Květen 2014

MÁM MATURITU!!

27. května 2014 v 15:10 | Gabriela |  Já píšu
Dneska jsem úspěšně odmaturovala!! Nemůžu tomu uvěřit, prostě to mám v kapse! Je to nepopsatelně suprovej pocit. Ráno jsem se málem pozvracela nervozitou a teď tady sedím a mám po tom pekle!

3 týdny jsem se modlila, abych si vytáhla v pedagogice etopedii a já si ji doopravdy vytáhla! Mám neskutečné štěstí! Všeobecně jsem měla nádherný otázky! V češtině jsem měla Sluha dvou pánů, ve výtvarce jsem měla realismus (plenérismus), kýč, kvus, nevkus, móda, modernost a v angličtině jsem si vytáhla svátky. Sečteno podtrženo. V češtině mám 7 bodů z 9, v angličtině 38 bodů z 39, pedagogiku mám za 1 a výtvarku mám za 2.

Všichni byli hrozně hodní, neskutečně pomáhali, byli v klidu, usměvaví, pozitivní, ochotní. Strašně moc bych je za to chtěla obejmout!!!! Netušila jsem, že budou až tak hodní!

A teď snad půjdu spát! Poslední dobou jsem toho moc nenaspala, protože jsem se drtila a drtila! ZAČÍNAJÍ MI PRÁZDNINY. A konečně budu víc psát!!!! Hurá hurá. Ale ještě vydržte! Příští týden jedu do Prahy a budu dělat vizážistický kurz Make-up Institute Prague!!! :)

Jsem v euféorii....:)

Gabriela

Make-up inspirace: POP OF BLUE

22. května 2014 v 20:08 | Gabriela |  Fotky
Do líčení jsem dnes přidala trochu barvičky a to právě modré. K tomuto počasí je to úplně ideální a není nutné se držet při zemi.
Líčení s fialovými rty

16. května 2014 v 11:40 | Gabriela |  Fotky
Tak dneska vás požná k něčemu inspiruju, třeba ke koupi fialové rtěnky. Pořídila jsem si nedávno od MUA, o tom jste mohli číst tady. :) No a tady ji máme konečně v akci. Je to luxusní rtěnka, která udělá zaručeně dojem a přitáhne pozornost.

Je teď už jen na vás, jestli se takových barev bojíte, nebo né. :) Upřímně, lidi dost koukají, když ji mám na rtech, protože na to v ČR asi nejsou moc zvyklí - na výrazný make-up a ještě během dne. Předsudky, předsudky...jak někdo poruší "pravidlo" :)....naštěstní je mi to jedno, já líčením vyjadřuji svoji vášeň a sama sebe.

A teď už se jen zeptám - máte ve své kosmetické sbírce nějakou hodně výraznou rtěnku? A konktérně fialovou? Jak často takové rtěnky nosíte? Jak je kombinujete s líčením očí? K jaké příležitosti si ji vezmete? :)

A poznámka ze života? Maturitní didakťáky mám v kapse! :) Udělala jsem je a to ještě na pěkný výsledek! :)


NEW IN: ELF, MUA a další...

6. května 2014 v 14:02 | Gabriela |  New in
Dnes pro vás mám konečně kosmetický článek! Už bylo na čase. Dneškem mám za sebou písemné maturity (možná, třeba půjdu ještě v září, člověk opravdu nemůže vědět) :D...a tak jsem konečně vzala do ruky foťák a vyfotila jsem, co mám nového v oblasti kosmetiky. Ke každému produktu něco málo napíšu, ať máte představu, zda to stojí za vyzkoušení a nebo ne. :)Objednávala jsem z MUA (na českém e-shopu), protože měli nad 300 Kč poštovné zdarma a to je super. Chtěla jsem zkusit kvalitu jejich single stínů a podle swatche na stránce se mi hrozně líbil právě tento stín (odstín 29). Samozřejmě jsem se dívala pouze na perleťové odstíny, já matné táák nemám ráda. Jeden tento stín stojí 44 Kč, což je opravdu skvělá cena! A jaká je kvalita? Naprosto bombová, prostě úžasná. Máslová konzistence, narvaná pigmenty. Nádhera!Koukněte na swatch. Prostě paráda. A odstín je úžasný, má krásný zlatý shimmer. Kvalita stínů značky MUA je pro mě osobně daleko lepší, než Sleek. Koupila jsem si paletku Sleek a čekala jsem něco zázračného, přitom MUA je levnější a KVALITNĚJŠÍ.Paletka MUA Heaven and Earth je nádherná, hodí se každý den. Pigmentace je opět luxusní, tyhle paletky nikdy nezklamou. MUA prostě ví, co dělá. Pořídíte za 169 Kč.


Tak zítra jdeme na to aneb maturita už fakt začala

1. května 2014 v 12:12 | Gabriela |  Já píšu
Jednu maturitní část už mám za sebou, v úterý jsem ÚSPĚŠNĚ (jooo) udělala praktickou, co jsem dělala a jak se to povedlo jste mohli vidět na mém FB zde, no, ale.....zítra přijde to horší, ale zas ne zdaleka to nejhorší, to přijde až 27. května! Zítra dělám slohovku z AJ, nebojím se toho, jsem na AJ dobrá, miluji jí a baví mě, ale stát se může naprosto cokoliv - třeba téma, na které mě najednou nic nenapadne, nebo mi nervozita tak zatmí mozek, že to prostě nedám.

Nicméně, dát to prostě musím! Nehodlám to dělat ještě v září, prostě mi musí štěstí přát, no jo, třeba se zadaří. :D Pak ale přijde sobota a já jdu dělat přijmačky na VŠ na masárnu, s kým se tam potkám? :) Jdu to spíš jen zkusit, spíše počítám s tím, že to nevyjde, ale zázraky se občas dějí, nebo ne? :D Ale teď vážně....tam je takový nával, až je to neuvěřitelný, na masárnu se hlásí snad každý. A je mi jasný, že se tam dostanou gympláci a lidi, co chodili na přípravné kurzy - a né, teď se nijak neobhajuju nebo nevymlouvám, ale je to prostě tak. Hlavně je těžký se soustředit na něco, co ani sami nechcete,...zatím.

A teď něco pozitivnějšího, z jiného soudku. Budu pro vás mít brzy článek o kosmetice, kterou jsem si v posledních dnech nakoupila - takže nějaké fotky a mini recenze. :) Mám nové věci z ELF, protože tam probíhaly před chvílí slevy a taky mám na cestě balíček z MUA, protože tam zase bylo poštové zadara nad 300 Kč a já neodolala, protože jsem MUSELA mít jejich novinku z jejich řady LUXE - sametové lip lacquer v krásné a luxusní fialové barvě Kooky - fialové rty mě vždy velmi lákaly! Vždycky jsem měla takové jemné rtěnky, pouze s takovým nádechem fialové, ale tohle je vážně mega fialové a tmavé. Navíc chlapi nesnáší rtěnky na rtech, když je políbíte, protože pak jsou upatlaní a mají rtěnku taky :D Tyhle lesky zaschnou a neobtisknou se! To bude mít přítel radost. :)

Teď už jen fotka, jaká jsem byla včera čarodejnice...byli jste včera někde? :)

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |