Červenec 2014

RECENZE: Zoeva make-up tote zoe bag

31. července 2014 v 10:34 | Gabriela |  Kosmetika
Už mě nebavil nepraktický stříbrný kufr na make-up, byl velký, těžký a já s tím byla nemotorná. Navíc, když máte tolik prostoru, nutí vás to brát zbytečné věci. Pořídila jsem si tašku na make-up od Zoevy a zažila revoluci v přepravování líčidel.


Práce, z které mám radost

27. července 2014 v 23:19 | Gabriela |  Fotky
Nedávno jsem spolupracovala s fotografkou a bloggerkou Gabrielou Papežíkovou. Vsadím se, že valná většina z vás ví, o kom je řeč. :)

Společně s Gabčou, modelkou Luckou a s mou maličkostí vznikla fotka, z které mám nesmírnou radost a jsem se svou prací opravdu spokojená. Make-up i vlasy jsou moje práce. Zjevně jde o velkou extravaganci, ale vy víte, že tohle je to, co mě baví a v čem se tak nějak "vyžívám". Dělat čistý, jemný make-up je sice fajn, ale tohle mě baví DALEKO víc. Nepopsatelně víc.

Budu ráda, když mě podpoříte na mém facebooku. :)

Napište mi do komentářů jestli se vám naše práce líbí. :)


RECENZE: Glazel pigment

22. července 2014 v 11:17 | Gabriela |  Kosmetika
Dnes se zaměříme na nádherný produkt - na pigment (nebo chcete-li: sypký stín) od Glazel. Od této značky jsem recenzovala pudr (můžete číst tady) a recenze byla opravdu v pozitivním duchu. Ani dnes to nebude jinak.


Random

16. července 2014 v 21:36 | Gabriela |  Fotky
Už delší dobu jsem nepřidala "mobilové příspěvky" :) Když někde jsem, ráda si něco cvaknu mobilem na památku a hlavně myslím na Vás - když má člověk blog, naučí se fotit večeře, drinky a nebo nákupy. :D

Dnes jsem byla na pohovu, zatím Vám o tom moc psát nechci, ať nic nezakřiknu, ale jestli se zadaří, budu moc šťastná. :) Uvidíte i fotky, jak hledám vhodou "pohovorovou" sukni, protože se přiznám, že žádnou "dospěláckou sukni ke kolenům" jsem doposud nevlastnila.To už je nějaký ten týden zpět, ale ty šaty byly překrásné, cítila jsem se jako princeznička. Fotící akce, zase jsem si zamodelkovala. :)
Latexová lady

10. července 2014 v 23:06 | Gabriela |  Fotky
Dnes pro vás mám možná trochu extravagantní fotku. Podílela jsem se na této práci jak jinak, než vizáží.

Co pro vás chystám - brzy se tu budou nějaké recenze a asi do tří týdnů tu bude i recenze na sérum na řasy, které používám už asi týden a výsledek se pomalu dostavuje, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat za tři týdny. :)Tak tohle je z nejnovější akce. Požadavek na líčení byly velmi tmavé rty a černé oči. K latexovému oblečení to skvěle padlo. Myslím, že se mi povedly pěkně i vlasy, líbí se mi k celkovému stylu a dobře to dolaďují. Fotky mají propagovat latexové oblečení od slečny Fashion by Adrienne, latex and corsets. Na takové fashion focení to je zajímavý a neobvyklý outfit. Není to na denní nošení, to je nám všem snad jasné. Je to něco, co může zaujmout a být odlišné.

Docela vtipné bylo oblékání modelky do těsného oblečku, byla to docela sranda. :D Takové oblečení jsem v ruce měla úplně poprvé, to je jasné, že jen tak se člověk k něčemu takovému nedostane, pokud to není ovšem jeho záliba. Bylo to jako držet obří kondom. :D Prostě mastné a klouzavé, haha. Ovšem parádu to udělalo. Slečna si okamžitě získala pozornost všech mýt spolubydlích. :) :D A to jsme chtěli - ten efekt. Ten se podle mě dostavil v plném proudu.

Budou minimálně ještě dvě fotky. Na ty se opravdu těším a určitě Vám je také ukážu. :)

Modelka: Adi Bílková

Líčení ve stylu Katy Perry (ET music video)

7. července 2014 v 21:52 | Gabriela |  Fotky
Dnes další ukázka mé práce. Společně s fotografem Martinem Řezáčem a modelkou Luckou vzniklo tohle. Inspirovala jsem se videoklipem Katy Perry, ET. Vždy se mi to líčení hrozně líbilo, už jsem ho 2x líčila sama na sobě a teď jsem se konečně dočkala i profesionální fotky.Na druhou fotku koukněte na můj FACEBOOK. Focení bylo strašně moc fajn. Martin si sebou vzal 3 asistenty a byla to fakt sranda, takové pohodové a uvolněné. Výsledek se mi moc líbí, co Vám?

Ale tenhle klip je fakt výzva, je nadupaný hodně skvělými make-upy.


RECENZE: Sleek konturovací paletka a tvářenky

4. července 2014 v 17:33 | Gabriela |  Kosmetika
Mrknem se na produkty na tvář od Sleek. Zaměříme se na jednu konturovací paletku a pak i na jednotlivé tvářenky. Fotky, ceny, moje názory, to vše v tomto článku!

|Při přistihnutí kopírování či přivlastňování mých textů či fotek budeš náhlášen adminovi blog.cz | Děkuji ti za návštěvu blogu |