, kvůli nim jsem paletku nekupovala, ale když jsem stíny zkusila, byla jsem moc a moc ráda, že tam jsou a já mám do sbírky několik dalších unikátních odstínů.Paletka je skvělá v tom, že obsahuje stíny i produkty na tvář, je proto užitečná i na cestování, máte všechno prostě pěkně pohromadě a to je vždycky docela plus. Máme tu tedy 40 očních stínů, 5 tvářenek a 5 bronzerů.Má dvě patra, takže po otevření na vás kouká jen jedno a tu druhé je schované pod ním. Obě patra se dají z paletky úplně vyndat a to je skvělé, protože když se líčíte, nemusíte držet celou paletku, ale jen konkrétní platíčko.Pojďme se nejdříve mrknout na tvářenky a bronzery. Znáte-li tvářenky/bronzery z řady studio, pak přesně tuhle kvalitu můžete očekávat i tady. Silná pigmentace, při aplikaci nutná lehká ruka. Prostě produkt splňuje vše, co očekáváte. Nenajdete tu žádné třpytky, ani výrazný shimmer. Ale pozor, neurčila bych je jako zcela matné, spíše mají takový saténový finish, zkrátka velmi přirozený.A tady už máme swatches tvářenek. Ta nejsvětlejší není skoro vidět, ale není to proto, že by byla málo pigmentovaná, jen je opravdu velice světlá, kvalitou je na tom stejně jako ostatní. Musím vás upozornit, že foťák žere barvy a ve skutečnosti je to ještě o něco výraznější a sytější.Zvolené odstíny bronzerů jsou fantastické. Máme tu opravdu širokou škálu a je z čeho vybírat. Máme tu žluté podtóny, červené i růžové. Tohle se hodně povedlo, opravdu. Je tu bronzer i pro úplné bledulky, jako jsem já, ale i pro nádherně opálené slečny.


RECENZE: Jaké jsou štětce SEPHORA?

28. ledna 2014 v 17:48 | Gabriela |  Kosmetika
Dnes jen krátce, ale výstižně. Jaké jsou štětce Sephora? Už je používám měsíc a to už je dostatečná doba na to, udělat si o nich obrázek.


Random photos: deníček s fotkami

26. ledna 2014 v 16:47 | Gabriela |  Fotky
Ahoj moji nejmilejší, dnes pro vás mám pár fotek, pořízených mobilem, tak se neděste kvality. Trošku nakoukneme, co dělám, když se zrovna neučím, nejsem ve škole, nepíšu článek a tak dále. Jak trávím volný čas s kamarádkami, nebo s mužíkem. :)Jojooo, pizza je pizza. No, kdo by ji nemiloval? Já ji teda miluju. Nebojte, není to moje časté jídlo, opravdu jen sem tam, vyjmečně. :) Nejvíc miluju pizzu Americana a Diavola. Miluju ostré, pálivé věci, přímo zbožňuju. Jsem na výrazné chutě a dost se to projevuje, i když vařím. :)Kdo by si taky dal? Jak koukám na fotku, mám zase chutě. :)

New in: AVON + giveaway

22. ledna 2014 v 16:29 | Gabriela |  New in
Tak pro vás mám dneska fotečky nových přírůstků od Avon a samozřejmě ani nesmí chybět kratší recenze. Balíček jsem dostala jako poděkování za spolupráci s firmou Avon, během roku 2013. A i Vás musím odměnit, protože jste prostě skvělí. Stačí napsat do komentářů nějaký milý komentář a že chcete vyhrát. Pak už jen mail na vás a poprosím vás o lajknutí mého FB. To jsou veškeré podmínky. Obdaruji Vás řasenkou Mega effects, tak pokud ji chcete zadarmo otestovat, tak zkuste štěstí v giveaway. :) <3


Jak jsem natáčela tutorial

17. ledna 2014 v 19:29 | Gabriela |  Já píšu
Natáčet už chci měsíce, roky...no, dlooouho. Jenže jsem to vždycky smazala, haha. :D Snad to nesmažu i tentokrát. Jenže výsledek prostě maří to, že nemám kvalitní kameru, nebo třeba zrcadlovku, aby byl obraz dobrý. Takhle to vypadá milionkrát hůř, než ve skutečnosti a barvy jsou nevýrazné a odlišné. Tak třeba ten odstín, co dávám do vnějšího koutku je nááádherný vínovo-fialový a na tom videu vypadá hnědě a ještě k tomu tak nepěkně. :D Ach né...to je tak, když chcete opravdu něco dělat, ale nemůžete. Jó, Gabrielo, šetři si na zrcadlovku....:)

A omluvte to příííšerné pozadí, berte to pro zatím jako zkoušku, chtěla jsem vědět, jestli se vůbec chcete dívat na něco v tak příšerné kvalitě. Pokud budou dobré ohlasy a vy mi napíšete, že chcete, abych natočila ještě něco dalšího, pokusím se vymyslet nějak to pozadí, aby to bylo koukatelnější.

A jak jinak - musím se omluvit za špinavé ruce od gelových linek, jsem po nalíčení jako prase, mrzí mě to, ale to jsem celá já. :) :D

Tak se mi prosím nesmějte a berte to s rezervou! :D A ať si anonymové užijí. :D :)


Make-up PROMĚNA Karolínky

16. ledna 2014 v 16:56 | Gabriela |  Fotky
Dnes pro vás mám make-up proměnu, která má zatím největší úspěch ze všech proměn, co jsem kdy udělala. Na facebooku má přes 100 lajků a hodně úžasných komentářů. Hrozně mile mě to potěšilo a doufám, že se proměna bude líbit i Vám.

Proměnila jsem slečnu, která se příliš neupravuje a nelíčí. Chtěla jsem jí ukázat, že může být překrásná. Stačí jen trocha šminek. Souhlasíte s tím, že se dá s líčením kráse dopomoct? Myslím tím rozzářit obličej, poukázat na dostatky a zakrýt nedostatky, zvýraznit oči...

Líčení a vlasy tedy moje práce a fotila T. photo. Děkuji jak fotografce, tak krásné modelce, která je krásná nejen navenek, ale i uvnitř, což je úžasná kombinace.
Momentky při práci

8. ledna 2014 v 20:31 | Gabriela |  Fotky
Líčím a líčím a tak vám přináším dnes několik momentek, které vznikly při mé práci. Dnes tedy jen stručně, bez sáhodlouhých textů. Koukněte na fotky a užijte si je. Koukněte se, jak pracuji a jak si u toho pořádně zašpiním ruce, hehe. :)


Ohlédnutí za rokem 2013

5. ledna 2014 v 16:05 | Gabriela |  Já píšu
Dnes se chci ohlédnout za rokem 2013, ve kterém jsem prožila spoustu věcí a já bych je ráda shrnula. Nebude ani chybět oblíbená kosmetika, kterou jsem tento rok milovala.Nejvíc si asi vážím spolupráce, která se mi naskytla. Spolupracovala jsem s fotografy jako jsou Petr Vokurek, Martin Galeta, Michaela Jurasová, Martin Hillebrand, nebo Tereza Kratochvílová. Naskytla se mi i příležitost dělat vizáž k fotkám pro Svatební studio Dany Svozílkové, které je proslulé po celé republice. Toto léto jsem se i setkala s bloggerkou Anetou Sobotkovou, která mi také stála modelem k líčení. A nesmím zapomenout na skvělou kadeřnici Anetu Vítkovou, se kterou jsme dokonalá dvojka.

Letošní rok bych nazvala jako doposud nejúspěšnější v mé vizážistické práci a opravdu hodně jsem se naučila a udělala si skvělé kontakty. Děkuji i všem za podporu na facebooku na Gabriela Doležalová make-up a také děkuji všem modelkám, které jsem letos líčila, ale i modelům. Bylo to prostě skvělé.I letos jsem se vyřádila s make-upem a vymýšlela různé looky. Baví mě to a miluji to, tak proč si nepohrát.Nesmí chybět ani milovaná kosmetika, kterou jsem si letos opravdu moc a moc užívala, patří mezi ně:

Maybelline Affinitone make-up
NYC bronzer
Essence pudr
ELF tvářenka a bronzer
Revlon make-up
DUO lepidlo
NYC voděodolná tužka
MUA paletka

A samozřejmě velký dík patří vám, co by byl tenhle blog právě bez vás?

DĚKUJI

Gabriela

Hrátky s make-upe: Líčení budoucna?

4. ledna 2014 v 22:12 | Gabriela |  Fotky
Zase jsem si trošičku pohrála s make-upem a protože už možná víte, že modrá barva, co se líčení týče, je pro mě nejvíce atraktivní, do dnešního líčení jsem ji opět zakomponovala.

Tento make-up vyjadřuje moji představu o make-upu budoucnosti. Teď si jen počkat, jestli jsem se do toho budoucího, možná bláznivého stylu, trefila. :)

Berte to jako zábavu :) ale když obměníte rty a obočí, možná by z toho byl super party make-up.|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |