Červen 2014

Make-up: BLACK SWAN

28. června 2014 v 22:20 | Gabriela |  Fotky
Dnes pro vás mám ochutnávku z nedávného focení, na kterém jsem se podílela jak jinak, než s vizáží. Líčení jsem vytvořila na téma "black swan". Myslím, že se mi to podařilo dobře vystihnout, co myslíte? :) Modelka měla při focení i korunku. To ostatně můžete vidět, když si rozkliknete můj FACEBOOK. :)

Líčení jsem si vážně užila, však vy víte, že já mám raději extravaganci víc, než klasiku. Ostatně klasiku jsem si teď nedávno taky užila, když jsem líčila řeckou bohyni, těším se na fotky i z tého práce. :)

Už se těším na vaše názory. :)Novinky: Avon lady, fotky, zážitky

25. června 2014 v 14:03 | Gabriela |  Já píšu
Co se děje nového v mém životě? Začnu asi tím, že jsem začala o něco více spolupracovat s Avonem a stala jsem se Avon lady. Tímto i vyzývám všechny brňačky, co nemají svou "avonku", že ji můžou mít právě v mé maličkosti! :) Ale pokud si chcete nákup usnadnit, můžete u mě nakupovat přímo online TADY
Posledních pár dní jsem se i hodně činila a líčila a líčila. Tak třeba včera proběhla skvělá akce v Babím lomu u Lelekovic. Spoustu modelek a lidí kolem. Vše na profesionální úrovni. Opravdu se moc a moc těším na fotky. Určitě je pak zveřejním na svém facebooku a později určitě i tady na blogu.

Už před nějakou dobou jsem líčila krásnou modelku a dnes vám s radostí ukážu fotky, jaké z toho vyšly.


Fotil Milo Homola a modelka je kráska Martina


Jaký je minerální pudr od Glazel?

20. června 2014 v 12:59 | Gabriela |  Kosmetika
Dnes pro vás mám recenzi na skvělý, opravdu hodně skvělý, pudr od firmy Glazel. Přečtěte si moje zkušenosti a v závěru článku uvidíte i produkt v akci! :)


Kouzelná modelka s mojí vizáží

19. června 2014 v 13:02 | Gabriela |  Fotky
Dnes pro Vás mám fotku, která vznikla celkem nedávno. Slečna si přála líčení do arabského stylu, takže technika cut crease a divoké linky nechyběly.

Mrkněte na fotku, která vznikla díky modelce Nicol a fotil Lubomír Streit. Jak se Vám líbí a jak na Vás fotka působí? Jak se Vám líbí líčení ode mě? :)

Ještě bych chtěla napsat, že kdyby tu byla nějaká modelka z Brna a chtěla si obohatit portfolio, stačí mi napsat na můj facebook a můžeme se nějak dohodnout! :)


Fotky ze včerejšího make-up projektu

18. června 2014 v 13:10 | Gabriela |  Fotky
Včera jsem zrealizovala skvělý projekt a chci vám ukázat první včelky, první fotky.

Jde o to, že to myslím opravdu vážně. Moje vysněné povolání je být vizážistka, být naprosto profesionální a být žádaná. K tomu potřebuju kvalitní portfolio, na kterém celý červen usilovně pracuji. A nejen to, potřebuji kvalitní výbavu. Šetřím a ještě hodně dlouho šetřit budu, abych mohla mít ve svém make-up kitu jen ty nejlepší značky, s nejlepšími produkty, které vydrží celý den a vypadají super.

Také mě čekají další dva kurzy. Foto make-up kurz už v září a někdy v budoucnu svatební make-up. Člověk nemůže zůstat stát na místě, musí se neustále něčemu novému učit! :)

A teď blíž k projektu. Fotečky mi nafotil fotograf Libor Foltýnek, který je fakt šikovný a trpělivý. Hlavně mi vyšel ve všem vstříc. Modelky byly taky skvělé, pokud chcete znát jejich jména, nebo vás zaujali pro váš vlastní projekt, stačí kliknout na album na facebooku.

Ke každé modelce jsem vymyslela "líčení na míru", aby sedlo k tomu, jak vypadají, jaké jsou typy, co na nich bude vypadat dobře.

Budu ráda za každý (slušný) názor a moc se těším na komentáře! :)

Všechny moje projekty vždy uvidíte v předstihu, když budete sledovat můj facebook.Lakování s Avonem

16. června 2014 v 13:32 | Gabriela |  Kosmetika
Dnes nakoukneme do světa nalakovaných drápků a mrknem se podrobněji na laky od Avon, které právě zkouším.


Kreativní líčení se Sandrou

10. června 2014 v 12:01 | Gabriela |  Fotky
Není to dlouho, co jsem se vyřádila na focení. Ani upřímně nevím, co má to líčení zobrazovat, třeba mi poraďte a napište mi, jaký to ve vás vyvolalo dojem. Já absolutně nevím, ale možná je to dobře, nezaškatulkuju to do názvu a dám prostor fantazii.

Mou modelkou byla krásná Sandra a fotil fotograf Lifor Foltýnek, líčila jsem ještě jednu slečnu, ale tu vám ukáži zas někdy příště. :) Kdo sledujete můj FB, už jste mohli dvě fotky vidět. Fotilo se na Zbrojovce v Brně.


Oficiálně vizážistkou

9. června 2014 v 13:19 | Gabriela |  Já píšu
Teď už na to mám tedy i papír. "Vizážistka a barvová poradkyně" - takže ano, kurz jsem úspěsně dokončila a mám na svou práci konečně nějaké potvrzení, že umím, co umím, protože to jsem před tím neměla a nedalo se to ničím dokázat.

A teď trochu info o kurzu, koho by to zajímalo. Make-up Institute Prague už jistě mnoho z vás slyšelo. Vybrala jsem právě tenhle institut, protože je to v ČR to nejvíc TOP, co můžete mít. Učí tam opravdoví make-up artisté, co mají mnoho let zkušenosti a tak nešlápnete vedle. Konkrétně mě učil Tomáš Moučka, však si zagooglete a zjistíte, že má v téhle branži své dobré místo. Musíte brát ale na vědomí, že kurz vás vyjde na necelých 8 000 Kč a pokud nejste přímo z Prahy, tak i na mnohem víc, kvůli veškerým jízdenkám, popřípadě hotelu a tak dále. Takže bych to doporučila jen těm, co vědí, že se tím budou chtít živit, tak jako já. Já utratila tedy dohromady kolem deseti tisíc.

Co se na kurzu učí? V rekvalifikačním make-up kurzu se jede od základu, aby tomu rozuměly i studentky, co s tím opravdu úplně začínají. Aby to bylo jednoduché i pro ty, co poprvé drží flakonek make-upu v ruce. Takže pokud už nějaké zkušenosti máte, jako jsem měla i já, budete se v teorii nudit, protože to všechno budete už znát. Den je rozdělený tedy na teorii a na praxi, jak už jsem naznačila. Po obědě se jde na praxi - trénujete to, co se učíte v teorii. Den je třeba zaměřený na základ - tedy na make-up, jiný den zas na linky a rty. Všechno se učí ve výrazných formách - když budete líčit rty, jedině rudé, když stíny, tak černo-černé. Protože právě na tom vidíme ty chyby, které uděláme. Na béžovém stínu chyby moc vidět nejdou, i když tam jsou.

Poslední den kurzu musíte úspěšně složit zkoušky, jinak ten certifikát prostě nedostanete. Nemyslete si, že když zaplatíte osm tisíc, že ten "papír" dostat musíte, to není pravda. Musíte dokázat, že to zvládáte. Nejdřív píšete písemnou část a pak děláte praktickou. Na tu máte jednu hodinu, musíte modelku nalíčit přesně podle fotky, která vám je společně s modelkou přiřazena. Pak se jdete s modelkou fotit a jdete na kobereček, kde vám práci zhodnotí váš vyučující make-up artista. Pak už jen dostanete/nedostanete certifikát.

V kurzu jsou zařazeny i dvě hodiny marketingu, z toho jsem byla nadšená. To mě opravdu zajímalo a vzala jsem si z toho hodně.

Vybavení v Make-up Institute Prague je LUXUSNÍ. Pracujete s těmi nejvíc TOP značkami. MAC, NARS, MUD, Rituals a tak dále..naprostá kvalita, až se vám chce doma brečet nad vaším Lorealem a opavdu zavážete sama sobě, že od teď přestáváte kupovat drogérkové věci a začínáte šetřit na luxus. :D

Institute ještě nabízí jeden kurz zdarma dle vašeho výběru a marketing kurz, ale to jen tehdy, pokud jste byla na Rekvalifikačním make-up kurzu. Takže já už jsem přihlášená na foto make-up kuzru, to ve své práci jednoznačně využiju.

A teď pro vás mám pár mobilních fotek z kurzu, ale i z restauraček. :)Jedna moje modelka, kterou jsem líčila při praktické části hodiny ve středu.Tohle si vyfotí snad každý turista. :D


S kamarádkou N. na mňamce. V Praze má přítele, jinak je ze stejného města a známe se už od základky.


Jooo, takové luxusní masíčko bych mohla papkat každý den!! :)

2. den v Make-up Institute Prague

3. června 2014 v 21:54 | Gabrila |  Fotky
Dnes mám za sebou 2. den v Make-up Institute Prague a samozřejmě vás nesmím ochudit o tento zážitek. Nafotila jsem pro vás pár fotek, abyste měli představu, jak to tam vypadá. :)

Kolektiv je moc milý a lektoři jsou úžasní. Dnes jsme měli i dvě hodiny marketingu a to bylo vážně zajímavé a zábavné. Nejvíc se mi líbí pracovat s luxusními značkami, jako ne MAC, MUD, nebo třeba NARS, to si vážně užívám. Jsem obklopená luxusem a chtěla bych takovou výbavu vlastnit, na to bych ale potřebovala asi 70 tisíc :D...tak třeba jednou, ne? Všechno je možné, haha :D

Den probíhá tak, že dopoledne se vyučuje teorie a odpoledne je praxe, takže o čem se učilo ráno, se odpoledne zkouší,...dokola a dokola....některé slečny s líčidly pracují úplně poprvé, tak je to někdy i docela sranda. :)

A teď už ty fotky a já se těším na to, až budu psát celkovou reportáž, po ukonční kurzu.

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |